Hotel Délibáb Hajdúszoboszló ★★★★

Hotel Délibáb HajdúszoboszlóHotel Délibáb Hajdúszoboszló
Hotel Délibáb HajdúszoboszlóHotel Délibáb Hajdúszoboszló

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló bemutatkozása

GYÓGYÍTÓ PIHENÉS - PIHENTETŐ GYÓGYULÁS
A 2012-ben teljesen felújított szállodánkban arra törekszünk, hogy a szállodai pihenés egyfajta újjászületés is legyen.
PONT JÓ HELYEN
Szállodánk Hajdúszoboszló szívében található, ugyanakkor nem a legforgalmasabb utcában, így aki szereti a nyári pezsgést egy kellemes sétával elérheti a központot.

Pihenés Hajdúszoboszlón
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2018. augusztus 13.a párjával járt itt
Nagyszerű szálloda,kitűnő személyzet,pazar kiszolgálás,finom ételek,nagyon szép wellnes.
Kényelmes,hangulatos szobák.Nagyon jó elhelyezkedés.Handy telefon nagyszerű találmány.
Kiváló 2018. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Szoboszlón ez már a negyedik wellness hotel, ahol jártunk, de a vándorlásnak vége - ide fogunk visszatérni! ! ! Minden szuper, ami meg nem az ( pici lift, átlagnál kisebb szobák) azon sajnos nem tudnak javítani, hisz ekkorára alakították ki anno régen, ez van. De ami a mostani tulajon múlik, azokban a dolgokban maxiálisan kitesznek magukért!
Hotel Délibáb Hajdúszoboszló - Szórakozás/SportHotel Délibáb Hajdúszoboszló - Szórakozás/SportHotel Délibáb Hajdúszoboszló - Külső képHotel Délibáb Hajdúszoboszló - Szórakozás/SportHotel Délibáb Hajdúszoboszló - EgyébHotel Délibáb Hajdúszoboszló - VendéglátásHotel Délibáb Hajdúszoboszló - Szórakozás/SportHotel Délibáb Hajdúszoboszló - Szórakozás/SportHotel Délibáb Hajdúszoboszló - Szórakozás/SportHotel Délibáb Hajdúszoboszló - BelsőHotel Délibáb Hajdúszoboszló - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 53 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 119 feltöltött kép
Kiváló 2018. május 21.a párjával járt itt
Tudatosan választottuk ezt a szállodát ,mivel az étterme kedves számunkra,ezért szívesen leteszteltük magát a szállodát és wellnessrészlegét is. A bejelentkezés gyorsan ment,a londíner úr készségesen felkísért szobánkba és felhozta csomagjainkat. A szoba elég kicsike ,de tiszta ,kényelmes ágyaival a célnak megfelel.
Kiváló 2018. március 5.családjával járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk el a hotelben, miközben kint esett a hó. A classik szoba 18 m2, francia ággyal, a mozgás kicsit szűkös. A sok - sok lámpa ellenére is csak hangulat világítás érhető el. A TV műsorok közül a külföldiek is foghatók (angol, német , orosz, ukrán, román, olasz stb. ) de nem az ATV és a HírTv.
Kiváló 2018. február 1.a párjával járt itt
Ugyan távozásunkkor a Vendégkönyvben értékeltük a szállodát, de a véleményünket itt is szeretnénk megosztani. . . . . Négy napot, három éjszakát töltöttünk Önöknél. Minden tökéletes volt. A szálloda ragyog a tisztaságtól, a szobák kényelmesek tiszták, rendszeres a szobaasszonyok jelenléte, akik mindenre figyelnek.
Kiváló 2018. január 2.a párjával járt itt
Tökéletes volt az ellátás, a személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. A helyszín gyönyörű és az ételek kíválóak. Legközelebb is szívesen választjuk ezt a hotelt!
Kiváló 2017. december 30.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a feleségemmel a Hotel Délibábban.Nagyon tetszett a szálló, és nagyon meg voltunk elégedve a kiszolgálással. A szálloda személyzete nagyon kedves és segítőkész volt. Mindenben barátságosan és segítőkészen viszonyultak hozzánk. Máskor is el fogunk látogatni a Hotel Délibábba.
Kiváló 2017. december 28.a párjával járt itt
A vacsora választéka jó volt. Az ételek íze ,állaga gyenge volt. A húsok kemények, rágósak és íztelenek voltak. A szószok íztelenek voltak és a legtöbb étel szintén. A levesek finomak és ízletesekvoltak . A reggeli remek és bőséges. A szálloda szép, kényelmes. welnes részlege nagyon jó. Személyzet tökéletes. Jól éreztük magunkat.
Kiváló 2017. november 28.családjával járt itt
Nagyon elégedett vagyok Szuper jó a welnese.Ajanlanam másoknak is!Kicsit drága de szívesen visszamennek,
Hotel Délibáb Hajdúszoboszló - EgyébHotel Délibáb Hajdúszoboszló - Külső képHotel Délibáb Hajdúszoboszló - Egyéb
Kiváló 2017. augusztus 13.a párjával járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve mindennel.A szálloda csendes helyen van de pár perc alatt a központban voltunk. Az egész egy tengerparti nyaralás èlmènyèt adta!:))A személyzet minden, de tényleg minden tagja kedves ès arra törekszik, hogy felejthetetlen élményt kapjunk.És az volt, köszönjük!