Family Kisvendéglő Gyula

Family Kisvendéglő Gyula
Family Kisvendéglő GyulaFamily Kisvendéglő Gyula
Family Kisvendéglő GyulaFamily Kisvendéglő Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Pihentető napok
Park Hotel Gyula

Family Kisvendéglő Gyula vélemények

2020. július 14.a párjával járt itt
Szinte évente járok ezen a helyen, ami már önmagában is dicséret, hiszen visszatérő vendég vagyok. Az általam fogyasztott ételek ízletesek voltak minden alkalommal, melyek ár-érték arányában is elfogadhatóak. Jellemzően jó hangulatú, klasszikus "kockásabroszos" kisvendéglő benyomását kelti, hétvégente (ha jó emlékszem) élőzenés szórakozási lehetőséggel. Gyulai látogatás alkalmával ajánlani tudom.
Kiváló 2019. november 18.a párjával járt itt
Egy "ad hoc" döntés alapján mentünk be ebbe a vendéglőbe, egy teljesen véletlen választás volt. Maga a hely tiszta, ahol egy hölgy jött hozzánk, aki nagyon kedvesen fogadott. Ez nem túl gyakori a mai világban. Elmondta, hogy a halászlé csípős, így rendeljünk. Csak a finomat szokták említeni, ha rákérdezek.
Family Kisvendéglő Gyula - BelsőFamily Kisvendéglő Gyula - EgyébFamily Kisvendéglő Gyula - BelsőFamily Kisvendéglő Gyula - Külső kép
Kiváló 2019. október 14.a párjával járt itt
Viszonylag éhesen tértünk be a vendéglőbe. Első ránézésre nem sok bizalmat szavaztunk neki, de szerencsére pozitívan csalódtunk a helyben. A pincér előzékeny és segítőkész volt. Halászlevet kértünk mindketten. A pincér jelezte, hogy a leves kissé csípős. Mivel én nem szeretem a csípőset, így örültem a tájékoztatásnak így kacsát választottam.
2019. július 14.a párjával járt itt
Finom volt az étel, elegendő az adag. A meggysör ára talán itt a legkedvezőbb a város éttermeit tekintve, és a minősége ugyanolyan kiváló, mint másutt. A pincér kicsit kioktató stílusban válaszolt egy átlagos kérdésre, egyébként azonban udvarias volt. Az étel hamar elkészült. Az ár-érték arány is megfelelő.
Kiváló 2019. július 13.gyerekekkel járt itt
5 napot töltöttünk Gyulán, 3 alkalommal ebédeltünk ebben az étteremben. Már első nap eldöntöttük, hogy ide jövünk vissza másnap is. 1 éves kisgyerekkel érkeztünk. Az udvaron tanácstalanul néztünk körbe, hogy babakocsival hová is ülhetnénk, ahol senkit nem zavarunk. A pincér kedvesen jelezte, hogy melyik asztalt javasolja.
2019. július 8.a párjával járt itt
Már tavaly is voltunk ebben a barátságos, családias vendéglőben 400 méterre a gyulai Várfürdőtől. Kiváló konyha, barátságos ,figyelmes felszolgálók, és nem utolsó sorban ( aki szereti) nagyon finom belga meggysör. Bátran ajánljuk mindenkinek aki erre jár.
Kiváló 2019. május 30.a párjával járt itt
A személyzet ismerős ként üdvözölt annak ellenére, hogy kb 1 éve voltuk itt. A kiszolgálás gyors, végtelenül kedves személyzettel. Ha a környéken járunk ide biztosan betérünk a kedves fogadtatás és jó minőségű ételek miatt. Az étterem a fürdőtől nincs messze, esténkét élőzene van.
Gyenge 2019. május 29.a párjával járt itt
Hangulatos hely, bőséges választékkal. Bár az adag elég egy evésre, sajnos a minőséggel és a kiszolgálással akadt problémánk. A párom meggylevest evett, a menzai gyümölcslevesekhez hasonlított. Főtélnek sertésbordát választott,ízletes volt, de a köret kihűlt. A gulyásleves helyett először hagymalevest szolgáltak fel nekem, pedig azt a másik asztalhoz várták.
Kiváló 2019. március 2.a párjával járt itt
2019. ferbuár 24. -én voltam itt párommal. Mielőtt haza indultunk volna,betértünk ebbe a "KIS " hangulatos étterembe. Nagyon kedvesek voltak már az asztalfoglalás pillanatában is. A kiszolgálás is profi módon végezték. Egy kicsit várni kellett,mert telt ház volt,de megérte. Nagyon ízletes és hatalmas adag ebédet kaptunk a reform konyhával rendelkező étterembe.
Kiváló 2019. január 15.gyerekekkel járt itt
Családommal és barátainkkal tértünk be ide, mivel a kastélylátogatás során nagyon megéheztünk, a gyerekek kifáradtak. A kiszolgálás kedves és gyors volt. Nagyon ízletes volt a vacsora. Olyan finom kacsasültet azóta sem ettünk. Elérhető árakon, élőzene mellett kellemesen töltöttük az estét.