Várkert Terasz Gyula

3,5
az 54 gyulai étterem közül
étterem, fagyizó, pizzéria, bár, vendéglő
Várkert Terasz Gyula
Várkert Terasz GyulaVárkert Terasz Gyula
Várkert Terasz GyulaVárkert Terasz Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Kényeztető napok
Park Hotel Gyula

Várkert Terasz Gyula vélemények

Kiváló 2016. szeptember 7.a párjával járt itt
Többen szóvá tették,hogy a kuponos választék szűkös- Ez igaz viszont ez nem az étterem hibája sőt ha korrektek akarunk lenni annyi pénzből ami az étkeztetésre jut a szállásadó sem tud libamájat rendelni. A feleséggemmel egy Gyulai panzióban szálltunk meg és ide jártunk reggelizni ebédelni vagy vagyorázni mert félpanziós volt az ellátásunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
2016. augusztus 25. járt itt
Három napot töltöttünk Gyulán a párommal , és a lefoglalt szálláshoz itt kaptuk a vacsorát , amit egy külön étlapról lehetett választani . Kivétel nelkül , mind csak másodikból állt ( ez nem az étterem hibája , velük közlik , hogy ennyit kapsz és kész , de azt furcsálltam pl, hogy a starndon egy másik hely 1000 Ft-ból leves , második , és salátát tudott adni .
Várkert Terasz Gyula - EgyébVárkert Terasz Gyula - Külső képVárkert Terasz Gyula - Belső
Kiváló 2016. június 4.a párjával járt itt
Gyulai tartózkodásunk alatt többször választottuk ezt a helyet,és nem bántuk meg. A kiszolgálás gyors,a pincérek kedvesek,udvariasak. Isteni grillezett csirkemellet salátaágyon szolgáltak fel,a tésztaételük is fenséges volt,azt tudom mondani,hogy a fagylaltjuk is a legjobb volt amit Gyulán ettünk,pedig igazán sok helyen próbálkoztunk.
Szívesen gondolok vissza az ott töltött időre.
2016. május 1.a párjával járt itt
Háromnapos gyulai kiruccanásunk alkalmával ez az étterem biztosította a napi háromszori étkezést. Vegyes benyomásokat szereztünk, és nem tudjuk, a negatívumok, visszatetsző ötletek az étteremtől származnak-e vagy a panziótól, amelyben üdültünk. A találgatásnak nincs értelme, maradjunk a tényeknél.
Várkert Terasz Gyula - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
2016. március 25.a párjával járt itt
Az étteremben reggelizni és vacsorázni jártunk. A tisztaság rendben volt, de a kiszolgálás egy kicsit lassú volt a hölgy pincérnél. A fiúk nagyon toppon voltak. A szakácsuk igen finomakat főz ( legalább is akkor amikor februárban ott voltunk).
Szörnyű 2016. március 25.a párjával járt itt
Egy kuponos ajánlat keretében voltunk az étteremben. (Az apartmanunkhoz tartozó félpanziót kaptuk itt. )
Az ételek nagyon kis adagok, nem laktunk jól sosem. Reggel megadott ételek közül lehet választani egyet (Pl. : vagy joghurtot eszel, vagy 3 db virslit, vagy omlettet, de ha omlettet akkor választanod kell, hogy kolbászt vagy pl.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2015. augusztus 29.a párjával járt itt
A kiszolgálás nem épp a leggyorsabb volt, az italokra is elég sokat kellett várni. Az étlapon igen nagy a választék. Amit nagyon-nagyon sajnáltam, hogy nem tudtunk nyugodtan ebédelni, mert elleptek minket a darazsak. Igaz, egész Gyulán sok volt a darázs, de ott nagyon kellemetlen volt. A pincérek aranyosak voltak és segítőkészek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2015. január 5.a párjával járt itt
A neve alapján, és hogy a fürdőhöz közel van, esett rá a választás. Az étel kiválasztásánál -mivel krumplit és rizst nem eszünk- az előételeknél is megtalálható grill zöldséget kértünk köretnek. A pincér azt mondta, mindjárt megkérdezi a szakácsot, hogy lehet-e.
Kiváló 2014. augusztus 24.barátokkal járt itt
Már sokszor voltam ebben az étteremben.
Itt ünnepeltem a szülinapomat is. Nagyon hangulatos,tiszta. Bár én mindíg a terasz részen szoktam ülni,a benti részben még nem voltam. Finom ételek vannak . Egészen gyors kiszolgálás van. Isteni koktélokat lehet inni. Általában élőzene van,ami külön hangulatot ad a helynek.
A pincérek gyorsak,és segítőkészek. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Átlagos 2014. augusztus 22.családjával járt itt
Az ételek amit az étlapról lehet választani finomak, gyorsan elkészülnek és árban is optimumot jelentenek. Egy dolgot nem értek, amire jó lenne választ kapni: abban az esetben, amennyiben egy apartmanban reggeli lehetőségként kapja az ember, hogy itt reggelizhet - miért van mindig ugyanaz a menü?
Várkert Terasz Gyula a térképen
5700 GyulaVárkert u. 2.
06 30 3237200
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • élő zene • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • sportközvetítés • szabadtéri
H-CS
P-V