Barátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló ★★★

4,5
a 315 hajdúszoboszlói szállás közül
Három csillagos superior szálloda
Barátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló
Barátság Gyógy és Wellness Szálloda HajdúszoboszlóBarátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló

Barátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló bemutatkozása

A magyar turizmus Minőség Díjas, három csillag superior minősítésű Barátság Gyógy- és Wellness Szálloda a város zöldövezetében, a városi gyógyfürdőtől, az Aquaparktól és az Aqua Palace-tól 200 méterre található, ahol nemcsak a pihenni, kikapcsolódni és gyógyulni váró vendégeinket várjuk, hanem a konferenciára, tréningekre jelentkező érdeklődőket is.

Pihenés Hajdúszoboszlón
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Barátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló vélemények

2016. június 2.a párjával járt itt
Egy kupont kaptunk egy rendezvényen ami kedvezményre jogosított bennünket a megjelölt szálláshelyeken! Így jutottunk el a Baráttság Gyógyszállóba! Fürdővárosiak vagyunk szerencsére vagy van amikor nem szerencsés, de van viszonyítási alapunk! A propagált képek alapján nagyon szuper helyre találtunk rá gondolhattuk!
2016. május 22.a párjával járt itt
Kényelmes volt a szoba. A hotel elhelyezése nagyon jó volt a sétáló utca miatt, ott minden este sokat sétáltunk tetszett az a rengeteg kiárusító és az hogy zenét is hallhattunk. A wellnes rész is megfelelt a benti és kinti medencéikkel. Viszont az étkeztetés nagyon nem felelt meg számunkra, ezért sajnos többször is máshol kellett ennünk.
Szörnyű 2015. október 26.családjával járt itt
Tavasszal interneten foglaltam le 11 napot a szállodában, melyet férjemmel szerettem volna ott eltölteni, igénybe véve a gyógy-szolgáltatásokat is. Már megérkezni sem volt könnyű, a parkolóba alig tudtunk bejutni a rendszer hibája miatt. A szobával nem volt gond, annál inkább a fürdő- ill. a gyógy szolgáltatásokkal.
Kiváló 2015. szeptember 20.a párjával járt itt
Májusban töltöttünk egy hosszú hétvégét ismét a szállodában a párommal. Nem véletlenszerűen választottuk a helyet, mivel már többször is voltunk a szálloda vendégei, de évente 1x-er biztosan pihenünk itt. Nagyon szeretjük a gyógyvizet, kellemesen lehet pihenni.
Barátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló - Környék
Kiváló 2015. június 1.a párjával járt itt
Májusban 5 éjszakát töltöttünk itt a Barátság Gyógy és Wellness Szállodában Hajdúszoboszlón a férjemmel.Csodálatosan éreztük magunkat.Kipihenten, fájó szívvel utaztunk haza.A svédasztalos reggeli,ajándék ebéd és menüválasztásos vacsora is elnyerte tetszésünket.A gyógyvíz varázslatos. Zárszó:viszontlátásra!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. május 14.a párjával járt itt
Központi helyen lévő jól felszerelt kényelmes és kellemes szálloda. Jó ötlet a "partnerkódos" akció így sokak számára megfizethető probléma mentes pihenési lehetőséget biztosít. A fürdő részlegben minden megtalálható és kevés számú vendég esetén is működnek. A menü választásos teljes ellátás jó és pont elégséges.
2015. május 13.a párjával járt itt
Május 1-én töltöttünk el egy hétvégét a szállodában. Összességében jónak mondható a szolgáltatás, bár néhány dolog szembetűnő. Egy kicsit retrós érzést váltott ki belőlem a szálloda. A szoba berendezéssel nem volt gond, de a fürdőszoba rémisztő kicsi, szűk luk, borzasztóan lelakott állapotban.
2015. május 3.a párjával járt itt
Nagyon kellemes, nagyon jól lehet kikapcsolódni.
Furcsa volt, hogy az étkezéseknél nem lehet italt kapni a vízen kívül.
Azonban külön kívánságra hoztak bármit a bárból.
Az étkeztetések ideje alatt viszont nem volt személyzet a bárba.
A fürdő nagyon kellemes, főleg hogy nem kellett a szállodát elhagyni ha fürödni szeretne a vendég.
Mindenképp ajánlom!
2015. április 28.a párjával járt itt
Egy véletlen következtében jutottunk a Barátság Gyógy és Wellness szállodába, nem bántuk meg végül is. Azt sajnáltuk, hogy menüválasztásos teljes ellátást kértünk félpanziós svédasztalos helyett. A boraik nagyon jók voltak, izben is ugyanúgy árban is.
Az átlag életkor 6o fölött volt jóval. A wellness részleggel sem volt semmi bajunk. Összességében minden rendben volt.
Kiváló 2015. március 24.a párjával járt itt
Ketten a párommal töltöttünk el felejthetetlen napokat ebben a szállodában. Egy pár nap kikapcsolódás lényege,hogy legyen egy szállodában gyógyvíz,szauna-ezek maximálisan megfeleltek az elvárásainknak. A második legfontosabb,hogy az étkezés megfelelő színvonalon történjen. Még ebéd is volt a szálloda ajándéka,ez különösen tetszett.
Barátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló - Külső képBarátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló - SzobákBarátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló - SzobákBarátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló - EgyébBarátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló - Külső képBarátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló - Külső kép