Amfora Apartmanok Gyula

Amfora Apartmanok Gyula
Amfora Apartmanok GyulaAmfora Apartmanok Gyula
Amfora Apartmanok GyulaAmfora Apartmanok Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel
Napi ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Gyula
Aqua Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással
Aqua Hotel Gyula

Amfora Apartmanok Gyula vélemények

Kiváló 2017. július 14.a párjával járt itt
A szállás jó helyen fekszik, a személyzet kedves, segítőkész, az étkeztetés sajnos nehézkes, az ételek minősége sem megfelelő. Ezt leszámítva nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2017. július 10.barátokkal járt itt
Pár napot töltöttem csak el ebben a szállóban de nagyon meg voltam elégedve azzal amit tapasztaltam kedves és segítőkész személyzet csendes utca közel van minden a szálláshoz és a képek a valóságot tükrözik nem kamu fotókat használnak mint sok más szállás. Tervezem hogy egy hosszabb időre is meglátogatjuk a szállást. Én ajánlom szívvel mindenkinek és az árak is nagyon korrektek.
Kiváló 2017. április 26.a párjával járt itt
Az egyik legjobb hely ahol eddig megszálltam. A Várfürdő a Vár és minden egy percre van. A szállás nagyon kényelmes, jó felszerltségű. Saját wellness részleg is van, egyszerűen tökéletes:) csak ajánlani tudom mindenkinek aki Gyulára megy
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2016. augusztus 27.egyedül járt itt
Egy utazási utalványomból kimaradt még egy kis pénz, amit gyorsan el kellett költeni, így jutottam az Amfora Apartmanba. A ház jól megközelíthető, a személyzet segítőkész. A parkoló 1 utcával arrébb van egy őrzött területen. Az étterem 5 perc sétával érhető el, a félpanzió itt vehető igénybe.
Amfora Apartmanok Gyula - SzobákAmfora Apartmanok Gyula - SzobákAmfora Apartmanok Gyula - SzobákAmfora Apartmanok Gyula - SzobákAmfora Apartmanok Gyula - BelsőAmfora Apartmanok Gyula - SzobákAmfora Apartmanok Gyula - Medence/kert
Kiváló 2016. július 29.a párjával járt itt
Ismerős által kaptuk ezt lehetőséget ,nem csalódtunk benne . Nagyon jól éreztünk magunkat :)Finomak voltak az ételek és változatosak . Közel volt minden ,Boltok, éttermek üzletek . . . . Tiszta ,rendes szobák . Jó megközelíthetőség . Kedvező belépő a strand területére . Kultúrális programok, nem csak hétvégén . Köszönjük szépen, kellemesen elfáradtunk :)
2023. augusztus 26.a párjával járt itt
Már egy kis kellemetlenséggel kezdődött a nyaralás, mivel kártyaleolvasó nincs, csak készpénzzel lehet fizetni. Arra fel kell készülni, hogy semmi nincs egy helyen, sem a wellness részleg, sem az étkezés. Teljes ellátásban részesültünk, de bár ne így lett volna. A párommal már a második napon ételmérgezést kaptunk.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
2022. október 13.barátokkal járt itt
Az idén a Vár utca 12 alatti apartmanban szálltunk meg. A ház teljesen felújított, a szoba is szépen berendezett.
A fürdőhőz is közel és a recepcióhoz is. Fél panziót fizettünk be, de ebédet is kaptunk. Nagyon tetszett, hogy az étterem, ahova a bónusz szólt, bezárt, ezért házhoz szállították a kaját, már reggel.
Amfora Apartmanok Gyula - EgyébAmfora Apartmanok Gyula - EgyébAmfora Apartmanok Gyula - KörnyékAmfora Apartmanok Gyula - KörnyékAmfora Apartmanok Gyula - KörnyékAmfora Apartmanok Gyula - KörnyékAmfora Apartmanok Gyula - KörnyékAmfora Apartmanok Gyula - KörnyékAmfora Apartmanok Gyula - Medence/kertAmfora Apartmanok Gyula - Külső kép
2018. július 2.a párjával járt itt
Az apartman fantasztikus. Az étkezés, amelyet tartalmazott a kuponunk olyan étteremben volt biztosítva, amely számomra messze volt a szálláshelytől. A személyzet hozzáállása az apartmanban bosszantó volt. Rejtett költségek merültek fel, mivel nem a kijelölt apartmanban, hanem másikban kaptunk szállást, 7400 Ft-ot kellett ráfizetnünk.
Átlagos 2018. augusztus 30.a párjával járt itt
Kupon vásárlással kerültünk kapcsolatba a szálláshellyel először, és utoljára. Érkezéskor felmerülő plusz költségek szezon felár valamint hétvégi felár felszámolása nem korrekt. Főleg úgy, hogy foglaláskor rákérdeztem a szezon felárat elfogadom, mert azt foglaláskor megbeszéltük.
Átlagos 2016. május 29.barátokkal járt itt
2016. májusában voltunk barátnőmmel, eredetileg Várszálló apartmanban szóló ajánlatot vásároltuk meg,de nem oda helyeztek el bennünket, hanem ehhez tartozó Amfora apartmanban, mely az Akácos u. 6 alatt található. Megérkezésünk előbb történt, mint ahogy a szobát elfoglalhattuk volna, a személyzet készséges volt, a csomagjainkat elhelyezhettük egy külön álló helyiségben majd rövidesen elfoglalhattuk a szobánkat.