Tio Pepe Étterem Győr
9024 Győr, Eörsy Péter u. 17.

Tio Pepe Étterem Győr a térképen

Szállások Gyôr városában
Wellness csomagok Gyôr városában

Tio Pepe Étterem Győr vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 16.
Ha valaki nem a megszokott ízekre, látványra vágyik csak ajánlani tudom. Több alkalommal fogyasztottunk már az étteremben- eddig csak pozitív élmény ért minket. A pincérek nagyon segítőkészek- elmagyarázzák mégis mit takar az étlapon szereplő spanyol elnevezésű étel. A Sangria pedig. . . . . . . . . . . . . . . .

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 18.
Eléggé eldugott helyen van (amúgy pont mellette egy fogklinika van :P ) Kívülről nem annyira bizalomgerjesztő,de belül már jobb a helyzet. A felszolgálás egy kicsit lassú volt,pláne ahhoz képest,hogy csak ketten voltunk az étteremben. Az ételeket jó néhány helyen csak spanyolul írták ki,így azt sem tudtuk,hogy mi az.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 14.
Egy barcelonai lánykérés 1. évfordulóját ünnepeltük. Bár Győrben élünk, soha nem voltunk még a helyen. Előzetes információnk sem volt sok. Asztalt foglaltunk előre, ami egy pont alkalomhoz illő, eldugott sarokban volt. Pincér udvarias, ételeket ismeri, arról tud is beszélni. Italként hiányoltam a szélesebb spanyol sör, illetve borkínálatot.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 12.
Az étterem nagyon tetszett, nagyon hangulatos hely. Egy éjszakát töltöttünk a panzióban, az étteremben két főtt ételt és egy reggelit fogyasztottunk el. Az ételek finomak voltak, de az árukat a mennyiséghez képest sokallom. Sajnos minden alkalommal nagyon sokat kellett várni, hogy kihozzák a rendelést, pedig nem volt sok vendég.

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2014. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 28.
Szerettünk volna a barátainkkal együtt beülni és egy jót ebédelni! Barátnőm ajánlására választottuk ezt az éttermet és jól is tettük, hogy hallgattunk rá! Mikor kívülről láttam a helyet, nem gondoltam, hogy tetszeni fog, de szerencsére pozitívan csalódtam benne, mikor beléptem! Főleg mikor kihozták az általam választott fő fogást, hát azóta is próbálom otthon elkészíteni!

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 19.
Évforduló alkalmából látogattunk el az étterembe. Évek óta terveztem a látogatást, szerencsére nem kellett csalódnunk! Hangulatos, kedves kis hely. Az étlap is sok érdekességgel kecsegtet, így máskor is szívesen visszatérünk. Spanyolországban még nem jártunk, így nem volt mihez hasonlítani, de nagyon finom volt! Az adag bőséges, otthonra is jutott.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 11.
Ez volt az a hely, amelyet már régóta meg szerettem volna látogatni, így hát felkerekedtünk a párommal és elindultunk, hogy a családi házak árnyékában megkeressük ezt a spanyolos éttermet. Csupa pozitív komment keringett a fejemben, amikor benyitottunk, de amint beljebb merészkedtünk, egy csapásra eltűntek a kellemes képzetek.
Gyôr

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 16.
Egy évfordulós vacsora alkalmából esett a választásunk a Tio Pepér. Ezelőtt sok jót hallottam róla és igazából nem is csalódtam. Az ételekben dominál a paraicsom, ami nekem kedvező! Paradicsom leves és spaonyol paradicsomos hús másodiknak. Összességében tudtam volna még enni, de éhen nem maradtam. A feleségem ételét el kellett hoznunk, mert annyira jóllakott.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 8.
Családi ebédre mentünk egyik hétvégén. A kiszolgálás jó és gyors volt, a belső kert és tó szépséges. A kinézett előétel sajnos nem volt nekik, de a többi kiadós és finom volt. Pozitív, hogy van egy kis játszósarok gyerekeknek.

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 23.
Először csak Churrost mentem enni, sajnáltam, hogy sima, és nem fahéjas cukorral adták, mondták, hogy úgy még nem hallottak róla. A kiszolgálás kedves és gyors. Másodjára párommal mentem. Ő gazpachot kért, nagyon finom volt, én sült-paradicsomlevest, szintén finom volt, csak volt benne egy számomra felismerhetetlen zöldség, az nem ízlett.

Legnépszerűbb csomagok Győrben és környékén
Hotel Capitulum
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.01.20. - 2020.01.31.
Caesar Panzió
Pápa
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.20. - 2021.01.20.
Thermál Hotel és Kemping
Komárom
2 nap/1 éjszaka 7.350,- Ft/fő/éj ártól;belépővel., parkolással, WIFI-vel
2020.01.20. - 2021.01.01.
Aqua Hotel Termál
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egy kis üveg pezsgővel, fürdőbelépővel, masszázzsal
2020.01.01. - 2020.12.20.
Barokk Hotel Promenád
Győr
2 nap/1 éjszaka 12.290,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.25. - 2020.01.20.
Ibis Hotel Győr
Győr
2 nap/1 éjszaka 8.969 - 9.799,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Isabell
Győr
2 nap/1 éjszaka 13.252,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.01.20. - 2020.12.22.
Land Plan Hotel & Restaurant
Töltéstava
2 nap/1 éjszaka 7.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.01.20. - 2020.12.29.
Révész Hotel, Étterem & Rosa Spa
Győr
2 nap/1 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 8.250 - 8.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Joó-tó Rönk-vendégház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 30.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.01. - 2020.09.30.
Aranykert Mobilház-Apartmanok
Vének
2 nap/1 éjszaka 3.225,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.17. - 2020.10.17.

Szállodák Győr környékén
Aqua Hotel Termál Győr
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Diamant Hotel Győr
Az 1987 óta Tájvédelmi körzetben levő szigetközi Diamant Hotel csendes, természetközeli...
Romantikus pillanatok (2 éjszaka)
Wellness élmény - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Romantikus Hasik-hétvége a Valentin jegyében (min. 2 éj)

Tio Pepe Étterem GyőrX