Aqua Hotel Gyula

Aqua Hotel Gyula
Aqua Hotel GyulaAqua Hotel Gyula
Aqua Hotel GyulaAqua Hotel Gyula

Az Aqua Hotel legnépszerűbb csomagjai

Aqua Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Aqua Hotel Gyula - Várfürdő csomag (min. 2 éj)
Várfürdő csomag
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdô

Aqua Hotel Gyula vélemények

Kiváló 2016. november 6.a párjával járt itt
Nagyon csodás 2 napot töltöttünk a párommal Gyulán. Gyönyörű időben, kihasználva az öszi napsütést a romantikus várban, A palotában. A fürdő nekem zsúfoltnak tűnt,ezért csak egyszer voltunk ott. Ez az Őszi szünetnek tudható be. De viszont így pont elég időnk volt hogy felfedezzük a várost.
Átlagos 2016. október 28.gyerekekkel járt itt
Kiváló volt az étkezés megfelelő választékkal! A személyzet segítőkész udvarias,nagyon kedvesek.Lehetne növelni a személyzet létszámot legalább 1 fővel.A szobában a szárítási lehetőség nem megoldott,ezen lehetne változtatni.A fürdő szobában a felső sarok vastagon lepenészedve,a radiátorról le jön a zománcfesték!
Kiváló 2016. október 17.a párjával járt itt
Egy nagyon kedves baratsagos szalloda. Csaladoknak is csak ajanlani tudjuk. Udvarias, segitokesz szemelyzettel. Csodas helyen van. Igazan finom hazias etelekkel. Tiszta rendezett. Nyarra a gyerekeinkel ide szeretnenk jonni nyaralni. Koszonjuk ezt a kellemes hetveget.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 6.a párjával járt itt
Először 2015-ben jártunk itt és már elsőre is nagyon tettszett. Az egész város a hotel,egyszóval fantasztikus volt. Igaz akkor télen voltunk,így megbeszéltük a férjemmel mivel tele van a város szebbnél szebb szökőkutakkal,így vissza jövünk akkor is,amikor működnek.
Aqua Hotel Gyula - Környék
Kiváló 2016. szeptember 20.családjával járt itt
Kellemes napokat töltöttünk el a Hotelban. Nagyon ízletes bőséges ennivaló volt,tágas jól felszerelt szobában laktunk,a tisztaság megfelelő,kedves a személyzet, és segítőkészek voltak. Rugalmasak,ott hagyhattuk az autót kijelentkezés után a Hotel parkolójában. A Várfürdő bejárata 3 perc alatt elérhető,nagyon jól éreztük magunkat ott!
Átlagos 2016. szeptember 20.a párjával járt itt
A franciaágy helyett két egyszemélyes ágy fogadott. A tető ablakon nem volt roló, melyet 5 nap alatt sem pótoltak,a szobában néhány helyen pókháló stb.
Kiváló 2016. szeptember 5.a párjával járt itt
Remekül éreztük magunkat a szállodában. Jól felszerelt, szobák vannak, a TV minősége és a csatornák száma is kiváló. A személyzet nagyon kedves, készséges. Bőséges, finom ételeket kínálnak, csak a friss gyümölcs hiányzott egy kicsit az étrendből.
2016. július 28.a párjával járt itt
Összességében rendben volt. A hajnali órákban behallatszó fűnyíró szerű hang volt kicsit zavaró, de ez nem a szálloda hibája, nem ott zajlott a fűnyírás. Minden könnyen elérhető. Az ételekkel meg voltunk elégedve. A szoba berendezése nem a legmodernebb, de ez minket nem zavart.
2016. június 27.a párjával járt itt
Jó helyen helyezkedik el a motel könnyen elérhető minden.Kis bajokat leszámítva amiről nem a szálloda tehet nagyon jó kikapcsolodásra alkalmas hely.Mindenkinek tudom ajánlani aki csak tud próbálja ki.
Kiváló 2016. június 16.a párjával járt itt
Május végén -egy akciós utazási lehetőséggel- 3 napot töltöttünk ebben a szállodában. A hotel elhelyezkedése szuper. Gyönyörű, fás, csendes környezetben ,közvetlenül a Várfürdő mellett helyezkedik el. A fürdőbe a hotel bejáratával szemben egy fahídon át lehet bejutni. A szálloda 4 szintes, családias hangulatú, részben már felújított.
Aqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - Külső képAqua Hotel Gyula - Környék
Aqua Hotel Gyula a térképen
5700 GyulaPart u. 7/c
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 990 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem