Barátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló ★★★

4,5
a 315 hajdúszoboszlói szállás közül
Három csillagos superior szálloda
Barátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló
Barátság Gyógy és Wellness Szálloda HajdúszoboszlóBarátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló

Barátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló bemutatkozása

A magyar turizmus Minőség Díjas, három csillag superior minősítésű Barátság Gyógy- és Wellness Szálloda a város zöldövezetében, a városi gyógyfürdőtől, az Aquaparktól és az Aqua Palace-tól 200 méterre található, ahol nemcsak a pihenni, kikapcsolódni és gyógyulni váró vendégeinket várjuk, hanem a konferenciára, tréningekre jelentkező érdeklődőket is.

Pihenés Hajdúszoboszlón
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Barátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2013. április 24.a párjával járt itt
A szálloda remek választás bárki számára aki nyugalmat és kikapcsolódásra vágyik. A fürdő részlegben kellemesen lehet gyógyulni kikapcslódni,bár az időjárás már nem mindig kedvezett a kinti medence használatához. Az étterem nagyon jó és kitünő ételekből lehetett választani.
2013. április 23.a párjával járt itt
Amint látszik minden szolgáltatásra jó minősítést adtunk. Egyetlen kifogásunk volt, hogy a fizetésnél hazafelé menet, megjegyzéseket tett az úr - akinél fizettünk,- "hogy mindent utalványban és csekkben akarunk fizetni"? Nagyon goromba volt, mire mi azt válaszoltuk, hogy mi is ebben kapjuk a fizetésünket!
2013. április 23.barátokkal járt itt
Szilveszterkor töltöttünk el 3 napot ebben a szállodában. Minden adott volt, hogy jól érezzük magunkat. A svédasztalos ellátás mindig jó volt, de szilveszterkor különösen kitettek magukért a szálloda vezetői és személyzete: a gálavacsorához érkezve pezsgővel fogadtak, a fogásokat folyamatosan pótolták akkor is, amikor mindenki ott tolongott a tálalópultoknál.
Barátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló - Egyéb
2013. április 23.a párjával járt itt
2012 nyarán töltöttünk három éjszakát a szállodában. A szobával maximálisan meg voltunk elégedve. A személyzet is mindent megtett annak érdekében, hogy jól érezzük magunkat, készségesek, udvariasak voltak. A tisztasággal sem volt semmi panasz. A wellness részleg is elfogadható volt, bár sajnos voltak részei, melyek nem működtek.
Kiváló 2013. április 16.egyedül járt itt
Decemberben töltöttem 3 napot a Barátság Hotelben. Figyelmes, kedves fogadtatásban volt részem. A szoba tisztasága kifogástalan volt. Az étteremben mind a reggeli, mid a vacsora ízletes, tájjellegű, választékos. A vacsora élményét fokozta a nosztalgikus élő zene. A wellness részleg lehetővé teszi a tökéletes ellazulást.
Kiváló 2013. április 11.családjával járt itt
25 éve ide járok, legalább évente egy-egy hétre. Nagyon szeretem ezt a szállodát, családias hangulatú, jó a fürdő részlege, szépek és jól felszereltek a szobák, nagyon jó dolog az ásványvíz bekészítés és folyamatos cseréje. Nyáron kítűnő hangulatú az uszómedencés, büffés napozókert.