Autós Pihenő Gyulakeszi

Autós Pihenő GyulakesziAutós Pihenő Gyulakeszi
Autós Pihenő GyulakesziAutós Pihenő Gyulakeszi

Judit Panzió Tapolca-Gyulakeszi - Napi árak
Judit Panzió Tapolca-Gyulakeszi
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Autós Pihenő Gyulakeszi vélemények

Átlagos 2020. július 23.gyerekekkel járt itt
Ismerősök ajánlására kerestük fel a helyet. A velős piritós valóban finom, a hamburger elég kezdetleges, a húst keresgélni kellett benne. A pultban lévő hölgy kimondottan undok és ellenséges, a kávé életem egyik legszörnyűbbje volt. Több mint fél órát álltunk sorban a tűző napon csecsemővel, majd kb újabb fél óra volt mire elkészült az étel.
2019. július 21.barátokkal járt itt
Egy kis kitérő- Tapolca után. . Ismerősünk vitt oda, idejár. . A pihenő- a pultnál kell rendelni. . Majd kihozzák a rendelt ételt, igaz egy fél óra után. . A helyen ki van írva- dohányzó és nem dohányzó rész, de sajnos ez nem zavar senkit. . .
A burger kiváló- 560 ft. . . legközelebb a velős pirítóst kóstoljuk meg- Ha majd legközelebb arra járunk. .
Ajánlom a turistáknak. . .
2055
Kiváló 2018. október 18.barátokkal járt itt
Érdekes, hogy miért éppen itt pihenek az autósok. Párszáz métere van Tapolca, számtalan benzinkút, presszó, étterem, minden. Aztán mégis idejönnek. Talán nem véletlenül. A velős-pirítós legendás hírű. Két hatalmas szelet kenyéren vastagon kent finomság, és csak 5-600 forint. Jól is laksz vele. Pultnál kell rendelni és kihozzák szépen.
Autós Pihenő Gyulakeszi - Külső képAutós Pihenő Gyulakeszi - MosdóAutós Pihenő Gyulakeszi - MosdóAutós Pihenő Gyulakeszi - Külső képAutós Pihenő Gyulakeszi - Étel/italAutós Pihenő Gyulakeszi - Külső képAutós Pihenő Gyulakeszi - Külső képAutós Pihenő Gyulakeszi - Külső képAutós Pihenő Gyulakeszi - Külső képAutós Pihenő Gyulakeszi - Külső képAutós Pihenő Gyulakeszi - Külső képAutós Pihenő Gyulakeszi - Külső képAutós Pihenő Gyulakeszi - EgyébAutós Pihenő Gyulakeszi - BelsőAutós Pihenő Gyulakeszi - Külső képAutós Pihenő Gyulakeszi - Külső képAutós Pihenő Gyulakeszi - Külső képAutós Pihenő Gyulakeszi - Étlap/itallapAutós Pihenő Gyulakeszi - EgyébAutós Pihenő Gyulakeszi - Külső kép
Gyenge 2018. május 7.egyedül járt itt
Egy sokat utazó gastroblogger cikkében olvastam a helyről, aki nagyon jókat írt. Tettem egy kerülőt és megkóstoltam.
Kár volt.
A hely szokásos autós pihenő. Az étlapról nincs mit írni. Sült krumpli, hamburger. .
Meglepően sok ember. A kiszolgálás gyors, a hely tiszta
A gyenge fűszerezésű velőt már csak a TESCO-s kenyérrel lehett alulmúlni.
Sikerült
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2017. június 10.gyerekekkel járt itt
Balaton felé útközben éhesen betértünk az Autós Pihenőbe. Velős kenyeret, sült kolbászt, hamburgert,salátát és melegszendvicset rendeltünk. Minden nagyon ízlett, bár a velős kenyér lehetne kicsit fűszeresebb, de végül is utólag megfűszereztem. . . A majonézes kukoricás hamburger isteni, a sül kolbász is finom,és a saláta is jó nagy adag volt.
Kiváló 2017. május 5.a párjával járt itt
Szerintem ez Veszprém megye, de talán az ország egyik legjobb helye. Akárhányszor megyünk a Balatonhoz, az első utunk oda vezet. Én személy szerint nem szeretem a velős pirítóst, de a családom összes tagja és minden barátom, aki evett már ott, imádja. A melegszendvics fantasztikusan finom.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. szeptember 15.a párjával járt itt
Már több esetben jártunk itt, s ez nem véletlen. Itt ettem életem legfinomabb velős pirítósát, ráadásul olcsó. Elég nagy a parkolója, és mindig vannak az étkezőben. Azért nevezem így, mert nem mondanám étteremnek, mivel a választék nem túl nagy és igazán csak gyors ételeket kapni. Viszont azok roppant finomak.
Kiváló 2016. július 29.a párjával járt itt
Tapolcát elhagyva Gyulakeszire érünk egy nagyon szuper kis étterem van,a neve autós pihenő, nagy parkolóval. Itt kapni a legjobb velős pirítós kenyeret. Sokat járunk ide,mert mindig minden friss és finom. Ízletes a hamburger,a hurka,a csülök. . . stb,tehát minden. A választék bőséges,az italoknál is nagy a választék.
Kiváló 2016. július 5.a párjával járt itt
Évek óta járunk ide a velős pirítós enni.
Ilyen finoman elkészített velőt sehol máshol nem ettem még.
A minőség állandó télen-nyáron. Ár-éerték arányos. (2 nagyszelet velős pirítós ma 590 Ft)
Fokozottan ajánlom azoknak, akik az ízletes étkeket nem keverik össze egy hely puccosságával... ;)