Aqua Hotel Gyula

Aqua Hotel Gyula
Aqua Hotel GyulaAqua Hotel Gyula
Aqua Hotel GyulaAqua Hotel Gyula

Az Aqua Hotel legnépszerűbb csomagjai

Aqua Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Aqua Hotel Gyula - Várfürdő csomag (min. 2 éj)
Várfürdő csomag
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Aqua Hotel Gyula vélemények

Kiváló 2016. június 16.a párjával járt itt
Május végén -egy akciós utazási lehetőséggel- 3 napot töltöttünk ebben a szállodában. A hotel elhelyezkedése szuper. Gyönyörű, fás, csendes környezetben ,közvetlenül a Várfürdő mellett helyezkedik el. A fürdőbe a hotel bejáratával szemben egy fahídon át lehet bejutni. A szálloda 4 szintes, családias hangulatú, részben már felújított.
Aqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - Külső képAqua Hotel Gyula - Környék
Kiváló 2016. június 3.családjával járt itt
A családommal egy apartmanban szálltunk meg. Tágas, gyönyörű kilátással, az ételek finomak. Még egy kényeztető csokimasszázsban is részünk volt, ami teljesen felfrissített mindenkit. A legmelegebb időben voltunk itt, mégis a nagy fáktól nem volt szükségünk a légkondira sem. Nagy előny, hogy a wifi felért a 3.
Átlagos 2016. június 1.gyerekekkel járt itt
A szállás elhelyezkedése tökéletes, a vacsora kifogásolható választékban. Ilyen ár érték arányban más szállodákban korlátlan ital, üdítőrostos levek( nem csak víz)fogyasztás van a vacsorához is, plusz gyümölcs és egyéb lehetőség. Reggelinél korlátlan kávé, gyümölcs lehetőség. a tisztaság jó volt, a kiszolgálás jó volt.
Átlagos 2016. május 29.a párjával járt itt
A szálloda remek helyen van, a fürdő téli bejáratánál. Ha valaki csak alvásra használja a szállodát, akkor áránál fogva ajánlható a hely. Azonban az összkép nekünk mégis negatív volt. A kétszemélyes szoba icipici, igen egyszerű, csak a legeslegszükségesebbekkel felszerelt.
Kiváló 2016. május 28.a párjával járt itt
Minden évben 2x eljövünk,mert nagyon tetszik a város. A hotel szolgáltatásaival maximálisan meg vagyunk elégedve,ezért is vagyunk visszajáró vendégek. Bőséges a választék a svédasztalos étkezésnél és nagyon finomak. A személyzet kedves,segítőkész. A szobák tiszták,tágasak. Kuponakcióval vesszük igénybe általában,így az ár-érték arány nagyon kedvező. Én csak ajánlani tudom mindenkinek.
Aqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - Környék
2016. május 27.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése, mivel gyógyfürdői kezelésen vettünk részt, alapvető feltétel volt a fürdő közelsége.A jó levegő és a csendes környezet igen csak segítette a pihenést.
Kiváló 2016. május 13.a párjával járt itt
Egy kellemes december elejei wellness napokat töltöttünk el a párommal az Aqua Hotelban. Az értékelésben kiválót jelöltünk meg mindenben,hiszen ez volt a mi egymásra találásunk megkoronázása. Az ellátás,az élmények a fürdőben,a kedves személyzet, a finom ételek még közelebb hozott minket egymáshoz.
2016. május 9.barátokkal járt itt
" Hatos fogattal" megérkeztünk az Aqua Hotelba Gyulára. A recepciónál a szívélyes fogadtatás után lassított tempóban, de nagyon kedvesen felvették adatainkat. E "kis" idő alatt, mi hatan gyermeki kíváncsisággal tekintettünk körbe, s szemünk megakadt a roppant kicsi éttermen. Becihelődtünk a liftbe és kíváncsian vártuk a szobáinkat.
Aqua Hotel Gyula - Környék
Kiváló 2016. május 4.gyerekekkel járt itt
Tavaly màjusban voltunk a szàllodàban és minden nagyon jó volt. Kedves személyzet.Remek ízletes ételek.Nagyon közel van a fürdőhöz ami pàratlan és nagyon jó a víze.
Kiváló 2016. március 9.barátokkal járt itt
A tavalyi évben töltöttünk el a szállodában 3 nap két éjszakát. Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Az ételek nagyon finomak voltak, és bőséges választék volt mind a reggelinél, mind pedig a vacsoránál. A szoba nagyon kellemes csalódás volt, ugyanis más szállodákkal ellentétben, három helyiségből áll: egy előtér + nappaliból, hálószoba és fürdőszoba.
Aqua Hotel Gyula a térképen
5700 GyulaPart u. 7/c
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 990 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem