Várfürdő Panzió Gyula

Várfürdő Panzió GyulaVárfürdő Panzió Gyula
Várfürdő Panzió GyulaVárfürdő Panzió Gyula

4Szolgáltatás
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
06.01-08.31.
Elizabeth Hotel Gyula

Várfürdő Panzió Gyula vélemények

Kiváló 2023. október 14.a párjával járt itt
A szállást már töbször is igénybe vettük. Nagyon szeretjük Gyulát,pedig több 100 km teszünk meg ,hogy itt pihenhessünk. Az idén,ami keserű ízt adott,hogy az udvarban fizetni kell a parkolásért. Véleményem szerint az árba bele kellene kalkulálni a parkolási díjjat. Régebben ingyen parkoltunk.
Kiváló 2022. szeptember 10.a párjával járt itt
Ami nem tetszett az nem is annyira a panzió hibája. Mivel a panzió néhány lépésre van csak a várfürdő kőhidi bejáratától,mi kifejezetten ezért választottuk ezt a szálláshelyet,lévén,hogy idősek és fájós lábúak vagyunk. Sajnos a fürdő vezetősége szept. 5. -től ezt a hidat lezárta,csak pénteki és szombati napokon nyitotta ki.
Kiváló 2021. június 13.a párjával járt itt
Intelligens , figyelmes, segitőkész szemelyzet. 4*szállodával megegyező kiszolgálás, az étkezés vártnál sokkal jobb volt kiváló, a fürdőhöz, hogy olyan közel van, a kocsi parkolása is nagyon jól megoldott. másoknak is felősségel és bizalommal ajánlom. Következő alkalommal szeretném ismételten igénybevenni. Tisztelettel István és családja Nyiregyháza.
Kiváló 2020. január 21.a párjával járt itt
Évek óta járunk ide, szeretjük a helyet. De ez évben a recepciós, vendégfogadó alpári módon beszélt velünk , káromkodott,teljesen felkészületlen volt, nem teljesítette mindenben a foglalásban foglaltakat és a szobában 12 fok volt, kint meg -3fok.De jellegtelen személye nem igazán tudta megzavarni pihenésünket.
Kiváló 2019. november 12.a párjával járt itt
Tökéletes volt minden. Esetleg annyit megjegyeznék, hogy a fürdőbe lehetne egy-két akasztó a törölközőknek. De ez csak egy apró észrevétel.
Kiváló 2019. március 26.barátokkal járt itt
A szoba nagyon kellemes volt, azonban első nap nagyon fáztunk. A padlófűtés nem működött, hiába emeltük a hőmérsékletet a termosztáton. Másnap reggel szóltunk, megoldódott a probléma. Az előző vendég elállította kazánt. Nagyon keskenyek az egyszemélyes ágyak, szerintem nem felnőtteknek tervezték.
Kiváló 2019. március 11.gyerekekkel járt itt
Két szobát foglaltam és másik foglaláshoz már megírtam a részletesebb véleményt. Minden kiváló volt, kivéve talán a a morgós fogadtatást - az este 8-as érkezést nem tartom kirívónak, hogy ezért már koradélutántól pánikolni kellene... de ettől eltekintve nagyon jól éreztük magunkat!
Kiváló 2018. október 31.a párjával járt itt
A Panzió elhelyezkedése nagyon kedvező, közel a fürdő, a vár és a városközpont is elérhető egy kellemes sétával. Reggelit és vacsorát a szomszédos hotelben kaptunk, nem volt okunk panaszra, nem volt kiemelkedő, de mindig megfelelő mennyiségü és minőségü étel közül tudtunk választani.
Kiváló 2018. szeptember 19.a párjával járt itt
Szobánk teljesen megfelelt igényeinknek.Várfürdő a szállás közvetlen szomszédságában volt. Félpanziós étkezést a szomszédos szállodában biztosították.
Ételek finomak voltak.
Kiváló 2018. szeptember 10.a párjával járt itt
Fantasztikusan éreztük magunkat Gyulán. Nagyon jó volt a szállás,kényelmes tiszta,és nagyon jó helyen van. Pár lépésre a fürdőtől. Át lehet menni fürdőruhában. Az étkezések is jók voltak,finoman főznek,nagy volt a választék.
Gyönyörű város Gyula.Nagyon jól éreztük magunkat!
Várfürdő Panzió Gyula a térképen
5700 GyulaHíd u. 2.
+36 30 6771348
• finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 2000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség