Hotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló ★★★

3,6
a 315 hajdúszoboszlói szállás közül
Három csillagos szálloda
Hotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló
Hotel Korona Hajdúszoboszló HajdúszoboszlóHotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló

Hotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló bemutatkozása

Európa legnagyobb fürdőkomplexumától 100 méterre található a Hotel Korona. A szálloda családias hangulattal várja vendégeit, lehetőséget nyújt a nyugodt kikapcsolódásra egyéni, családi vagy céges utazások esetén is.

Pihenés Hajdúszoboszlón
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Pünkösd
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló vélemények

2016. június 6.gyerekekkel járt itt
Két éjszakát töltöttünk a Hotel Koronában, két kisgyermekkel.Apartmanszobában voltunk elhelyezve, ami elegendő teret biztosított a két gyermekünknek.A személyzet kedves és rugalmas volt.A fürdő majdnem a szálloda előtt.Minden jó volt.
Kiváló 2016. május 25.a párjával járt itt
a személyzet hozzáállásával nagyon megvoltunk elégedve. a felszolgálók gyorsan és pontosan dolgoztak. az ételek nagyon finomak voltak . az elhelyezkedés prima volt erkélyes szobát szerettünk volna és azt is kaptunk. mi évek óta a koronába járunk. nagyon megvagyunk elégedve és az sem közömbös, hogy közel van a belépés a fürdőbe-a tisztaságra sem volt semmi panasz. értékelve kiváló
2016. május 23.családjával járt itt
3 napot töltöttünk itt a hétvégén. A hely kellemes a kiszolgálás figyelmes. Strandfürdő nagyon közel van! Az ellátás nagyon bőséges,a választék szuper! ! Mi a legfelső szinten az utolsó két szobát kaptuk ahol az internet nem működött,de ezt leszámítva mindennel elégedettek voltunk! Aqua Palace belépőt is kaptunk! ! Wellness részleg csak a szabadban van ez csak jó idő esetén használható.
Kiváló 2016. május 23.gyerekekkel járt itt
Udvarias, gyors, részletes információt kaptunk minden kérdésünkre, mely segítette a tájékozódásunkat. A szálloda személyzete udvarias és segítőkész. A szálloda konyhája kiválló, finom és bőséges ételeket kaptunk. A felszolgálók udvariasak, kedvesek és gyorsak voltak.
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk Önöknél, másoknak is fogjuk ajánlani.
Kiváló 2016. május 21.családjával járt itt
Rendszeresen visszatérő családként minden évben ellátogatunk Hajdúszoboszlóra kikapcsolódni. Ilyenkor mindig a Korona Hotel vendégei vagyunk. Nagyon szeretjük, mert jó a szállás, közel van a strandhoz, bőséges és finom az ellátás,gyors a kiszolgálás, árak szempontjából is elfogadható. Nagyon kedves a személyzet. Csak ajánlani tudom Mindenkinek!
Kiváló 2016. május 20.gyerekekkel járt itt
Kellemes hétvégét töltöttünk a hotelben. A személyzet készséges volt, az étteremben az ételek NAGYON finomak voltak. Az általunk vásárolt csomagajánlathoz járó fürdőbelépő is jól jött, az Aqua Palace csodálatos, gyerekekkel vagy anélkül is szuper! A szálloda bútorzata és felszerelése nem túl modern, de ár-érték arányban tökéletes. Legközelebb is szívesen megyünk a hotelbe!
2016. április 19.a párjával járt itt
A személyzet kedves, udvarias, szolgálatkész csak jót tudok mondani róluk. Az étterem hangulatos, az ételek ízletesek és bőségesek a környékbeli és a fürdőbeli éttermeket tekintve olcsónak mondható, a kiszolgálás gyors és korrekt. A szállodai szoba bútorzata, felszerelése egy kicsit kopottas de a célnak megfelel, nyáron kicsit kellemetlen lehet, hogy nincs klíma a szobákban.
2016. április 12.a párjával járt itt
A Husvétot töltöttük ott ,voltak kisebb gondjaink, de az azért volt, mert nem gondoltam, hogy nem közvetlen a Fürdő mellett van, mivel a csipőm beteg, és nem tudok gyalogolni. DE a többibel--- mindennel meg voltunk elégedve. A lehetőségeket igyekeztünk azért ki használni. Szóval csak ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2016. március 21.a párjával járt itt
Kellemes hétvégét töltöttünk a hotelben. A személyzet szuper volt és mindennel meg voltunk elégedve. A lehetőségeket is ki használtuk wellness fürdő belépő az Aqua Palace bár. Szóval csak ajánlom mindenkinek. Legközelebb is szívesen megyünk a hotelbe.
Kiváló 2016. február 15.a párjával járt itt
Nagyon megvoltunk elegedve mindennel es nagyon jol ereztuk magunkat a szallodaban, segitokesz szemelyzet dolgozik egy csoportban es kivalo a szakacsok keze is mivel nagyon jo hazias izeket allitottak elo. Csak ajanlani tudjuk mindenkinek!!!