Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló ★★★

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Hungarospa Thermal Hotel HajdúszoboszlóHungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Hungarospa Thermal Hotel HajdúszoboszlóHungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló bemutatkozása

A hajdúszoboszlói fürdőkomplexum területén található a háromcsillagos Hungarospa Thermal Hotel, amely nyugodt, csendes környezetben biztosít magas színvonalú gyógy- és rekreációs szolgáltatásokat.

A Hungarospa Thermal Hotel legnépszerűbb csomagjai

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Prémium nyár (min. 2 éj)
Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Spa ajánlat (min. 2 éj)
Spa ajánlat
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Pihentető 4-es
Pihentető 4-es
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Legjobb ár félpanzióval
Senior ajánlat
Hotel Freya Zalakaros

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2018. március 12.gyerekekkel járt itt
Nagyon rendben volt minden. Inkább időseknek ajánlott a sok kezelési lehetőség miatt. Azonban jól tolerálta mindenki a kisgyereink szaladgálását. A konyha inkább 4*-os! Minden este volt hal és különlegesebb fogások.
Kiváló 2018. február 12.gyerekekkel járt itt
Kaptam egy email-t, miszerint ha még érkezéskor jelzem a recepción, átrakhatják a fürdőbe szóló jegyünket érkezés napjáról az elutazás napjára, a hölgy a recepción ilyennel még nem találkozott, azt mondta, másnapra megérdeklődi, persze semmi választ nem kaptunk másnap sem.
Kiváló 2018. január 4.gyerekekkel járt itt
A hotelben mindent rendben találtunk tiszta volt a szálláshely és a fürdő rész is. Az alkalmazottak mindenben a segítségünkre voltak. Az ételek nagyon finomak voltak és választékosak ,mind a reggelinél mind a vacsoránál.A hotel tökéletesen gyermek és család barát.Nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2018. január 3.a párjával járt itt
Nagyon kedves és segítőkész személyzet,jó a fürdője is, a szobák kényelmesek és tiszták. Még vissza szeretnénk menni és vinnénk a barátainkat is mivel ők nem tudtak most jönni velünk.Nyugodt szívvel merem ajánlani másoknak is.Nagyon szuper volt minden.
Kiváló 2018. január 2.gyerekekkel járt itt
Egy 28 fős társaság részeként fizettünk be,az értékeléseket olvasva az "egyszer elmegy" meggyőződéssel. . . Minden várakozásunkat felülmúlta! Nagyszerű szilvesztert töltöttünk el,a társaságunk minden tagja elégedett volt, egyszerűen a hotel messze a besorolásán felül teljesített.
Kiváló 2017. december 27.a párjával járt itt
Az első karácsonyunk volt,amit nem az otthonunkban töltöttünk,de messzemenőkig meg voltunk elégedve mindennel,ami a szállodában fogadott. Szépen feldíszített helyiségek,kedves személyzet. A konyha kiváló,választékos és minden nagyon ízletes volt. Szenteste az ünnepi vacsora tényleg olyan volt amit az ember otthon szokott készíteni,nagyon finom volt minden!
Kiváló 2017. november 22.csoporttal járt itt
Ez egy tiszta, kényelmes szálloda. A recepción maximális udvariasság és segítőkészség, bármilyen kérdéssel fordultam hozzájuk. Nagyon jó a konyhája, az ételek minősége, választéka, frissessége is megfelelő volt. A dr-nő vasárnap is bejött dolgozni, hogy a csoport kezeléseit kiírja, hogy hétfőn már igénybe tudjuk venni.
Kiváló 2017. október 4.gyerekekkel járt itt
Csodálatos,kellemes napokat töltöttem itt a Gyógyító hétköznapok csomag keretében,párommal és szüleimmel. Az étkezés nagyon választékos,finom volt. A személyzet magasan kiemelkedően udvarias,segítőkész. A kezelések kellemes környezetben,magas színvonalon zajlottak. A főbejárathoz vezető lépcső mellett hiányoltuk a korlátot.
2017. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Összességében jól éreztük magunkat, nem volt semmi kiugróan rossz, vagy jó. Ételekben volt választék, de minőségben, javulhatnak. Kevés napot töltöttünk itt ahhoz, hogy mindent ki tudjunk próbálni. Kellemes hely, tudom ajánlani. A fitness termet hiányoltam,szeretünk reggelente sporttal kezdeni. A beltéri medence lehetne hosszabb időtartamban nyitva.
2017. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
A sportolási lehetőségek /fitness terem/ hiánya. Az esti fürdőzést lehetne egy kicsit nyújtani időpontilag. Az étkezés mennyiségével nem volt probléma, a minőség, ízvilág, lehetett volna jobb. Összességében nem volt rossz, de voltunk már ennyiért jobb helyen, több választható csomagban nyújtott szolgáltatással. Köszönöm!
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóJózsef Attila utca 25.
• Spa & wellness center • fodrászat • manikűr • masszázs • pedikűr • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • finnszauna • merülőmedence • gyógymedence • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • étterem • kávézó