Family Kisvendéglő Gyula

Family Kisvendéglő Gyula
Family Kisvendéglő GyulaFamily Kisvendéglő Gyula
Family Kisvendéglő GyulaFamily Kisvendéglő Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
2025.01.01-ig
D-Hotel Gyula

Family Kisvendéglő Gyula vélemények

Kiváló 2018. december 27.családjával járt itt
Családdal ültünk be..... Nem csalódtunk!
Az ételek kiválóak, kiszolgálás hibátlan!
Tuti, hogy újra vissza térünk!
Kiváló 2018. augusztus 12.barátokkal járt itt
Finom ételek, baráti árakon. A vár közelében. Hangulatos, mediterrán kerthelyiség. A pincérek nagyon kedvesek, és segítőkészek. Élőzene is van, nagyon kellemes. Sokszor voltam már ott, egy-egy vacsora alkalmával. Csak jót tudok róluk mondani, és ajánlom mindenkinek.
2018. május 13.gyerekekkel járt itt
Még nem jártam itt soha,de nem bántam meg.A környezet családias,a pincér barátságos.Mindenkihez van egy kedves szava.Az ételek háziasak.Egy észrevétel: a cigánypecsenyét egy kicsit jobban át kellene sütni :)
Kiváló 2017. november 2.a párjával járt itt
Mindenkinek szívből ajánlom! Imádtam az egész helyet. A pincér annyira páratlanul kedves, hogy bármit eléd tálalhatna imádnád. Nagyon jól éreztük magunkat! Gyors kiszolgálás és finom ételek kerültek asztalunkra. Nagyon ajánlom mindenkinek, ha másért nem legalább a felszolgálàs miatt érdemes betérni. . . Kifelé a széles mosoly garantált!
Kiváló 2017. május 5.a párjával járt itt
Az éttermet városnézés közben, véletlen fedeztük fel,nagy örömünkr. Ilyen kedves fogadtatásban, kiszolgálásban, búcsúzásban még nem volt részünk. Örülünk, hogy másnap is ezt az éttermet választottuk, mert nemcsak a kiszolgálással voltunk elégedettek, az ételek is mindkét alkalommal nagyon ízletesek voltak.
Kiváló 2016. október 17.a párjával járt itt
Gyors,rugalmas kiszolgálás,mindenre kiterjedő figyelem. Szószerint a vendég mindenek felett. Nem lehetett olyan kívánságunk amit ne teljesítettek volna,akár az ételről akár az italról volt szó. Az ételek frissen,melegen kerültek az asztalra és nagyon ízletesek voltak. A halászlé és a sültkacsacsomb valami felséges volt,de a többi étel is finoman,ízlésesen volt elkészítve.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 15.a párjával járt itt
Az éttermet véletlenül fedeztük fel még tavaly télen. Nagyon hangulatos, az ételek frissek és finomak, az árak nincsenek elszállva, a kiszolgálás tökéletes. Nem kell órákat várni az ételre. Esténként élő zene. Lehet táncolni,és számot kérni is. Az étel adagok is megfelelőek,saláták közül a vegyes salátát tudnám ajánlani fokhagyma öntettel.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. január 6.a párjával járt itt
Fél úton a fürdő és városháza között található a Family panzió, melynek éttermét egy fürdés után látogattuk meg. A viszonylag kicsi étterem tiszta és hangulatos. A pincér hölgy az étlap átadásánál megkérdezte, hogy fürdőbő jövünk? Igen, honnan tudja? Olyan jó, kellemes fürdő illatuk van. . . .