Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló ★★★

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, József Attila utca 25.

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló a térképen

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló értékelése:

6. helyezett a 293 hajdúszoboszlói szállás közül
8. helyezett Észak Alföldön - 661 szállás közül

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - vélemények, kritkikák

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló vélemények

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 11.
Júliusban Párommal a Pihentető négyes csomagot foglaltuk le,ami magába foglalta a kétszeri svédasztalos étkezést,a strand,az Aqua Palace,és az uszoda használatát. Illetve a szálloda wellnes részlegének,és medencéinek használatát. Gyermekkel érkezők rossz idő esetén véleményem szeint bajban lesznek,mert nem igazán gyermekbarát hely(értve ezalatt hogy a gyerekek unatkoznának.

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 23.
Hungarospa minőség. akik már próbálták tudják mire gondolok :)
A Thermal Hotel, Hajdúszoboszló talán egyik legjobb szállodája, rengeteg extrával, minőségi wellnessel, remek étteremmel. Mivel Hajdúszoboszló nem egy nagy város, minden karnyújtásnyira található, mégis a helyiség csendesebb részén helyezkedik el. Aki Hajdúszoboszlón ilyesmire vágyik (és ki nem ?

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Elhelyezkedése révén nem tartozik a "főútcai" szálláshelyek közé, ezért a környék viszonylag csendes. /ezt előnyként írom/ Az épület modern és szép környezetben található. A személyzet minden téren felkészült, kedvesek, figyelmesek. A takarítás kifogástalan. Az Étlapjuk széleskörű, a főztjük ízletes, mindenki találhat magának megfelelő ételt.
2014. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. február 24.
Sokféle finom svédasztalos reggeli és vacsora közül lehetett választani, nagyon tetszett,hogy az ételek kalória tartalma is fel volt tüntetve.
A kis tornateremben lehetett szabadon mozogni, edzeni kicsit.
Egyedül az ágy minősége nem volt megfelelő, a francia ágy nagyon puha, a pótágy nagyon kemény volt.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 21.
Zavaró volt számunkra, hogy a fürdőrész dolgozója a drinkbár részen hangosan kaszinózott a pultos hölggyel. A vendég nem kíváncsi a magán életükre! A szobában kicsit nagyobb képernyős tévét szívesebben néztünk volna. Az étkezés rendkívül változatos, bőséges. Mindig találtunk kedvünkre valót. Szimpatikus volt, hogy érkezéskor a recepción részletesen tájékoztattak a lehetőségekről.
2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Január végen tartózkodtunk a szállodában párommal es édesapámmal 5 napig. Megérkezésünkkor a becsekkolás gyorsan és gondmentesen zajlott, megkaptuk a 2 fürdőkádas szobánkat. A szobák kellően tágasak, nagyon tiszták voltak és jól berendezettek, a fürdőszoba is minden igényt kielégítő volt. Külön jópont jár a a légkondicionálóért, amely nagyon gyorsan változtatta igény szerint a szoba hőmérsékletét!

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 3.
2013 kora őszén jártam itt a párommal. Nagyon kellemes egy hetet töltöttünk el. Nem zavart az sem, hogy egy kicsit távolra esik a központtól, annyi sétára szükség is van naponta, persze egészséges embernek. Maximálisan meg voltunk elégedve az ellátással, ugy minőségileg mint mennyiségileg. Át jártunk az élményfürdőbe is minden lehetőség meg volt adva ahhoz, hogy jól érezzük magunkat.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 29.
Kezdeti problémaként jelentkezett, hogy a kártyás müködtetésről nem adtak tájékoztatást, ezért aki nem ismeri ezt a technikát bonyolult a kezdeti eligazodás /fütés ,világítás, ajtónyitás-zárás stb. /Egyébként nagyon rendben volt minden, a gyógyfürdő távolságát leszámítva. A szálloda szolgáltatásai kifogástalan minőségűek voltak, kiemelendő az ételek választékát és minőségét.

2013. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 28.
Szuper, kényelmes, ember közeli szoba, végre használható olvasólámpákkal!!
Kiváló minőségű ételek, hatalmas választékkal, kellemes személyzet. Külön kiemelném, hogy az asztalra térítésmentesen gyógyvizet raknak, ami nem tipikus. Mindenkinek ajánlani tudom, jóval 3 csillag feletti az értékelésem.

2013. decemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2013. december 3.
Nagyon jó volt, az elhelyezés, az ételek, a szolgáltatás is kiváló volt. A viz jó hatással volt, a kedvesség a másik. A személyzet udvarias,gyors volt a bejelentkezésnél és a későbbiekben is az étterembe és a szobák tisztán tartásánál is. A doktornő által javasolt gyógykezeléseket is igénybe vettük.
Köszönöm!

Hungarospa Thermal Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hungarospa Thermal Hotel
5 nap/4 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Villa Toscana
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.26-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.800 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.29.
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.377,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, parkolással
2020.04.09. - 2020.04.13.
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 20.250,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 48.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 297.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 13.543 - 16.173,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Laci Betyár Fogadó
2-7 éjszaka 8.143,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.04-ig
Hungarospa Thermal Hotel
5 nap/4 éjszaka 12.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg ellátással, fürdő igénybevételével, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

HajdúszoboszlóX