Lorena Étterem Hajdúszoboszló

3,5
a 66 hajdúszoboszlói étterem közül
étterem, fagyizó, kávézó - kávéház, pizzéria
Lorena Étterem Hajdúszoboszló
Lorena Étterem HajdúszoboszlóLorena Étterem Hajdúszoboszló
Lorena Étterem HajdúszoboszlóLorena Étterem Hajdúszoboszló

Lorena Étterem Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Gyógyfürdők Paradicsomában - Hajdúszoboszlón, a Gyógyfürdővel szemben, romantikus és egyben elegáns stílusban épült népszerű vendéglátó komplexum: a Lorena Étterem. Működését 2007-ben kezdte meg, 2011 októberétől pedig teljesen megújulva, töretlen és egyre nagyobb népszerűséggel várja vendégeit: a sétányról betérő hölgyeket, urakat, valamint a hajdúszoboszlói strandon fürdőző, napozó vendégeket.

Pihenés Hajdúszoboszlón
Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Lorena Étterem Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2015. augusztus 11.a párjával járt itt
Nagyon jó étterem. Jó kiszolgálás. Szuper étlap, nagyon nagyon finom volt minden. Szép szervírozás.
Kiváló 2015. augusztus 2.családjával járt itt
Kiváló hangulat,gyors felszolgálás,finom éttelek.Az étterem magáért beszél.Kedves,humoros,segítőkész pincérek.Egyszóval remek.
Kiváló 2015. július 18.gyerekekkel járt itt
3 napot töltöttünk Hajdúszoboszlón, és sikerült rátalálni az étteremre. 2 napon ott ebédeltünk, az árak vannak olcsóbbak, és drágábbak, tehát közepesek, a szemályzet, kiszolgálás, kedves segítőkészek. Az adagok bőségesek, ízletesek, és nekünk zalaiaknak különlegesek, a tájjelegű ételek kitünők.
Kiváló 2015. július 17.a párjával járt itt
Nagyon elégedettek voltunk párommal. Az ételek bőségesek voltak,és finomak is. Nagyon jól laktunk, háromszor mentünk el ide ebédelni,és vacsorázni. A személyzet kedves, segítőkész. Nekünk nagyon szimpatikusak voltak. A hely hangulata is pozitív, könnyen megközelíthető a városhoz közel található. Én merem bátran ajánlani. A pizzájuk és a főételek is isteni finomak!
2015. június 28.gyerekekkel járt itt
Az oldalról választottunk éttermet. A kiszolgálás kifogástalan az ételek hangzatos nevei de az ízei hmmm...Árához képest többet vártunk
Gyenge 2015. február 20.barátokkal járt itt
Torkos csütörtökön voltunk az étteremben, kellemes hangulat, ízléses berendezés. Négy fajta ételt rendeltünk, melyek erősen kifogásolhatóak voltak mennyiségben és minőségben is. Észrevételünket a pincérnek - érdeklődésére - el is mondtuk. A halászlé, a cigánypecsenye igen sok kívánni valót hagyott maga után.
Kiváló 2015. január 22.a párjával járt itt
Én többször voltam már itt,minden egyes alkalommal valamiben mindig meg újultak. A kiszolgálás a változatos ételek /melyek folyamatosan újulnak/ a hely szerintem pazar. Az új pizzasütővel olyan pizzát készítenek mint amit Olaszországban ettem utoljára /2004-ben/,igazából mindenkinek nagyon tudom ajánlni,hogy próbálják ki.
Ha Hajdúszoboszlón jársz feltétlenül keresd fel! ! ! ! !
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
2009-ben fedeztük fel ezt a kis hangulatos szuper helyet, akkor még másképp nézett ki, azóta felújították, az eredmény nagyon jó lett. Nagyon elnyerte a tetszésünket, és amikor Hajdúszoboszlón járunk, ide térünk be. Szeretjük. A kiszolgálás remek, az ételek pazarok. Az étlapon van választék, és még nem is kell sok időt várni, amíg elkészül. Már a neve megfogott minket, hangulatos, jól cseng.
Kiváló 2014. május 31.barátokkal járt itt
Múlt héten hajdúszoboszlón nyaraltunk,A Lorena étterem tökéletes választás volt. Rengeteg féle menüből lehet választani, amelynek egy része 3 fogásos. Bőséges adag, és finom. A pincér Nagyon kedves,még képet is készített rólunk:)
Nagyon köszönjük a kedves vendéglátást. Példát mutató a személyzet lelkes munkája!
Kiváló 2014. május 20.a párjával járt itt
Nagyon megvoltunk elégedve, mint a hely hangulatával, a felszolgálok szuperek voltak,az ételek nagyon gyorsan az asztalunkra kerültek, a látványuk magukért beszéltek, vártuk mikor találkozunk ujra, az ételek minősége és mennyisége kifogástalan volt. Visszatérünk összel, reméljük szintén élvezetekben lesz részünk.
Lorena Étterem Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóHőforrás u. 9.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, olasz, gluténmentes, vegetáriánus
diétás ételek
Különtermek