8286 Gyulakeszi, Kossuth út

Szállások Gyulakeszi városában
Wellness csomagok Gyulakeszi városában

Autós Pihenő Gyulakeszi vélemények

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 23.
Ismerősök ajánlására kerestük fel a helyet. A velős piritós valóban finom, a hamburger elég kezdetleges, a húst keresgélni kellett benne. A pultban lévő hölgy kimondottan undok és ellenséges, a kávé életem egyik legszörnyűbbje volt. Több mint fél órát álltunk sorban a tűző napon csecsemővel, majd kb újabb fél óra volt mire elkészült az étel.

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy kis kitérő- Tapolca után. . Ismerősünk vitt oda, idejár. . A pihenő- a pultnál kell rendelni. . Majd kihozzák a rendelt ételt, igaz egy fél óra után. . A helyen ki van írva- dohányzó és nem dohányzó rész, de sajnos ez nem zavar senkit. . . A burger kiváló- 560 ft. . . legközelebb a velős pirítóst kóstoljuk meg- Ha majd legközelebb arra járunk.
Budaörs
Ábrahámhegy

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érdekes, hogy miért éppen itt pihenek az autósok. Párszáz métere van Tapolca, számtalan benzinkút, presszó, étterem, minden. Aztán mégis idejönnek. Talán nem véletlenül. A velős-pirítós legendás hírű. Két hatalmas szelet kenyéren vastagon kent finomság, és csak 5-600 forint. Jól is laksz vele. Pultnál kell rendelni és kihozzák szépen. A hely nagyon kulturált.

2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. május 7.
Egy sokat utazó gastroblogger cikkében olvastam a helyről, aki nagyon jókat írt. Tettem egy kerülőt és megkóstoltam. Kár volt. A hely szokásos autós pihenő. Az étlapról nincs mit írni. Sült krumpli, hamburger. . Meglepően sok ember. A kiszolgálás gyors, a hely tiszta
A gyenge fűszerezésű velőt már csak a TESCO-s kenyérrel lehett alulmúlni. Sikerült

Esztiii TOP étteremértékelő
2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Balaton felé útközben éhesen betértünk az Autós Pihenőbe. Velős kenyeret, sült kolbászt, hamburgert,salátát és melegszendvicset rendeltünk. Minden nagyon ízlett, bár a velős kenyér lehetne kicsit fűszeresebb, de végül is utólag megfűszereztem. . . A majonézes kukoricás hamburger isteni, a sül kolbász is finom,és a saláta is jó nagy adag volt.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szerintem ez Veszprém megye, de talán az ország egyik legjobb helye. Akárhányszor megyünk a Balatonhoz, az első utunk oda vezet. Én személy szerint nem szeretem a velős pirítóst, de a családom összes tagja és minden barátom, aki evett már ott, imádja. A melegszendvics fantasztikusan finom.

Doni71 TOP egyébhely értékelő
2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már több esetben jártunk itt, s ez nem véletlen. Itt ettem életem legfinomabb velős pirítósát, ráadásul olcsó. Elég nagy a parkolója, és mindig vannak az étkezőben. Azért nevezem így, mert nem mondanám étteremnek, mivel a választék nem túl nagy és igazán csak gyors ételeket kapni. Viszont azok roppant finomak. De mint mondtam, a velőst érdemes itt megkóstolni elsősorban.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 29. - 4 látogató hasznosnak vélte
Tapolcát elhagyva Gyulakeszire érünk egy nagyon szuper kis étterem van,a neve autós pihenő, nagy parkolóval. Itt kapni a legjobb velős pirítós kenyeret. Sokat járunk ide,mert mindig minden friss és finom. Ízletes a hamburger,a hurka,a csülök. . . stb,tehát minden. A választék bőséges,az italoknál is nagy a választék. A kiszolgálás nagyon udvarias és segítőkész.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 5. - 5 látogató hasznosnak vélte
Évek óta járunk ide a velős pirítós enni.
Ilyen finoman elkészített velőt sehol máshol nem ettem még.
A minőség állandó télen-nyáron. Ár-éerték arányos. (2 nagyszelet velős pirítós ma 590 Ft)
Fokozottan ajánlom azoknak, akik az ízletes étkeket nem keverik össze egy hely puccosságával... ;)

Legnépszerűbb csomagok Gyulakeszin és környékén
Ibolya Apartman
2021.01.25. - 2022.01.25.
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
2021.01.25. - 2022.01.05.
Holiday Club Apartman Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 9.569 - 13.941,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.12. - 2022.01.02.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 19.250 - 53.631,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, fitness teremmel, sportolási lehetőségekkel, játszószobával, gyermek programokkal, Élőzenés estekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.03. - 2021.02.26.
Fábiánics Kastély
Misefa
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2021.03.11. - 2021.12.31.
Sportpanzió Wagner
Cserszegtomaj
2021.02.22. - 2022.01.25.
Aranypart Camping
2 nap/1 éjszaka 4.313 - 12.650,- Ft/fő/éj között: önellátással, játszótér és medence használattal, parkolással
2021.04.23. - 2021.09.30.
Jufa Vulkán Fürdő Resort
Celldömölk
2 nap/1 éjszaka 21.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Vulkán Gyógy-és Élményfürdő és Szaunavilág korlátlan használattal, fitness terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internettel
2021.03.11. - 2021.03.15.
Hotel Halászkert
Badacsony
4 nap/3 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, ajándék pohár borral és zsíros kenyérrel, kedvezményes éttermi fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.25.
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.24. - 2021.10.03.

Szállodák Gyulakeszi környékén
Hotel Vital Gyulakeszi
Hotel Yacht Wellness & Business Gyulakeszi
Holiday Hotel Csopak Gyulakeszi
Tavaszi akció (min. 2 éj)
Valentin napi hétvége (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)

Autós Pihenő GyulakesziX