Bástya Cukrászda Hajdúszoboszló

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Bástya Cukrászda Hajdúszoboszló vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2020. január 30.a párjával járt itt
Szoboszlón elég sok cukrászda található. A bástya cukrászda egy a sok közül, a helyiek azért szeretik mert jó árban mérik a süteményeket. ritkán szoktunk ide járni. A pogácsa jó, a süteményeik nincsenek túl cukrozva. Az átlag fogyasztó számára megfelelőek. Különlegességre nem kell számítani itt. 1000 Ft-ból 2 fő bőven jól fog lakni a pultban felkínált süteményekből.
Átlagos 2018. október 31.barátokkal járt itt
A Bástya kávézó egy átlagos cukrászda Hajdúszoboszlón. Nyáron fagylaltokat is kínálnak. Mi kértünk egy gombóc erdei gyümölcsös fagyit, egy Katus pogácsát és egy tepertős pogácsát. Egyik sem hagyott maradandó élményt, az átlagos kategóriába beleférnek. Az árak barátságosak, 500 forint körüli összeget fizettünk a két pogácsára meg a fagyira. Egyszer jó volt.
Bástya Cukrászda Hajdúszoboszló - Étel/italBástya Cukrászda Hajdúszoboszló - Étel/italBástya Cukrászda Hajdúszoboszló - Egyéb
Szörnyű 2018. március 12.gyerekekkel járt itt
A dobosszeletnek a karamell dobom kívül nincs köze a valódi dobos minőséghez. A gesztenyepüré műanyag tálkában előre elkészítve - rendesen kiszáradva - várt bennünket. Minden műízű, nem lelhető fel a sütikben a valódi vaj íz, a tejszínhab is minősíthetetlen.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. május 25.a párjával járt itt
Az étterem mellett van a cukrászda, külön bejárata van. Könnyen megközelíthető. A választék közepes volt, az árak jók. Finom hatlapos süteményt kóstoltunk, ami kellően csokis volt nem túl édes. A kiszolgálás is megfelelő volt, elég sokan voltunk, de nem kellett túl sokat várni, hogy megkapjuk. A fizetést a pultnál jeleztem. Összességében ajánlom, máskor is vissza fogunk térni.
Gyenge 2014. október 12.barátokkal járt itt
A cukrászda híres az finom süteményeiről. Ma, közvetlenül dél után a választék eléggé hiányos volt. Végül is a somlói galuska elnevezésű édességet választottuk. Ismeretem szerint helyben készítik a termékeket. Megdöbbenésünkre "egyszer használatos műanyag izében" kaptuk a fent említett készítményt. Minősíthetetlen.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 105 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 3.a párjával járt itt
Hajdúszoboszlón sétálgatva teljesen véletlenül botlottunk bele a cukrászdába és nagyon kellemes élményben volt részünk. Csak kávét akartunk inni, de végül megkóstoltuk a süteményeket is. A kiszolgálás tökéletes volt, a két hölgy nagyon kedvesen fogadott minket. A hely hangulatos, a sütemény nagyon finom, a kávé is kitűnő.