nrita40

nrita40 adatlapja

Regisztráció2018.10.21
Utoljára itt2022.07.29

Kiváló 2022. május 23.a párjával járt itt
Hozta az elvárásunkat a szálloda színvonala. Az értékeléseket előre olvasva már többször bebizonyosodott hogy érdemes tájékozódni. A kaja,wellness szuper, jó a parkolási lehetőség igaz 1500Ft naponta ami a végén kicsit húzós ha valaki több napot tölt itt. Kutyabarát a szálloda de ez szinte észrevehetetlen volt a tisztaságban.
2018. október 21.a párjával járt itt
Az ágy matracának rugói kicsit nyomtak. Jó idő volt kint de október lévén este nem tudtunk megfelelő hőfokot csinálni mert állítólag a légkondi adta volna a meleget. A fürdőben a sok törölközőt a fürdőruhát nem tudtuk megfelelően szárítani egy kinyitható szárogató elkelne.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel válasza
Köszönjük Rita az észrevételeit, továbbítjuk az illetékes Kollégák felé! Várjuk vissza szeretettel önöket!
2018. október 23., , SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
Átlagos 2019. szeptember 4.családjával járt itt
Nagy területen kevés személyzettel próbálják megoldani a lehetetlent vagyis a vendéglátást. A szállás szépen berendezett egyedi és tiszta. Egészen új KTM biciklik állnak rendelkezésre a környék felfedezéséhez. A környezet a "színfalak" mögött kicsit elhanyagolt. A medence koszos a szabadban lévő jakuzzit ki sem próbáltuk.