Barátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló ★★★

4,5
a 315 hajdúszoboszlói szállás közül
Három csillagos superior szálloda
Barátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló
Barátság Gyógy és Wellness Szálloda HajdúszoboszlóBarátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló

Barátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló bemutatkozása

A magyar turizmus Minőség Díjas, három csillag superior minősítésű Barátság Gyógy- és Wellness Szálloda a város zöldövezetében, a városi gyógyfürdőtől, az Aquaparktól és az Aqua Palace-tól 200 méterre található, ahol nemcsak a pihenni, kikapcsolódni és gyógyulni váró vendégeinket várjuk, hanem a konferenciára, tréningekre jelentkező érdeklődőket is.

Pihenés Hajdúszoboszlón
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Barátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2013. december 30.a párjával járt itt
2013 augusztusban voltunk a szálloda vendégei, pihenni mentünk, ami jól is sikerült. Három napot töltöttünk a szállodában,megvoltunk elégedve a szobával, a személyzettel,a tisztasággal, az étkezéssel, úgy mennyiségileg mint minőségileg. Ami nagyon tetszik még nekem a szállodában, hogy minden egy helyben van.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Nagyon sokszor voltunk már a szálloda vendégei, és soha nem csalódtunk. A legjobban ami megfogott bennünket, hogy szállodán belül minden egy helyen van. A termálvizes medencék, a télen is használható külső medence, ami a belső térrel közvetlen összeköttetésben van. Mindig megújulnak valamilyen új szolgáltatással, külalakkal, korszerűsítéssel. Szerintem minden kényelmi és pihenési igényt kielégít.
2013. december 27.a párjával járt itt
Tökéletesen megfelelő a pihenésre és a kikapcsolódásra. Egy helyen minden elérhető az étkezés a pihenés a fürdés és a szórakozás. Legközelebb is igénybe fogjuk venni ez majd attól függ hogy az árak maradnak e vagy elszaladnak vele ha igen akkor keresünk más lehetőséget.
2013. december 20.a párjával járt itt
Kellemes, csak kicsit drága szálloda. A tiszta ízlésesen berendezett szobával és a wellness részleggel elégedettek voltunk. A rossz idő ellenére is barátságos napokat töltöttünk a szállodában. Legalább 3 éjszakás akciókat hirdethetnének. Az étkezések közül a reggelit emelném ki, mely bőséges és finom volt.
Kiváló 2013. november 27.a párjával járt itt
Kellemes szobát kaptunk, és a férjemmel együtt az elhelyezéssel meg is voltunk elégedve. A medencék, bár mi kora tavasszal voltunk, éppen elolvadt a hó tiszták voltak, és kellemes melegek. Szauna és egyéb kényelmi dolgok számunkra megfelelőek voltak. A hipó lehetett volna néhány medencében kevesebb. A személyzet kedves, és barátságos volt.
2013. november 20.gyerekekkel járt itt
A családommal 2013 júliusában töltöttünk el pár napot a Barátság Hotelben. A szobákkal és a wellness részleggel meg voltunk elégedve. A recepciós munkatársakkal már annyira nem! Volt hogy sokat kellett várni,nem voltak túl barátságosak! Ami viszont nem tetszett,az étkeztetés! Az ételek íze még elfogadható volt, de a mennyisége?
2013. november 7.barátokkal járt itt
Több alkalommal töltöttünk rövidebb-hosszabb időt a szállodában. Többnyire elégedettek voltunk, de legutóbb (jul. )kuponvásárlás során választottuk ismét a szállodát, de a fittness ebéd nem igazán nyerte el a tetszésünket. Szerintem a félpanziós reggeli és vacsora teljesen jó, nem kellett volna változtatni. A személyzetet is sokkal jobban megterheli ez az étkezési rendszer.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2013. május 26.barátokkal járt itt
Baráti társasággal érkeztünk. Már a recepción nem igazán kedvünkre való volt a fogadtatás, de ekkor még reménykedtünk. Gyenge szobákat, még gyengébb ellátás, azt pedig egy unalmas szilveszter este követte. Csak azt bántuk igazán,hogy nem az utcabálon - melyen a Kasza Tibi lépett fel, és állítólag fergeteges volt - vettünk részt.
2013. május 23.a párjával járt itt
Egy hetet töltöttünk az elmúlt év júliusában a szállóban. A személyzet kedves volt, segítőkész, finomak, választékosak voltak az ételek, nagyon szép a wellness részleg, mondhatnám kiváló. Egy valami azomban kissé megkeserítette a nyaralásunkat, hogy a hazafelé menet alkalmával, mikor fizetésre került a sor nagyon sokat kellett várni, mert egyetlen embernél lehetett fizetni, és a hosszú sor ott állt.
Gyenge 2013. május 21. járt itt
Március első felében jártunk a szállodában. Először 3 éjszakára akartunk maradni, de már az első nap után világos lett, hogy előbb megyünk el innen. Mások okulására leírom részletesen tapasztalainkat. Kuponos rendszerben történt a szobafoglalás.