Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló ★★★

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló
Hunguest Hotel Aqua-Sol HajdúszoboszlóHunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló
Hunguest Hotel Aqua-Sol HajdúszoboszlóHunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszló immáron 70 éve, a hévíz felszínre törése óta fogad gyógyulni és fürdőzni vágyó vendégeket, éppen ezért nevezik a reumások "Mekkájának". A fürdő sós, jódos, brómos páratartalma, valamint a környezet mirkoklímája nagy mértékben hozzájárul a mielőbbi gyógyuláshoz.

A Hunguest Hotel Aqua-Sol legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló - Nyári ajánlat (min. 4 éj)
Nyári ajánlat
07.01-08.31.
Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval
2025.04.01-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2013. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Három napot töltöttünk 2 gyerekkel a szállodában. A személyzet kedves és segítőkész volt a recepciónál, és az étteremnél egyaránt. A félpanziós ellátásnál még a válogatós gyermekeim is találtak kedvükre valót amin meg is lepődtem. A strand és az élményfürdő látogatásához elég volt a fürdőruhában a függőfolyóson átkelni, nem kellett még az utcára sem kilépni, "csomagokat" cipelni.
Kiváló 2013. július 29.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó a kiszolgálás minősége, remek a felszereltsége a szállodának, szép a berendezése, jó a műszaki-technikai felszereltsége ami kicsit problémás az a strand és az élményfürdő területére való körülményes átjárási lehetőség -rövidebb és kevésbe kacifántos úton is meg lehetne közelíteni az említett helyeket.
Kiváló 2013. július 26.gyerekekkel járt itt
Kellemes 5 napot töltöttünk Hajdúszoboszlón. Rendkívül udvarias volt a személyzet, mondhatni gyerekbarát a szálloda. Különösen figyelemreméltó az, hogy ez az egyetlen szálloda, amelyikből nem kell kilépni, hogy átmenjünk az Aqua-Palace-ba. Nagyon kényelmes ebből a szempontból.
Kiváló 2013. július 22.gyerekekkel járt itt
Szuper-szinvonal a szállásadásban, étteremben, fürdőszolgáltatásokban! Tökéletesen feltöltő időtöltésre nyújt lehetőséget minden generáció számára. A szobák kényelmesek, minden tiszta. Az étterem szolgálatásai tökéletesek. Szuper hogy a fürdő mellett van rögtön, kiváló az elhelyezkedése!
Kiváló 2013. július 19.gyerekekkel járt itt
Négy fős családként töltöttünk el 5 napot Hajdúszoboszlón, és nagyszerűen éreztük magunkat a szállodában. Az étel kínálat nagyon jó volt, minden reggel és este különleges, finom fogásokat ettünk. A személyzet mindig kedves, mosolygós és segítőkész volt.
Kiváló 2013. július 5.gyerekekkel járt itt
Még tavaly voltunk itt a két kicsi (2 és 3,5 éves) fiunkkal,de azóta is ezt hallgatom: Mikor megyünk megint Hajdúszoboszlóra? Imádták a szállodai szobát,nagyon élvezték a svédasztalos étkezéseket és mindig találtak maguknak finomságokat. A hab a tortán az Aqua palace volt,ahonnan alig lehetett elvontatni őket. . .
Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló - VendéglátásHunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló - Szórakozás/SportHunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló - Wellness
Kiváló 2013. június 13.a párjával járt itt
Visszajáró vendégek vagyunk, ha nem is heteket, de hétvégéket többet is eltöltöttünk már ebben a szállodában. Tetszik a szálloda, kedves és figyelmes a személyzet, tiszták a szobák és kényelmesek, nagyon jó az átjárás a fürdőbe. Mi nagyon szeretjük a wellness részleget a szállodán belül is.
Kiváló 2013. június 8.családjával járt itt
A szálloda szolgáltatása megérdemli az ötös osztályzatot. Azt kapja az ember, amit az ajánlatban kínálnak. A személyzet maximálisan kielégíti a vendégek kívánságát,nem vendégnek hanem családtagnak érzi itt az ember magát.
Az ételek ízletesek, választékosak. Mindenki megtalálja az ízlésének megfelelő fogásokat.
2012-ben,2013 májusában is itt pihentünk. Szeptemberben újra jövünk!
Kiváló 2013. április 26.gyerekekkel járt itt
Családosoknak ajánlom,mi két gyerekkel voltunk4 és12 évessel. Jó itt télen is ,össze van kötve a fürdővel :)de a legjobb nyáron,mert Hajdúszoboszlót is látni kell,ilyenkor tele van programokkal. Nagyon finom és bőséges a választék a svédasztalos étteremben a gyerekeknek is ízlet. Én lisztérzékeny vagyok és számora is voltak ételek.
Kiváló 2013. április 23.barátokkal járt itt
Kétszer voltunk ebben a szállodában. Először októberben, majd februárban akkor már egy nagyobb baráti. Pont azért mentünk ide másik 4 családdal, mert először nagyon elégedettek voltunk. A reggeli és a vacsora nagyon bőséges volt. Minden megtalálható volt a svédasztalon. Az italok viszont nagyon drágák voltak.
Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóGábor Áron u. 7-9.
• szauna • pezsgőfürdő • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 1000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, nem őrzött: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár