Hotel Medián Hajdúnánás

Hotel Medián Hajdúnánás
Hotel Medián HajdúnánásHotel Medián Hajdúnánás
Hotel Medián HajdúnánásHotel Medián Hajdúnánás

A Hotel Medián legnépszerűbb csomagjai

Hotel Medián Hajdúnánás - Wellness ajánlat reggelis ellátással (min. 2 éj)
Wellness ajánlat reggelis ellátással
Hotel Medián Hajdúnánás - All in one wellness csomag teljes ellátással (min. 2 éj)
All in one wellness csomag teljes ellátással
79.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Medián Hajdúnánás vélemények

2016. augusztus 23.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat barátokkal voltunk, a felszolgálóról csak legekben tudunk beszélni, visszatérünk ha a wellnesst megnyitják ,remélem hamarosan.A szobába levő kisebb hiányosságot gyorsan orvosolták,minibárt hiányoltuk.

nyugdíjas társaság
Kiváló 2016. július 4.a párjával járt itt
Barátságosan berendezett szálloda , a személyzet segítőkész, a konyha kiváló házias ízekkel. Nagyon jó megoldásnak tartottuk a gyógyfürdőbe való ingyen belépőt és a hozzátartozó kiszállítást. Egyet hiányoltunk a szállodában még nem nyílt meg a wellness rész,de ez a hiányosság azóta biztosan rendeződött. Mindenkinek jó szívvel ajánljuk. További sikeres munkát kívánunk.
Kiváló 2016. június 28.egyedül járt itt
A megérkezésemkor a buszmegállóba a szálodából kijöttek autóval értem hogy ne kelljen gyalogolni. mindennap kivittek autóval téritésmentesen és amikorra kértük értünk is jöttek. a személyzet nagyon kedves volt, az ételek finomak. a szoba tiszta barátságos, nagy teraszra nézett.
2016. június 15.üzleti partnerrel járt itt
Megint csak egy tágas és izléses három csillagos hotel. Barátságos,tiszta,kényelmes és kulturált. A szoba parkettás -olyan otthoni érzetű, vagy inkább mint a "másik" lakásod ami a belvárosban van és csak akkor alszol ott ha későn végzel és nem akarsz utazni/vezetni még 60 Km-et aznap este. A személyzet kedves, barátságos.
Kiváló 2016. május 10.gyerekekkel járt itt
Csendes alföldi város központjában szép, tiszta, új szálloda. Kényelmes parkolóval, kedves, fiatal, szolgálatkész, rugalmas recepciósokkal (ugyanis rögtön szobacserét kértem, hogy ne a felnőtt lányom és barátja legyen a szobaszomszédom. . . ). Az étterem modern berendezésű, tiszta, ízletes ételekkel, a pincérek szolgálatkészek, nem tolakodók.
Kiváló 2016. április 29.a párjával járt itt
Ennyi kedves emberrel nagyon régen találkoztam!mindent meg kaptunk amit a foglalásban leírtak!csak ajánlani tudom minden pihenni kikapcsolódni vágyó embernek
Hotel Medián Hajdúnánás - Egyéb
Kiváló 2016. március 29.gyerekekkel járt itt
Nagyon udvarias személyzet semmi negatívumot nem találtam. Tiszta rendezett szobák, illatos habfehér törölközők és ágyneműk. A játszó falat nagyra értékelték a gyerekek, minden gyermek aki itt üdült. Lehet pingpongozni tehát aki jól akarja érezni magát itt megteheti.
2016. január 6.a párjával járt itt
Egy kis negatívum részemről, nekünk hiányzott a zuhanyfüggöny de ez alapból sincs.
Egyébként mindenkinek ajáljuk a hotelt aki pihenésre és csendre vágyik.
Kiváló 2016. január 4.a párjával járt itt
3 csillagos szállodához képest 5 csillagos hozzáállás a személyzet részéről, 5 csillagos választék az étkezéseknél, úgy választékban, mint ízekben. Kitünő hangulatú szilveszteri buli, remek ötlet a disznótor, amit a hagymás vértől a toros káposztán keresztül az orjalevesen át a friss tepertő, hurka-kolbász fenséges izek.
Kiváló 2015. október 26.a párjával járt itt
A városközpontban van, minden könnyen elérhető, de a fürdő kicsit messze van (2 km). Jó időben jólesett a séta, de esőben kellemetlen lett volna. Épp ezért hiányzik a wellness, ami még épül. A szoba kényelmes, a svédasztalos étkezés remek volt, a cukrászda süteményei finomak, még kóstolót is hoztunk haza.
Hotel Medián Hajdúnánás a térképen
4080 HajdúnánásHunyadi u. 13.
• szauna • masszázs • élménymedence • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár