Aqua Hotel Gyula

Aqua Hotel Gyula
Aqua Hotel GyulaAqua Hotel Gyula
Aqua Hotel GyulaAqua Hotel Gyula

Az Aqua Hotel legnépszerűbb csomagjai

Aqua Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Aqua Hotel Gyula - Várfürdő csomag (min. 2 éj)
Várfürdő csomag
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Aqua Hotel Gyula vélemények

Kiváló 2016. február 28.barátokkal járt itt
2016. Februárban jártunk itt a barátnőmmel. Vettünk egy 3 nap/2 éjszakás kupont nagyon jó áron és ehhez még egy éjszakát. Így 4 napot töltöttünk el itt. A hotel teljesen rendben van, a személyzet kedves, segítőkész. Ár- érték arány fantasztikusan jó. A svédasztal egy 4*-os hetelnek is megfelelt, mind a reggeli, mind a vacsora tekintetében!
Kiváló 2016. február 13.a párjával járt itt
Nagyon jó hely! Mindenkinek ajánlom szép, tiszta szobák. Ami legjobb közel van a fürdő. A biliárd külön jó szórakozást nyújtott számunkra.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. december 31.a párjával járt itt
2015. februárjában egész pontosan Valentin napon voltunk a szállodában. Az igazat megvallva előtte elolvastam egy-két hozzászólást és elég kétkedve mentünk a szállodába. Viszont kellemeset csalódtunk. A ételek is finomak és változatosak voltak és külön figyelmesség volt a személyzettől,hogy Valentin napon gyertyák égtek és kis szív alakú sütik voltak.
Aqua Hotel Gyula - Környék
2015. október 26.családjával járt itt
Elterveztük a családdal,hogy idén nyáron Gyulán töltünk el pár napot,így elég korán nézegettem a szállásokat,és az Aqua Hotel mellett döntöttem,két egymás melletti szobát foglaltam le,hát elég picikék voltak,fürdőbe menet beütöttük a lábunkat az ágyba,az ágy kényelmetlen volt.
Átlagos 2015. augusztus 18.családjával járt itt
Tetszett minden, csak voltak kis furcsaságok is a Hotelben. Először is a megérkezéskor, még a szobát nem is láttuk, a recepción közölték, hogy máris ki kell fizetnem előre a nyaralás árát! ! ! Ilyen még sehol nem volt!
Aqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - Medence/kert
Kiváló 2015. augusztus 11.a párjával járt itt
Nagyon kedvesen fogadtak. Az ár érték aránya megfelelő de elkövettünk egy nagy hibát mert fél panziót rendeltünk. Sajnos az étterem nem a szállodához tartozik mert akkor az is jó lehetett volna. Az étterem választéka siralmas. Avas zsírban vagy olajban sütötték a rántott húsokat. Az ételek hidegek volta kivéve a forró víz.
Mindenkinek ajánlom a szállodát de ne vegyék igénybe az éttermet.
Kiváló 2015. július 30.a párjával járt itt
2014 novemberében jártunk itt a párommal, 2 éjszakára szálltunk meg. A hotellel és a szolgáltatásaival nagyon elégedettek voltunk, mindenkinek csak ajánlani tudjuk. A személyzet kedves, segítőkész, az éttermi kínálat kiváló. Először jártunk Gyulán, egy hangulatos kisváros, rengeteg a látnivaló. Megállapítottuk: ide még vissza kell térnünk. . .
Aqua Hotel Gyula - Külső képAqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - Környék
Kiváló 2015. július 17.családjával járt itt
Csupán 2 éjszakát töltöttünk Gyulán, de legközelebb több időre jövünk. A hotel személyzete kedves, mosolygós, az ételek finomak és változatosak. Külön jó dologként értékelem, hogy a hoteltől elérhető közelségben van minden látnivaló, a fürdő különösen. Összességében nagyon jól éreztük magunkat, máskor is szívesen jövünk ide.
Kiváló 2015. február 9.barátokkal járt itt
Nagyon merem ajánlani,szuper minden ellátás,jók a szobák,a masszázs,és minden más! Nagyon kedves,barátságos fogadtatás várt bennünket,az idei évre is tervezem,egy jó kis hétvégét,vagy akár egy egész hetet eltölteni! Ezt igy leírni nehéz,elkell menni,és megtapasztalni,nem fog senkisem csalódni. Gazdag élményeket szerezhet aki,odalátogat! Az árak nagyon elfogadhatók,ugyhogy hajrá!
Gyenge 2015. január 6.családjával járt itt
A városban évente 4-6 alkalommal a párommal megszállunk általában mindig máshol. A megérkezésünkor kicsit furcsállotuk, hogy a be csekkoláskor azonnal ki kellett fizetnünk a szobát. A szállásunk alatt müködött az étterem így a konyhai zörejek mellett volt szerencsénk az illatokat is élvezni.
Aqua Hotel Gyula a térképen
5700 GyulaPart u. 7/c
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 990 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem