8286 Gyulakeszi, Kossuth út

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy kis kitérő- Tapolca után. . Ismerősünk vitt oda, idejár. . A pihenő- a pultnál kell rendelni. . Majd kihozzák a rendelt ételt, igaz egy fél óra után. . A helyen ki van írva- dohányzó és nem dohányzó rész, de sajnos ez nem zavar senkit. . . A burger kiváló- 560 ft. . . legközelebb a velős pirítóst kóstoljuk meg- Ha majd legközelebb arra járunk.
Budaörs
Ábrahámhegy

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érdekes, hogy miért éppen itt pihenek az autósok. Párszáz métere van Tapolca, számtalan benzinkút, presszó, étterem, minden. Aztán mégis idejönnek. Talán nem véletlenül. A velős-pirítós legendás hírű. Két hatalmas szelet kenyéren vastagon kent finomság, és csak 5-600 forint. Jól is laksz vele. Pultnál kell rendelni és kihozzák szépen. A hely nagyon kulturált.

2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. május 7.
Egy sokat utazó gastroblogger cikkében olvastam a helyről, aki nagyon jókat írt. Tettem egy kerülőt és megkóstoltam. Kár volt. A hely szokásos autós pihenő. Az étlapról nincs mit írni. Sült krumpli, hamburger. . Meglepően sok ember. A kiszolgálás gyors, a hely tiszta
A gyenge fűszerezésű velőt már csak a TESCO-s kenyérrel lehett alulmúlni. Sikerült

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Balaton felé útközben éhesen betértünk az Autós Pihenőbe. Velős kenyeret, sült kolbászt, hamburgert,salátát és melegszendvicset rendeltünk. Minden nagyon ízlett, bár a velős kenyér lehetne kicsit fűszeresebb, de végül is utólag megfűszereztem. . . A majonézes kukoricás hamburger isteni, a sül kolbász is finom,és a saláta is jó nagy adag volt.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szerintem ez Veszprém megye, de talán az ország egyik legjobb helye. Akárhányszor megyünk a Balatonhoz, az első utunk oda vezet. Én személy szerint nem szeretem a velős pirítóst, de a családom összes tagja és minden barátom, aki evett már ott, imádja. A melegszendvics fantasztikusan finom.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már több esetben jártunk itt, s ez nem véletlen. Itt ettem életem legfinomabb velős pirítósát, ráadásul olcsó. Elég nagy a parkolója, és mindig vannak az étkezőben. Azért nevezem így, mert nem mondanám étteremnek, mivel a választék nem túl nagy és igazán csak gyors ételeket kapni. Viszont azok roppant finomak. De mint mondtam, a velőst érdemes itt megkóstolni elsősorban.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 29. - 4 látogató hasznosnak vélte
Tapolcát elhagyva Gyulakeszire érünk egy nagyon szuper kis étterem van,a neve autós pihenő, nagy parkolóval. Itt kapni a legjobb velős pirítós kenyeret. Sokat járunk ide,mert mindig minden friss és finom. Ízletes a hamburger,a hurka,a csülök. . . stb,tehát minden. A választék bőséges,az italoknál is nagy a választék. A kiszolgálás nagyon udvarias és segítőkész.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 5. - 5 látogató hasznosnak vélte
Évek óta járunk ide a velős pirítós enni.
Ilyen finoman elkészített velőt sehol máshol nem ettem még.
A minőség állandó télen-nyáron. Ár-éerték arányos. (2 nagyszelet velős pirítós ma 590 Ft)
Fokozottan ajánlom azoknak, akik az ízletes étkeket nem keverik össze egy hely puccosságával... ;)

Legnépszerűbb csomagok Gyulakeszin és környékén
Ensana Thermal Hévíz
3 nap/2 éjszaka 18.400 - 24.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőrészleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.14. - 2022.01.02.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna show-val, változatos műsorokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, gyermekprogramokkal
2020.06.01. - 2020.08.31.
Hotel Halászkert
Badacsony
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.09.30.
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, minigolf és footgolf pályahasználattal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
2020.06.07. - 2021.06.07.
Ganz Családi Üdülő Balatonszárszó
Balatonszárszó
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, teljes panzióval, parkolással
2020.06.24. - 2020.08.18.
József Apartman
2021.06.07. - 2020.06.07.
Karos Garden Family Resort
2020.09.11. - 2021.06.07.
Papp Apartmanház
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, strandbelépővel, üdvözlőitallal, ajándék kávéval és süteménnyel, nyári programokon való részvétellel
2020.06.15. - 2020.08.25.

Szállodák Gyulakeszi környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Gyulakeszi
Hotel Vital Gyulakeszi
Holiday Hotel Csopak Gyulakeszi
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Előnyári feltöltődés (min. 3 éj)
Senior ajánlat (min. 3 éj)

Autós Pihenő GyulakesziX