Hotel Medián Hajdúnánás

Hotel Medián Hajdúnánás
Hotel Medián HajdúnánásHotel Medián Hajdúnánás
Hotel Medián HajdúnánásHotel Medián Hajdúnánás

A Hotel Medián legnépszerűbb csomagjai

Hotel Medián Hajdúnánás - Nyárindító deluxe (min. 2 éj)
Nyárindító deluxe
2024.05.31-ig
Hotel Medián Hajdúnánás - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.06.01-ig
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Medián Hajdúnánás vélemények

2020. február 28.barátokkal járt itt
Mint a fenti értékelésből is látszik, a szálloda jó, másnak is ajánlani fogom.
A hely csendes, nyugodtan lehet pihenni. A szoba és fürdőszoba kényelmes volt, a feltálalt ételek ízletesek.
A fürdőszobából hiányoltam a zuhanyozóban a csúszásgátlót.
2020. január 11.a párjával járt itt
4 éjszakát töltöttünk el férjemmel. all incl. light csomaggal,azaz ingyen volt az üdítő,ásványvíz,15 óra után a kávé. Ebédet is kaptunk,menüset. Volt nap,hogy csak mi voltunk a wellnessben. A szoba nagy,kényelmes,viszont nincs hűtő és a zuhanyzón nincs függöny,sem ajtó,így nagyin vízben állt a csempe. Ezt leszámítva mindennel elégedettek voltunk.
Kiváló 2019. december 1.gyerekekkel járt itt
Nagy családdal voltunk ott,figyelmes,barátságos személyzet vett körül minket! Az ételek finomak voltak,a fürdő részleg jó volt! Egy időben lakodalom is volt de nem volt zavaró,sőt nagyon jó és családias hangulattal fogadták a nagy családunkat! A szoba tiszta és szép volt,jól működő klímával! A parkolási lehetőség is tökéletes! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Gyenge 2019. november 5.a párjával járt itt
Pici szoba, gusztustalan matrac, köntöst úgy kell kérni külön, miért nincs élből a szobában? A jakuzzi már eléggé leharcolt, törött hajszárító, (filléres tétel)(? ! ) rozsdás, kopott törölköző szárító. Egyszerűbb ételek, személyzet, flegma stílus,átlagon aluli. A korlátlan üdítőfogyasztáshoz képest sehol-semmi, senki nem világosít fel semmiről.
Hotel Medián Hajdúnánás - SzobákHotel Medián Hajdúnánás - SzobákHotel Medián Hajdúnánás - EgyébHotel Medián Hajdúnánás - EgyébHotel Medián Hajdúnánás - EgyébHotel Medián Hajdúnánás - Vendéglátás
Gyenge 2019. november 5.gyerekekkel járt itt
4 napot töltöttünk a szállodába a szállás kifogástalan, a személyzetet csak a vendégek zavarják egy fiatal vékony fekete pincér kivételével, tarthatna tréninget a többieknek. Az ételek finomak, csak sajnos hidegek voltak. A recepciós elfelejtett tájékoztatni, hogy a köntöst a wellnessnél kapjuk meg, hogy a gyógyfürdőbe 20%-os kedvezmény van a szálloda vendégeinek. Mi biztosan nem megyünk többet ide.
Kiváló 2019. szeptember 16.a párjával járt itt
Nagyon szép tiszta a szállás.A személyzet kifogástalan, nagyon értik a dolgukat , mindent megtesznek a vendégekért.A wellness nagyon jó!Az ellátás ***** ,nagyon-nagyon finomak az ételek , a sütemények. Boldogan megyünk újra ! 2019 .09 .13 - 15 . - i g voltunk Egerből .
Kiváló 2018. szeptember 9.egyedül járt itt
Negatívumot nem tudok mondani,a személyzet rendkívül udvarias, kedves , a tisztaság rendkívüli.A nyári időszakra talán jó lenne egy kinti medence és napozóterasz.Az ételek finomak és változatosak voltak.
Kiváló 2018. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
3 napot töltöttünk el 4 fős családommal a Hotel Mediánban. Nagyon jó ötlet az összenyitható szoba, nagyobb kényelmet jelentett a két fürdőszoba miatt, mint pl. egy családi szoba. Egyedül a hűtő volt, ami nagyon hiányzott, szerintem ez alapfelszereltség kellene hogy legyen egy szállodai szobában.
Kiváló 2018. augusztus 24.a párjával járt itt
A recepción a kiszolgálás és a tájékoztatás kimagasló. Az étkeztetés minden ízlést kielégítő, az étel mennyisége több, mint elég. Az ár-érték arány reális és megfelelő. A wellness részleg kellően nyugodt és elegendő a pihenéshez. A szoba szép, rendezett. Ami negatívum, a törülközők tisztasága. Kissé foltosak és durvák voltak.
Kiváló 2018. július 29.a párjával járt itt
Várakozásainkat felül múlta, legalább 4 csillagot érdemelne! Egyedül a recepciós kolleginák lehettek volna kevésbé életuntak. Amúgy nagyon szép,tiszta,szállás! Finom ételek kedves pincérek,szuper wellness részleg. Mindenkinek ajánlani tudom.
Hotel Medián Hajdúnánás a térképen
4080 HajdúnánásHunyadi u. 13.
• fedett úszómedence • szauna • masszázs • élménymedence • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • borozó • kávézó