Anikó44

Anikó44 adatlapja

Regisztráció2015.06.30
Utoljára itt2018.12.18

Szörnyű 2016. január 14.gyerekekkel járt itt
Azt gondolom, felháborító hogy ez Magyarország egyetlen olyan szállodája, ahol külön felárat számolnak fel a gl-mentes kajáért. 1 nap hármunknak több mint 50 ezer ft (! ! ! ) ebbe nem fér bele az a kis plusz kiadás ( pár száz ft egy főnek) ? ? ? ? ? ? A Mendan-ba, az Aquaticumba, a Karos Spa-ba, hadd ne soroljam még hol nem kérnek plusz pénzt!
2015. július 14.gyerekekkel járt itt
Szép, családias hangulatú szálloda! A személyzet nagyon kedves és előzékeny. Az ételek nagyon-nagyon finomak voltak! A wellness rész kicsi, de nem volt akkora gond, mert amúgy is terveztük, hogy átmegyünk a büki strandra! A büki strandon 1995 -ben jártam először, ahhoz képest elképesztő a fejlődés, igyekeznek a vendégek kedvében járni!
Gyenge 2018. május 1.barátokkal járt itt
Alapból azzal kezdem: az ételek finomat, az árak is kb. normálisak. De a személyzet mindig elront mindent. . . Mai nap volt a csúcspont. . . Hajtás volt, sokan voltak, értem én. . . De az kicsit sok, hogy az egyik pincérlány trágárkodását kelljen hallgatni. . . ! ! ? ? Szidta a vendégeket, gúnyolódott rajtuk, húzta a száját, a lengőajtót,ami a pultnál van, csapkodta tiszta erőből.