Tio Pepe Étterem Győr
9024 Győr, Eörsy Péter u. 17.

Tio Pepe Étterem Győr a térképen

Szállások Gyôr városában
Wellness csomagok Gyôr városában

Tio Pepe Étterem Győr vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 16.
Ha valaki nem a megszokott ízekre, látványra vágyik csak ajánlani tudom. Több alkalommal fogyasztottunk már az étteremben- eddig csak pozitív élmény ért minket. A pincérek nagyon segítőkészek- elmagyarázzák mégis mit takar az étlapon szereplő spanyol elnevezésű étel. A Sangria pedig. . . . . . . . . . . . . . . .

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 18.
Eléggé eldugott helyen van (amúgy pont mellette egy fogklinika van :P ) Kívülről nem annyira bizalomgerjesztő,de belül már jobb a helyzet. A felszolgálás egy kicsit lassú volt,pláne ahhoz képest,hogy csak ketten voltunk az étteremben. Az ételeket jó néhány helyen csak spanyolul írták ki,így azt sem tudtuk,hogy mi az.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 14.
Egy barcelonai lánykérés 1. évfordulóját ünnepeltük. Bár Győrben élünk, soha nem voltunk még a helyen. Előzetes információnk sem volt sok. Asztalt foglaltunk előre, ami egy pont alkalomhoz illő, eldugott sarokban volt. Pincér udvarias, ételeket ismeri, arról tud is beszélni. Italként hiányoltam a szélesebb spanyol sör, illetve borkínálatot.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 12.
Az étterem nagyon tetszett, nagyon hangulatos hely. Egy éjszakát töltöttünk a panzióban, az étteremben két főtt ételt és egy reggelit fogyasztottunk el. Az ételek finomak voltak, de az árukat a mennyiséghez képest sokallom. Sajnos minden alkalommal nagyon sokat kellett várni, hogy kihozzák a rendelést, pedig nem volt sok vendég.

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2014. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 28.
Szerettünk volna a barátainkkal együtt beülni és egy jót ebédelni! Barátnőm ajánlására választottuk ezt az éttermet és jól is tettük, hogy hallgattunk rá! Mikor kívülről láttam a helyet, nem gondoltam, hogy tetszeni fog, de szerencsére pozitívan csalódtam benne, mikor beléptem! Főleg mikor kihozták az általam választott fő fogást, hát azóta is próbálom otthon elkészíteni!

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 19.
Évforduló alkalmából látogattunk el az étterembe. Évek óta terveztem a látogatást, szerencsére nem kellett csalódnunk! Hangulatos, kedves kis hely. Az étlap is sok érdekességgel kecsegtet, így máskor is szívesen visszatérünk. Spanyolországban még nem jártunk, így nem volt mihez hasonlítani, de nagyon finom volt! Az adag bőséges, otthonra is jutott.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 11.
Ez volt az a hely, amelyet már régóta meg szerettem volna látogatni, így hát felkerekedtünk a párommal és elindultunk, hogy a családi házak árnyékában megkeressük ezt a spanyolos éttermet. Csupa pozitív komment keringett a fejemben, amikor benyitottunk, de amint beljebb merészkedtünk, egy csapásra eltűntek a kellemes képzetek.
Gyôr

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 16.
Egy évfordulós vacsora alkalmából esett a választásunk a Tio Pepér. Ezelőtt sok jót hallottam róla és igazából nem is csalódtam. Az ételekben dominál a paraicsom, ami nekem kedvező! Paradicsom leves és spaonyol paradicsomos hús másodiknak. Összességében tudtam volna még enni, de éhen nem maradtam. A feleségem ételét el kellett hoznunk, mert annyira jóllakott.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 8.
Családi ebédre mentünk egyik hétvégén. A kiszolgálás jó és gyors volt, a belső kert és tó szépséges. A kinézett előétel sajnos nem volt nekik, de a többi kiadós és finom volt. Pozitív, hogy van egy kis játszósarok gyerekeknek.

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 23.
Először csak Churrost mentem enni, sajnáltam, hogy sima, és nem fahéjas cukorral adták, mondták, hogy úgy még nem hallottak róla. A kiszolgálás kedves és gyors. Másodjára párommal mentem. Ő gazpachot kért, nagyon finom volt, én sült-paradicsomlevest, szintén finom volt, csak volt benne egy számomra felismerhetetlen zöldség, az nem ízlett.

Legnépszerűbb csomagok Győrben és környékén
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.02. - 2020.05.31.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 18.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, jóga foglalkozásokkal, erdőismereti túrákkal, 1 óra bowlingpálya használattal, GPS-es kincskereső játékkal, ajándék pólóval
2019.09.01. - 2019.11.30.
Thermál Hotel és Kemping
Komárom
3 nap/2 éjszaka 7.350 - 7.900,- Ft/fő/éj között;belépővel., parkolással, WIFI-vel
2019.08.25. - 2020.01.29.
Bakonybél
2019.08.24. - 2020.08.24.
Hotel Konferencia
Győr
Akár 1 éjszakától 5.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, uszoda használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.25. - 2019.12.20.
Golden Ball Club Hotel
Győr
2-3 éjszaka 13.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcsbekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.11. - 2019.12.20.
Hotel Villa Classica
Pápa
1 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kávé és tea bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Safari klub használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.04. - 2019.12.16.
Hanság Vendégház
Kapuvár
2019.08.25. - 2019.10.31.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
3 nap/2 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz gép használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.23.
Barokk Hotel Promenád
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.08.25. - 2020.08.24.

Szállodák Győr környékén
Diamant Hotel Győr
Az 1987 óta Tájvédelmi körzetben levő szigetközi Diamant Hotel csendes, természetközeli...
Kincsem Wellness Hotel Győr
A Kincsem Wellness Hotel a Bakony kapujában, Kisbéren, az M1-es autópályától 18 km-re a 81-es...
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Exclusive romantikus wellness ajánlat pároknak! (min. 2 éj)
Őszi-téli-tavaszi wellness akció (min. 2 éj)

Tio Pepe Étterem GyőrX