Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló ★★★★

a 315 hajdúszoboszlói szállás közül
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference HajdúszoboszlóHotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló bemutatkozása

A gyógyfürdő közvetlen közelségében található Hajdúszoboszló legújabb négycsillagos szállodája, a Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference. A szálloda teljes épülete klimatizált, minden szobában egyedileg szabályozható fűtéssel és hűtéssel. Minden ponton elérhető vezetékes és WIFI internetcsatlakozás.

A Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference legnépszerűbb csomagjai

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - Wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Wellness hétköznapok
2024.06.30-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Wellness napok az Atlantisban
2024.10.23-ig
Hotel Vital Zalakaros

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Szilveszteri nyereményünket a párommal június elején. 3nap 2 éjszakát töltöttünk itt. Szin vonalas, elegáns hely. Tiszta rendezett. A személyzet előzékeny és nagyszerű csapat. A vendég sz első a számukra. A szoba tiszta, tágas és kényelmes. Az ételek választéka széleskörű és ízletes. A Wellness részlegben példa értékű a tisztaság.
Kiváló 2015. november 17.családjával járt itt
Az itt eltöltött 4 nap alatt nagyon jót pihentünk, tökéletesen ki tudtunk kapcsolódni. A szálloda minden igényt kielégítő wellness részleggel rendelkezik, hatalmas úszómedence, élménymedence és gyógyvizes medence áll a vendégek rendelkezésére. A szauna világ is tökéletes, finn-, infra-, és bio szaunával is felszerelt, emellett élményzuhany, gőzkabin, sóbarlang és jégbarlang is van.
Átlagos 2018. január 27.gyerekekkel járt itt
Összességében jó volt az eltöltött 5 nap (4 éj), de azért akadt nem kevés kivetnivalónk. A 4*-ot alulról súrolja, semmiképpen nem adnék superior rangot a szállodának. A személyzet kedves, a tisztaság rendben volt, a wellness is megfelelt, bár szerintem a gyógyvízen kívúl minden medence vize hidegebb volt a kelleténél (saját ízlés).
2017. augusztus 17.a párjával járt itt
Szép a szálloda, új, kedvesek az alkalmazottak. Tiszta. Ha nem jártam volna más szállodákban, azt mondanám megérdemli az 5 pontot. De:
Az interneten kinézett Nyári csobbanás csomagot választottam, de az árajánlatuk ennél napi 5 ezer forint/fő/éjjel több árat adott meg. Reklamáltam, mire azt a választ kaptam, pont erre az időpontra nem érvényes a kért csomagom.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - Medence/kertHotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - Medence/kert
Kiváló 2016. május 30.gyerekekkel járt itt
Hajdúszoboszlón természetesen sok a hotel, panzió így nehéz a választás. Nos én segítek a döntésben! Ha olyan szállást keresel ami mximálisan ügyel a részletekre, igényes, tiszta és a lokáció is tökéletes akkor az Atlantis a jó választás. Egyszerűen nem találni semmi hibát. Családommal jártunk ott kiemelt időszakban.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2017. március 26.a párjával járt itt
Minden hibátlan, nem véletlen, hogy törzsvendégek vagyunk. Elő és utószezonban hétköznap nagyon békés, csendes, pihenésre alkalmas hely. Wellness részlegben úszómedence, ülőmedence különböző élményelemekkel és gyógyvizű medence is van. Szoba nagyon kényelmes, tágas. Fürdőszoba tágas, zuhanykabin kényelmes.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2017. február 7.családjával járt itt
Családdal látogattunk el Hajdúszoboszlóra és a Hotel Atlantist választottuk. Az Aqua Palace-ba szóló napijeggyel együtt vásároltuk a csomagot. A személyzet nagyon kedves volt. A szobák nagyon tiszták és tágasak. A kábel tv szolgáltatás elég problémás, bár annyiból nem zavart, mert nem tv-zni mentünk.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - SzobákHotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - Szobák
Kiváló 2016. augusztus 11.a párjával járt itt
Nyitás óta visszatérő vendégek vagyunk. Gyönyörű, tiszta szálloda, szép modern szobák, szép wellness (a színes medencevilágítás nagyon hangulatos), remek éttermi választék. Este fél 9-kor még töltötték a tálakat ha lefogyott! Étterem személyzete maximálisan profi, mindenki tudta a dolgát még teltház esetén is!
Kiváló 2016. június 3.gyerekekkel járt itt
A szálloda a 4 csillagnak megfelelően a vendégek igényeit követi a komplexum kialakításában és működtetésében. Az ide érkező, itt valóban vendégnek érezheti magát. Az itt dolgozók figyelmesek, kedvesek. A szolgáltatás minősége remélhetőleg így marad, megtartja magas színvonalát. Nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2014. január 3.gyerekekkel járt itt
Mivel családdal voltunk és lakosztályban, minden tetszett. A belső medencéket is nagyon kedveltük, mert mindegyikünk szeret úszni.
A félpanziós ellátás változatos volt, így a két gyerek is tudott magának valót keresni. A környezet - szoba,bútorok, stílus, hangulat- modern és új, nem agyonhasznált, elavúlt érzetet keltőek, ami szerintem nagyon fontos egy szálloda értékelésében.
Jól éreztük magunkat,ha tehetjük szivesen megyünk legközelebb is!
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference válasza
Köszönjük az elismerést! Visszavárjuk Önöket!
2014. január 9., Kispál Lilla, Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóDamjanich utca 10.
• fedett úszómedence • szauna • Spa & wellness center • fodrászat • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • gyógymedence • bioszauna • jégkamra • sóbarlang • napozóterasz
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a szobában (felár)
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (ingyenes)
• Vezetékes Internet a szobában (ingyenes)
• Sorompóval zárt parkoló, őrzött: 1800 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 25 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 15 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 20 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár