Matróz Dunaparti Kisvendéglő Győr

Golden Ball Club Hotel Győr - Wellness kikapcsolódás
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Matróz Dunaparti Kisvendéglő Győr vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márNépszerű író - 43 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. július 6.családjával járt itt
Többször jártam már az étteremben, családdal, kollégákkal, barátokkal. A győriek nagyon jó ismerik, mivel évtizedek óta üzemel, de szerintem mindenkiben vegyes a kép. Egy biztos a hely hangulata és a környék magával ragadó (eltekintve a sivár rendezvény tértől). A fröccs és a sör mindíg gyöngyözik a pohár oldalán és van választék is.
Gyenge 2021. szeptember 17.a párjával járt itt
Ez az a hely, amit a győriek mindentudás egyetemének hívnak, itt ugyanis mindent meg lehet tudni a városban s a városról, amit a lapok nem írnak meg. Ehhez persze gyakran kell járni a söntés részbe s ott talpon állni vagy leülni a b. . . megezések [moderálva - a szerk. ] közé. Ez egy közel négyszáz esztendős kocsma, ma kisvendéglőnek vagy csárdának hívja magát.
Gyenge 2016. július 1.családjával járt itt
A Matróznak nagy szerencséje, hogy a Dunkakapu tér miatt felújították a teraszt és garantált a folyamatos forgalom. Emiatt egy 20 perces várakozás után jutottunk asztalhoz. Két vélhetően régóta itt szolgáló felszolgáló próbál mindenkihez időben oda érni inább kevesebb sikerrel. Nagy részben hal ételeket kínálnak konzervatív változatban.
Matróz Dunaparti Kisvendéglő Győr - Étel/italMatróz Dunaparti Kisvendéglő Győr - Étel/italMatróz Dunaparti Kisvendéglő Győr - Étel/ital
Gyenge 2021. október 12.a párjával járt itt
Tegnap betértünk egy jó halászlé reményében. A felszolgáló fásult, enervált, unott modorú, cseppet sem előzékeny. Az abrosz foltos Előtte két zéró colát kértünk, amit koszos, használt (citromrostos, ivásnyomos) pohárban hozott ki, így a halászléről nem tudok véleményt mondani, mert addig nem jutottunk el.
Szörnyű 2019. április 16.a párjával járt itt
Azzal kezdeném hogy mi törzsvendégek voltunk ott a mai napig ! ! ! ! ! De a mai nap a kiszolgálás a pincérrel nagyon arogáns volt ! ! ! ! Számlát nem adót semmiről , csak egy kis papír lapot dobott odda az asztra! Az volt számla , cerúzával ráírva a fizetendő összegem ! Ma Óriásit csalódtam ebben az étteremben , hisz mindig idde jártunk!
Kiváló 2014. július 5.családjával járt itt
Nagyon finom a halászlé és más halétel is! Aki ezeket szereti, mindenképp térjen be! :-) A hely hangulatos, sok régi tárgy, emlék van a falon a hosszú ideig (és tudtunk szerint újra) tulajdonos család hagyatékából. Érdemes ezeket megnézegetni, a pincérekkel elbeszélgetni (közvetlenek és közlékenyek), amíg várunk az étkekre.
Átlagos 2019. március 6.a párjával járt itt
Mint ahogy máshol is szoktam itt is halászlét rendeltem. Amit kaptam az mennyiségre ugyan megfelelő volt de nem volt friss. Ehhez képest nem volt olcsó!
A hely egyébként hangulatos. A pincérek ugyan udvariasak voltak, de nem kedvesek. Mintha zavarta volna őket a vendég megjelenése. Csalódtam.
Szörnyű 2016. augusztus 22.családjával járt itt
Ilyen neveletlen (az igazi jelzőt szégyellném leírni) felszolgálóval nem nagyon találkoztam még. A story: asztalt foglaltunk a teraszra. Érkezésünkkor közölték minősìthetetlen hangon,az nem lehet mert kintre nem vesznek fel foglalást. Várni kellett pedig volt összetolt asztal ahol ketten ültek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. augusztus 11.a párjával járt itt
Az étel finom volt, ízletes. A fiatalabb pincér, flegma és lenéző volt a kiszolgálás gyors, feltűnően. Amúgy jó hely, csendes, levegős, nyugodt környezetben. A pincérek egymás közötti kommunikációja hagy némi kívánni valót maga után.Pl.b..meg...
Az ételek előre elkészítettek. Valószínű ezért gyors a kiszolgálás.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Barátok ajánlására ültünk be a helyre. A kiszolgálás rendkívül gyors volt. A limonádé drága és pocsék, azt senki ne vegye.
Az étlap egyszerű.
A halászlé átlagos volt, semmi extra. Mi "üres" halászlét vettünk, de máshol ezért az árért hallal teli levet is kapni, ami sűrűbb.
Az étel átlagos volt, a sült krumpli szottyadt.
Szerintem nagyon drága hely!