Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló ★★★

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló
Hunguest Hotel Aqua-Sol HajdúszoboszlóHunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló
Hunguest Hotel Aqua-Sol HajdúszoboszlóHunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszló immáron 70 éve, a hévíz felszínre törése óta fogad gyógyulni és fürdőzni vágyó vendégeket, éppen ezért nevezik a reumások "Mekkájának". A fürdő sós, jódos, brómos páratartalma, valamint a környezet mirkoklímája nagy mértékben hozzájárul a mielőbbi gyógyuláshoz.

A Hunguest Hotel Aqua-Sol legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló - Nyári ajánlat (min. 4 éj)
Nyári ajánlat
07.01-08.31.
Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2018. február 22.a párjával járt itt
Az Aqua Sol csapata mindent megtesz azért, hogy a vendégek jól érezzék magukat.
Kedves fogadtatás, segítőkész személyzet, profi konyha és étterem.
Mindig örömmel jövünk!
Évekkel ezelőtt már értékeltem a szállodát, továbbra is maximálisan meg vagyunk elégedve.
Kiváló 2017. november 25.gyerekekkel járt itt
Három tökéletes éjszakát töltöttünk ott el. Az ételek nagyon finomak (délután volt korlátlan sütemény- és kávéfogyasztás, ilyet máshol még nem kaptunk) és változatosak, a személyzet kedves, és a legjobb, a közvetlen átjárás a fürdőbe és az Aqua Palace - ba. Csodálatosan pihentető.
Gyenge 2017. november 2.gyerekekkel járt itt
Két dolog van, ami nagyon jó ebben a szállodában! Az egyik a finom ételek, táplálékallergiásokra is gondolnak! A személyzet is kedves, illedelmes. A másik a közvetlen átjárás a gyógyfürdőbe és AquaPalace-ba! Minden más viszont. . . . A bútorzat öreges, a fürdőszoba szintén, sima fehér csempék, káddal. .
Kiváló 2017. október 12.a párjával járt itt
Nemrég írtam egy másik itteni szállodáról, ahol hiányoltam az ingyenes fürdőbelépőt a Hungarospa-ba, és az ingyenes reggeli kávét. Nos itt megkaptam ezeket, sőt délutáni sütemény+kávét is, a parkolás pedig harmadannyi volt. Volt londíner, felvitte a csomagjainkat, előre köszönős alkalmazottak mosolyogtak, olyan „barát feeling” kapott el.
Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló - BelsőHunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló - Belső
2017. augusztus 30.a párjával járt itt
Egészében véve elégedett voltam. Az hogy utolsó nap a televíziót nem lehetett használni valami központilag történő hiba végett, nem rónám fel hibának. Ez egy olyan dolog, ami átlagos és bárhol - akár otthon is előfordul. A tisztasággal sem volt baj, csak a függönyön volt kisebb-nagyobb folt és lyukak.
Kiváló 2017. május 24.a párjával járt itt
Több éve visszatérő vendégek vagyunk. Szeretünk ide járni, mert tiszta, jó és kényelmes a szálloda. A személyzet nagyon segítőkész. Az ételek változatosak. A fürdőkomplexum területére hosszú folyosó vezet. A strand nagyon gyermekbarát. Külön emeleten lehet megtalálni a kicsi gyermekek medencéit.
Kiváló 2017. április 21.a párjával járt itt
Most is nagyon jól éreztük magunkat, mint mindig. A személyzet nagyon kedves, mosolygós, készséges. A szálloda nagyon kényelmes, tiszta, az ételek változatosak és nagyon finomak, itt biztosan nem marad éhen senki! :) A legjobb, hogy a strandra nem kell hátizsákkal cuccolni, hanem elég egy szál köntösben a fűtött folyosón átsétálni, és a belépő is benne van az árban.
Kiváló 2017. április 18.gyerekekkel járt itt
A lányomék kapták ajándékba az utalványt, még januárban ki is fizettük, két kis gyerekkel voltak, a teljes teltház ellenére nem volt semmi gond ( sor az étkezésnél, a fürdő telítettsége, stb. , de tényleg semmi ! ), nagyon jól érezték magukat, volt egy sor gyerek program ( aszfalt rajz, tojás keresés, arcfestés ),
a személyzet mindenben maximálisan jó volt, a családi szoba lehetett volna kicsit nagyobb, ill. azért nem volt túl olcsó, de megérte,
mert minden nagyon jó volt !
Átlagos 2017. április 7.gyerekekkel járt itt
Az érkezéskor a "mini szoba" hőmérséklete 29 C volt, be szerettem volna kapcsolni a klímát, de nem működött. Panaszomra közölték, a szálló vezetése nem engedi a bekapcsolást, helyette azt javasolják, nyissam ki az ablakot. Nos, kinyitottam, s sikerült a hőmérsékletet feljebb srófolni, és beengedni az erős konyhai szagokat.
2017. február 20.a párjával járt itt
Nagyszerűen éreztük magunkat a Hotel Aqua-Solban. A személyzet nagyon kedves és közvetlen volt. A reggeli, és a vacsora első osztályú, mind mennyiségben, mind minőségben.Egy valami zavart, hogy egy-két vendég nagyon is otthon érezte magát, és ez áthallatszott a falakon keresztül is az éjszaka folyamán :).
Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóGábor Áron u. 7-9.
• szauna • pezsgőfürdő • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 1000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, nem őrzött: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár