Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló ★★★

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, József Attila utca 25.

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló a térképen

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló értékelése:

6. helyezett a 293 hajdúszoboszlói szállás közül
8. helyezett Észak Alföldön - 661 szállás közül

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - vélemények, kritkikák

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló vélemények

2012. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. november 25.
Barátnőmmel a tavalyi karácsonyt ott töltöttük. Szenzációsan éreztük magunkat. A kiváló ételek és a figyelmes kiszolgálás mellett élveztük a pihenés minden percét. Annyira szuper volt minden, hogy az idei nyáron visszatértünk ismét pár napra. Kipróbálhattuk így az Aqua Palace szolgáltatásait télen és nyáron is. Szívesen ajánlom bárkinek, bármilyen évszakban, nem fog csalódást okozni.

2013. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. november 22.
2013 január végén egy többnyire fiatalokból álló baráti társasággal voltunk a szállóban. A személyzet udvarias,gyors volt a bejelentkezésnél és a későbbiekben is az étterembe és a szobák tisztán tartásánál is. Nagyon tetszett az ötlet,hogy az árban benne foglaltatott a városi fürdő és az élményfürdő használata is,mi pénteken és szombaton is igénybe vettük ezt a kedvezményt.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 20.
A párommal most novemberben egy hetet töltöttünk itt. A doktornő által javasolt gyógykezeléseket is igénybe vettük. A szobák felszereltségével, tisztaságával elégedettek voltunk, bár a szőnyegpadló foltjait talán jobban ki lehetne tisztítani. A tv távirányítója nehezen működött. Az étteremben az ellátás és a választék nagyon jó volt, én a tésztaféléket /máglyarakás, túrógombóc/ hiányoltam.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 9.
Kellemes napokat töltöttünk a szállodában. A wellness-részleg nagyon tetszett. A szobák tiszták, tágasak. A szálloda nagy előnye, hogy szabad átjárást biztosít a városi fürdőbe. Az ételek változatosak, finomak,a személyzet udvarias. Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek, kisgyermekkel érkezőknek is, mivel kényelmesen, sorban állás nélkül tudnak bejutni a strandra is.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 7.
Kedvenc szállodánk, legalább évente járunk Spa hétvégére a párommal és barátokkal együtt.
A szálloda minden elvárásunknak megfelel, pénztárcabarát, kitűnő a kiszolgálás és kiválóak az ételek.
A szobák tiszták és kényelmesek.

A továbbiakban is szívesen látogatunk el ebbe a szállodába.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 16.
Októberben töltöttünk el 4 napot ebben a szállodában. A szállás, a félpanziós ellátás kifogástalan. A személyzet kedves, udvarias. Mindenkinek csak ajánlani tudom. A szállás plusz szolgáltatása a gyógy-,ill. strandfürdőbe és az Aqua Palace élményfürdőbe való ingyenes átjárás. Bár mi nem használtuk ki teljesen - 3 napból csak egyszer - mert a szálloda saját gyógyfürdős részlegével (kinti ill.

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 17.
csak jót minden egy helyen / gyógyászati kezelések, pihenés, kikapcsolódás/ + a városi fürdő és a Palace élményfürdő a szoba árában benne van 110 %. Ajánlani tudom aki mozgásszervi panaszokkal küszködik és azok számára is aki csak pihenni vagy kikapcsolódásra vágyik. A szállás a fürdőtől 300 méterre található, kisgyerekes családok számára is ideális mert az ár tartalmazza az élményfürdő belépőt is.
2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 31.
A szálloda elhelyezkedése kiváló: csendes övezetben, de minden jól elérhető. Az étterem nagyon tiszta, a kiszolgáló személyzet előzékeny és udvarias, a választék bőséges és finom. Számomra szimpatikus volt, hogy a medencék vizeit minden este kicserélték és alaposan takarítottak.
2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 26.
Nagyon kellemesen éreztük magunkat. A szálloda személyzete kedves, bár a recepción a vendégek érkezése-távozásakor több emberre lenne szükség. A szoba és a hotel tközös helyiségei kényelmesek és tiszták. Az étlap tervezésekor a vegetáriánusok igényeit is figyelembe vehetnék. Köszönjük a foglalást. A pihenésünket picit megkeserítették az Aquapark szolgáltatásai.

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 4.
A héten voltunk a családdal. Már a szállásfoglalás során is kedvességet és rugalmasságot tapasztaltunk. 3 napot töltöttünk el, amiben csak pozitív tapasztalataink voltak. Az étterem kiváló és bőséges a választék. A medencéket mindennap leengedik és kitakarítják. A szobák és ágyak kényelmesek. Már a szomszédomnak ajánlottam is és szeptemberben fog utazni.

Hungarospa Thermal Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hungarospa Thermal Hotel
5 nap/4 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Villa Toscana
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.26-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.800 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.29.
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.377,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, parkolással
2020.04.09. - 2020.04.13.
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 20.250,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 48.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 297.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 13.543 - 16.173,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Laci Betyár Fogadó
2-7 éjszaka 8.143,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.04-ig
Hungarospa Thermal Hotel
5 nap/4 éjszaka 12.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg ellátással, fürdő igénybevételével, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

HajdúszoboszlóX