Szalai Vendéglő Győr

Golden Ball Club Hotel Győr - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Szalai Vendéglő Győr vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2017. február 19.családjával járt itt
Szombaton rendezték Győrben a férfi kosárlabda magyar kupa döntőt,melyre lelkes kosárlabda rajongóként egésznapos kirándulást szerveztünk Budapestről. Egy kellemes wellnesst követően-kellően megéhezve-ellátogattunk egy előre kinézett étterembe,ahonnan még éhesebben távoztunk,mivel zártkörű rendezvény volt ezen a napon, igaz, hogy ezt "elfelejtették" a honlapjukon feltüntetni.
Szörnyű 2015. június 22. járt itt
Sikerült belefutnunk egy kórházi étkeztetésre emlékeztető menübe. . . Nem helyi lakosokként egy egyszerű éttermet kerestünk ebédidőben, ott szembesültünk vele, hogy délután háromig csak menüztetés van. Gondoltuk kipróbáljuk - hát nem kellett volna. A Brassóinak nevezett valami szinte ehetetlen volt.
Átlagos 2015. július 10.családjával járt itt
Egy kirándulás során tértünk be az étterembe, tudatosan választva ezt a helyet, mivel jó véleményeket olvastam róla. Nekem sajnos nincsenek hasonló tapasztalataim. Annyi biztos, hogy rendezett, tiszta hely, könnyen megközelíthető, jó árakkal, és az árakhoz képest nagy adag ételekkel.
Átlagos 2014. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
4 felnőtt 1 gyerek felállásban ebédeltünk itt augusztus 2-án. Szombat lévén kellemes meglepetésként ért, hogy van menü ajánlat. Az ételek finomak voltak, összességében finomak:
- menü: húsleves, oldalas petrezselymes burgonyával (rántott húst kaptam helyette, de nem bántam) - itt volt eddig a legjobb leves (nem túl zsíros, ízletes, semmi "por" íz), a rántott hús kitűnő,
- marha steak - átlagos, de nem ajánlanám
- libamájas szűz - nagyon finom volt, úgy látszik a libához is értenek.
2015. augusztus 19.a párjával járt itt
Párommal ebédeltünk itt, és nem csalódtunk. Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás udvarias, figyelmes. Bent ültünk le, így a terasz hangulatát nem ismerem, de az étterem elegáns és tiszta. Az adagok nem óriásiak, de jól laktunk. Nem az olcsó, de még nem is a "hűdedrága" kategóriába tartozik.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. július 19., kollégákkal járt itt
Céges vacsora alkalmával jártam a vendéglőben. Az étel ízletes volt és bőséges, a kiszolgálás rendben volt. Az árról nem tudok nyilatkozni mivel a cég rendezte. Az egyetlen negatívum a külön helyiség hangulata volt. 20-an voltunk egy ennyi ember fogadására igencsak szűkös különteremben.
2014. augusztus 15.a párjával járt itt
Ha valaki nem kulináris élvezetek miatt tér be, hanem biztonságosan akar egy jót enni (mert mondjuk éhes) Győrben az egyik legjobb. Van kerthelyisége is egy viszonylag zárt, ódon hangulatú udvarban. A belső helyiségek berendezése nagyon egyszerű, talán kicsit zsúfolt. A kiszolgálás viszonylag gyors, az árak kimondottan kedvezőek.
2014. május 20.a párjával járt itt
Több alkalommal étkeztünk itt, elsősorban hétköznap ebédidőben. A kiszolgálás flottul működik, mindig rengeteg vendég van- Így előfordulhat, hogy meg kell osztani mással az asztalt, vagy várni kell kicsit-, a menüválaszték szÍnes és jó ár-érték aránnyal dolgoznak. A kerthelyiségnek sajátos bája van. Bármikor érdemes beugrani ide egy gyors ebédre!
Kiváló 2020. szeptember 14.egyedül járt itt
2020,09,20-án vacsoráztam az étteremben. Elötte pár nappal megrendeltem. Egy brutális Tomahawk Steaket ( 910 gramm ). Amikor megkérdezték,hogy hogyan készítsék el akkor azt válaszoltam,hogy rájuk bizom ők a szaértője a Steakek elkészítésének. Rendszeresen szoktam Steaket enni az étteremben és nyugodtan rájuk biztam.
Szalai Vendéglő Győr - Étel/italSzalai Vendéglő Győr - Étel/ital
Kiváló 2019. július 24.gyerekekkel járt itt
Családi vacsoránkat fogyasztottuk itt. A hely kellemes, hangulatos, tiszta, csendes, kiváló ételekkel, és a kiszolgálás is udvarias.
Az amúgy rosszevő kisfiunk is elégedett volt a számára készített étellel.
Köszönjük szépen!