Hotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló ★★★

3,6
a 315 hajdúszoboszlói szállás közül
Három csillagos szálloda
Hotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló
Hotel Korona Hajdúszoboszló HajdúszoboszlóHotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló

Hotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló bemutatkozása

Európa legnagyobb fürdőkomplexumától 100 méterre található a Hotel Korona. A szálloda családias hangulattal várja vendégeit, lehetőséget nyújt a nyugodt kikapcsolódásra egyéni, családi vagy céges utazások esetén is.

Pihenés Hajdúszoboszlón
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Pünkösd
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2013. november 6.egyedül járt itt
Már ebben az évben 2 * járok itt Hajdúszoboszlón. Először nyáron a nagy melegben voltam a férjemmel aki napimádó én meg vízimádó vagyok. Kitűnő szép környék ami vonzza a turistákat,egyszerű,de nagyszerű! Én most ősszel gyógyulni jöttem egyedül, de nagyon kellemesen érzem magam. Pihenek,sétálok, járok kezelésre,szétnézek a városban és ismerkedek.
Ismerd meg hazádat és utána menj külföldre. /Ez a mottóm/
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 10 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
2013. július 27.barátokkal járt itt
Barátságos kis szálloda közel az Aqua Palace-hoz és a strandfürdőhöz. A vacsora nagyon ízlett, étlapról lehetett választani három fogást. Bőséges adagokat adnak, a gulyás levest aranyos mini bográcsban tálalják, ami nekem nagyon tetszett. A reggeli egyszerűbb, szűkebb választékú, a kávé és a gyümölcslevek nem túl jók, de finom a pékáru.
Hotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló - VendéglátásHotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló - Vendéglátás
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. július 24.barátokkal járt itt
A szállodát leginkább a barátságosság, a családiasság jellemzi. Az embert érkezésekor kedves, segítőkész recepciósok fogadják. A vacsora fenséges, étlapról lehet választani a fogásokat, nem svédasztalos rendszerben működik. A gulyáslevesük és a harcsapaprikásuk is kiváló, az adagok nagyok!
Kiváló 2013. július 22.a párjával járt itt
Nagyon jó színvonalas kiszolgálás! Akár az étkekeről akár a személyzetről akár az elhelyzés magas színvonalú volt! A tulajdonosnő Évike, szinte minden kívánságunkat teljesitette! Ő tényleg a vendégekért talpal egész nap!
Már kétszer voltunk ott a párommal de szerintem ha Szobószlora megyünk csak ezt a szállót keressük!
Hotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló - WellnessHotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló - Külső képHotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló - Vendéglátás
Kiváló 2013. május 24.a párjával járt itt
Már 6 alkalommal töltöttünk 1-1 hetet a szállodában. Decemberben minden évben itt vagyunk a házassági évfordulónkon és még egyszer sem felejtették el, minden alkalommal valamivel -kis torta;valami jó bor- köszöntöttek és minden alkalommal kaptunk egy kedves lapot is amit mindenki aláírt és amiket ma is őrzünk, nagyon kedves emlék.
Hotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló - KörnyékHotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló - EgyébHotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló - SzobákHotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló - EgyébHotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló - Külső kép
Átlagos 2013. május 5.gyerekekkel járt itt
majdnem jónak mondanám,de! olyan szobát kaptunk kisgyerekkel ahol klima nem volt,az ablakot meg ha kinyitottam alatta volt egy hatalmas hangfal és bömbölt egész este,a wellness részleg szóra sem méltó,egy koszos jacuzzi,és a parkolóba elhelyezett merülő medence jéghideg vizzel. . . ennyi. . . .
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
A két hétbe beleesett július 22. ,ami a párom születésnapja és egyben a házassági évfordulónk is. Amikor a személyzet erről tudomást szerzett,megtettek mindent,hogy jól érezzük magunkat. Olyan jól éreztük magunkat,hogy szeptemberben még kétszer öt-öt napot ott töltöttünk. Most 2013-ban is nagyon várjuk a július hónapot,hogy újra ott lehessünk. Tudom,hogy most már ismerősként fognak fogadni minket! !
Hotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló - VendéglátásHotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló - EgyébHotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló - EgyébHotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló - Egyéb
Kiváló 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Második húsvéti ünnepeket töltöttük a Hotelben. 2012-ben a párommal, 2013-ban már a lányomékkal és az unokákkal. Az ellátás, a szolgáltatások kiválóak. Mint tavaly az idén is remek hangulatú locsolóbált rendeztek, színvonalas műsorral.
Amit én még nagyra értékelek, az ajándékba kapott Auqa-Palace belépő. Visszatérő vendégek leszünk a Hotelba.
2013. április 23.családjával járt itt
Húsvétkor jártam itt, először, a családommal. A rossz idő ellenére kiválóan éreztük magunkat. Minden, ami a pihenést szolgálja, adott volt magas fokon. A szobák felszereltsége és nagysága fantasztikus volt, nagyon kényelmes. Az ágyak , matracok keménysége, a kényelmes pihenéshez maximálisan jó volt.