Lorena Étterem Hajdúszoboszló

3,5
a 66 hajdúszoboszlói étterem közül
étterem, fagyizó, kávézó - kávéház, pizzéria
Lorena Étterem Hajdúszoboszló
Lorena Étterem HajdúszoboszlóLorena Étterem Hajdúszoboszló
Lorena Étterem HajdúszoboszlóLorena Étterem Hajdúszoboszló

Lorena Étterem Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Gyógyfürdők Paradicsomában - Hajdúszoboszlón, a Gyógyfürdővel szemben, romantikus és egyben elegáns stílusban épült népszerű vendéglátó komplexum: a Lorena Étterem. Működését 2007-ben kezdte meg, 2011 októberétől pedig teljesen megújulva, töretlen és egyre nagyobb népszerűséggel várja vendégeit: a sétányról betérő hölgyeket, urakat, valamint a hajdúszoboszlói strandon fürdőző, napozó vendégeket.

Pihenés Hajdúszoboszlón
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Lorena Étterem Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2017. január 9.családjával járt itt
Családi születésnapot tartottunk a Lorena Étterembe!Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve,finom bőséges ételek,kellemes környezet és figyelmes kiszolgálás!Nagyobb társaság fogadására is alkalmas!A tulajdonos segítőkész és rugalmas volt a lebonyolításban!Mindenkinek bátran ajánlom!!
Kiváló 2016. december 13.a párjával járt itt
Barátnőmmel évfordulós vacsorára mentünk el, hangulatos és romantikus volt az étterem. Finomak voltak az ételek, amiket rendeltünk és nem kellett rájuk sokat várni. Legközelebb kipróbáljuk a pizza rendelést is, mert azóta mobilapplikáció is elérhetőek az ételek. A barátnőmet pedig sikerült igazán meglepni.
Kiváló 2016. december 12.a párjával járt itt
Kellemes, elegáns, családias hely, kellemes dekorációval. A nyáron voltam itt a párommal. Nagyon finomakat ettünk, különösen ízlett a hidegtál és a desszert is. A kiszolgálás is kifogástalan volt, kedvesek és segítőkészek voltak a pincérek. Mind a ketten igazán elégedettek voltunk. Úgyhogy, biztosan vissza megyünk még néhányszor a jövőnyáron is. :)
Kiváló 2016. december 8.gyerekekkel járt itt
Minden tökéletes! Ilyen egy igazi éttermi kiszolgálás, viselkedés, felszolgalas, kínálat! Családias hangulat baráti kiszolgálás, egyenesen frenetikus! Köszönjük, nagyon jól éreztük magunkat! Azt hiszem, gyakran ellátogatunk ide, ideális hely, a gyerekek is nagyon jól érezték magukat.
Kiváló 2016. november 28.a párjával járt itt
Ittjártam. hu oldalon és Facebookon találkoztam az étteremmel. Házhoz rendeltük hétvégére a menüt és estére a pizzát. Az ételek finomak voltak. A házhoz szállítással is minden rendeben volt, sőt még egy akciót is sikerült kifogni, érdemes odafigyelni rá ;) Legközelebb kipróbáljuk a mobilapplikációs rendelést is, ha nagyobb baráti társaság érkezik hozzánk.
2016. augusztus 9.a párjával járt itt
Hajdúszoboszlói nyaralásunk második estéjét töltöttük itt, az ittjártam. hu oldalt olvasva jött az ötlet a kipróbálására. Az étterembe lépve rögtön kedves fogadtatásban részesültünk, a kiszolgálás végig nagyon színvonalas volt. Az étlap elég rövid, összesen két csirkehúsos főételt tartalmazott, nejem nehezen tudott választani, és a választása sem jött be.
Lorena Étterem Hajdúszoboszló - Étel/italLorena Étterem Hajdúszoboszló - Külső kép
Kiváló 2016. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Jártunk már korábban is az étteremben és akkor sem volt panaszunk rá. Ez most is igaz és ami pozitívumként megemlíthető, hogy még jobban javult az étterem színvonala. A felszolgálók kedvesek, gyorsak és a vendégek kedvében járók. Náluk a vendég az "VENDÉG". Teljes profizmus jellemzi a felszolgálást és a kiszolgálást.
Kiváló 2016. február 12.családjával járt itt
Torkos csütörtök alkalmával ismételeten - mint már oly sokszor - a Lorena Éttermet válaszottuk a családdal. Az éttermet gyönyörűen, igényesen, hangulatosan felújították. Ha körbenéztünk, egy kicsit olyan érzést keltett bennünk, mintha otthon, a nappaliban ülnénk, a könyvespolcok tövében,ami nekünk nagyon tetszett.
Kiváló 2015. augusztus 21.a párjával járt itt
Nagyon megéheztün, ìgy hàt gyorsan kerestünk a közelünkben egy éttermet. A net ezt dobta ki elsönek, és nem csalòdtunk a helyben. Igazi magyaros ételek, ìzek, hatalmas adagok és nem utolsò sorban vìgkedélyű pincérek fogadtak minket. Mindenkinek ajánlom a helyet, visszatérő vendégek leszünk!
Szörnyű 2015. augusztus 13.barátokkal járt itt
2015 augusztusban voltunk ott baráti társasággal. Rettenetesen sikerült! 4 főre kifizettünk 9000 Ft-ot és utána 2 napig rosszul voltunk! Kik írták itt az előző értékeléseket, a dicsérő szavakat? Bizosan a tulajdonos írja magáról, mert ilyen sz. . . [moderálva, a szerk. ] ételt életemben nem ettem!
Lorena Étterem Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóHőforrás u. 9.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, olasz, gluténmentes, vegetáriánus
diétás ételek
Különtermek