8286 Gyulakeszi, Kossuth út

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy kis kitérő- Tapolca után. . Ismerősünk vitt oda, idejár. . A pihenő- a pultnál kell rendelni. . Majd kihozzák a rendelt ételt, igaz egy fél óra után. . A helyen ki van írva- dohányzó és nem dohányzó rész, de sajnos ez nem zavar senkit. . . A burger kiváló- 560 ft. . . legközelebb a velős pirítóst kóstoljuk meg- Ha majd legközelebb arra járunk.
Budaörs
Ábrahámhegy

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érdekes, hogy miért éppen itt pihenek az autósok. Párszáz métere van Tapolca, számtalan benzinkút, presszó, étterem, minden. Aztán mégis idejönnek. Talán nem véletlenül. A velős-pirítós legendás hírű. Két hatalmas szelet kenyéren vastagon kent finomság, és csak 5-600 forint. Jól is laksz vele. Pultnál kell rendelni és kihozzák szépen. A hely nagyon kulturált.

2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. május 7.
Egy sokat utazó gastroblogger cikkében olvastam a helyről, aki nagyon jókat írt. Tettem egy kerülőt és megkóstoltam. Kár volt. A hely szokásos autós pihenő. Az étlapról nincs mit írni. Sült krumpli, hamburger. . Meglepően sok ember. A kiszolgálás gyors, a hely tiszta
A gyenge fűszerezésű velőt már csak a TESCO-s kenyérrel lehett alulmúlni. Sikerült

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Balaton felé útközben éhesen betértünk az Autós Pihenőbe. Velős kenyeret, sült kolbászt, hamburgert,salátát és melegszendvicset rendeltünk. Minden nagyon ízlett, bár a velős kenyér lehetne kicsit fűszeresebb, de végül is utólag megfűszereztem. . . A majonézes kukoricás hamburger isteni, a sül kolbász is finom,és a saláta is jó nagy adag volt.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szerintem ez Veszprém megye, de talán az ország egyik legjobb helye. Akárhányszor megyünk a Balatonhoz, az első utunk oda vezet. Én személy szerint nem szeretem a velős pirítóst, de a családom összes tagja és minden barátom, aki evett már ott, imádja. A melegszendvics fantasztikusan finom.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már több esetben jártunk itt, s ez nem véletlen. Itt ettem életem legfinomabb velős pirítósát, ráadásul olcsó. Elég nagy a parkolója, és mindig vannak az étkezőben. Azért nevezem így, mert nem mondanám étteremnek, mivel a választék nem túl nagy és igazán csak gyors ételeket kapni. Viszont azok roppant finomak. De mint mondtam, a velőst érdemes itt megkóstolni elsősorban.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 29. - 4 látogató hasznosnak vélte
Tapolcát elhagyva Gyulakeszire érünk egy nagyon szuper kis étterem van,a neve autós pihenő, nagy parkolóval. Itt kapni a legjobb velős pirítós kenyeret. Sokat járunk ide,mert mindig minden friss és finom. Ízletes a hamburger,a hurka,a csülök. . . stb,tehát minden. A választék bőséges,az italoknál is nagy a választék. A kiszolgálás nagyon udvarias és segítőkész.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 5. - 5 látogató hasznosnak vélte
Évek óta járunk ide a velős pirítós enni.
Ilyen finoman elkészített velőt sehol máshol nem ettem még.
A minőség állandó télen-nyáron. Ár-éerték arányos. (2 nagyszelet velős pirítós ma 590 Ft)
Fokozottan ajánlom azoknak, akik az ízletes étkeket nem keverik össze egy hely puccosságával... ;)

Legnépszerűbb csomagok Gyulakeszin és környékén
Hotel Bakony
Bakonybél
4 nap/3 éjszaka 7.743 - 29.010,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
2019.03.11. - 2021.05.05.
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.11.11. - 2020.11.11.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, színterápia sószoba és sómokozó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.04. - 2019.12.20.
Hertelendy Ház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 14.948 - 15.944,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a ház saját wellness centrumának használatával, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
2018.07.05. - 2019.12.22.
Hotel Touring
2 nap/1 éjszaka 4.983,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.11.11. - 2020.06.14.
Csóka Apartman
Pápa
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kerékpárhasználattal, gyümölcstál bekészítéssel
2019.01.01. - 2019.12.31.
Hotel Ovit
3-4 éjszaka 14.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna és fitneszterem használattal, közös karácsonyfa díszítéssel, gyertyafényes ünnepi vacsorával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.28.
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
3 nap/2 éjszaka 15.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaprogramokkal
2019.09.08. - 2020.04.08.
Hotel Zena
4 nap/3 éjszaka 24.525,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdő- és szaunarészleg korlátlan használatával, masszázskuponokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.

Szállodák Gyulakeszi környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Gyulakeszi
Hotel Wellamarin Gyulakeszi
Hotel Laroba Gyulakeszi
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Őszi miniszabi (2 éjtől)
WELLAWonderland élőzenével kísért gálavacsorával (min. 2 éj)
Karácsony - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Autós Pihenő GyulakesziX