Rita

Rita adatlapja

Regisztráció2013.04.19
Utoljára itt2022.06.07

Gyenge 2021. augusztus 17.a párjával járt itt
Park Hotel Hark2nyba foglaltunk szállást pár napra augusztusc20 előtt. Közel van a fürdőhöz addnak strand belépt. A szllodnak van sajt wellnese igy megtetszett. Mivel nem igazán kedveljük a nagy közös fürdőket gondoltuk nekünk a wellnes jó lesz. Érkezéskor közölték ,hogy a wellness nem mükódik de adnak ,minden napra strand belépőt.
Kiváló 2014. március 13.a párjával járt itt
Kapitány hotelba többször jártunk a párommal. És még szeretnénk is eljutni. Nagyon szinvonalaás szálloda. Barátságos személyzettel. Várat is megnéztük. Gazdag programok vártak bennünket. Csak ajánlani tudom. Gratulálunk a szálloda vezetésének,munkatársainak. Ilyen lovagi tornát és az utánna lévő vacsorát csak itt élheti át az ember.
Kiváló 2014. március 18.a párjával járt itt
Több alkalommal jártunk Cegléden az Aquarell hotelba. Nagyon jól éreztük magunkat. Mindennel elégedettek voltunk,igazi pihenés,kikapcsolódás volt a számunkra. Wellness részleg,nagyon jó udvarias uszó mesterrel. Étkezés nagyon jó. Tiszta szálloda. Udvarias személyzettel. Mi pihenni mentünk így a fürdőbe átsem értünk.