Hotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló ★★★

3,6
a 315 hajdúszoboszlói szállás közül
Három csillagos szálloda
Hotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló
Hotel Korona Hajdúszoboszló HajdúszoboszlóHotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló

Hotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló bemutatkozása

Európa legnagyobb fürdőkomplexumától 100 méterre található a Hotel Korona. A szálloda családias hangulattal várja vendégeit, lehetőséget nyújt a nyugodt kikapcsolódásra egyéni, családi vagy céges utazások esetén is.

Pihenés Hajdúszoboszlón
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Pünkösd
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2017. augusztus 28.a párjával járt itt
Háromnapos hosszú hétvégére érkeztünk. Foglás interneten történ. A személyzet érkezésünkkor készségesen ált a rendelkezésünkre, bejelentkezés után el is foglaltuk a szállást. A szoba tiszta és rendezett volt. A mosdó és a WC tiszta és steril. A hotel saját zárt, kamerával megfigyelt parkolóval rendelkezik.
Gyenge 2017. július 22.gyerekekkel járt itt
3 éjszakát töltöttünk el ezen a helyen. 2 szobát foglaltunk, az egyiket 1 felnőtt és egy másfél éves kisgyereknek. A másikat 2 felnőtt és egy 11 éves gyereknek pótággyal. A pótágy használhatatlanul kényelmetlen volt, mintha csak a rugókon feküdnénk. A fürdőszobában nem volt túl nagy tisztaság és nem is túl modern.
Kiváló 2017. május 11.a párjával járt itt
Három szép napot töltöttünk a Hotel Koronában a feleségemmel. A személyzet nagyon kedves volt, az étkezés, a menü nagyon finom volt, a szálloda szépen felújított és a tisztasága is kiváló. Mindenkinek csak ajánlani tudom ! Legközelebb is itt fogunk megszállni ha Hajdúszoboszlóra látogatunk ! Tisztelettel: Bodnár László.
Kiváló 2016. november 1.a párjával járt itt
Többször nyaraltunk már Hajdúszoboszlón - most először voltunk a lányunk és barátok nélkül. Nagyon jól éreztük magunkat, szuper volt a szauna is. Jó tanács a nyaralóknak: a pisztrángot ne hagyják ki az étteremben, nagyon jól el volt készítve!
Kiváló 2016. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
összességében nagyon szuper hét volt,ami kevésbé tetszett némely étel nem volt elég meleg és a husok picit rágosak voltak ,amin még változtathatnának a jaccuzzi a hideg viz miatt élvezhetetlen
Kiváló 2016. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Hét éjszakát töltöttünk a lányommal a Hotel Koronában. A személyzet kedves és segítő kész volt. Az éttermük választékos,izletes és bőséges. Ha újra Hajdúszoboszlóra utazom biztosan újra őket választom.
2016. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Hotel Korona Hotelben töltöttünk 5 éjszakát. Tetőtéri szobát kaptunk,ami nagyon meleg volt,a bukóablakok nem adtak szellőzési lehetőséget,és a kis ventillátor is a közvetlen közelben volt csak hatékony. A recepción a személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Az éttermi dolgozók is mosolygósak,kedvesek voltak.
2016. július 14.a párjával járt itt
Nagyon tetszett, hogy az étlapról rendelhettük meg az ebédet és a vacsorát. Így megosztva a félpanziós ellátást. Jó hogy volt a szobához ventillátor,de kevés volt a nagyon meleg napokban a nyugatra néző szobában. Hiányzik a légkondicionáló,vagy redőny. Nagyon zavart minket a szemközti diszkó késő éjszakába nyúló rendkívül hangos zenéje.
2016. június 25.a párjával járt itt
Kellemes fogadtatás, rugalmas étkezés. Jóizű és kiadós Al-akart étkezés figyelmes kiszolgálással.
Ami még nem volt tökéletes, a Jakuzzi üzemkészsége.
Mindenért kárpótolt az ingyenes fűrdő belépők és az udvariasság minden területen.
Általános észrevétel, hogy az ATV és HÍR Tv csatornái nem voltak elérhetőek.
Kiváló 2016. június 16.barátokkal járt itt
Először jártam Hajdúszoboszlón. A szálloda alkalmazottai barátságosak és segítőkészek. Megfelelő tájékoztatást kaptam a lehetőségekről. Bármilyen kérdéssel, kéréssel fordulhattam hozzájuk. Az étteremben szintén mindenki udvarias és segítőkész volt. Az ételek ízletesek, az adagok bőségesek voltak.