Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló ★★

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló
Hotel Hőforrás HajdúszoboszlóHotel Hőforrás Hajdúszoboszló
Hotel Hőforrás HajdúszoboszlóHotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre található a Hotel Hőforrás. A szálloda saját reumatológiai szakrendeléssel, gyógyászattal rendelkezik. A szálloda épületében egész évben üzemelő fedett termál medence, pezsgőfürdő, szauna, szolárium található.

Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló - Párom féláron
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló vélemények

Gyenge 2022. július 25.a párjával járt itt
A hitelre ráférne egy nagyobb felújítás. A szoba tiszta volt de a fürdő kritikán aluli. Retro az egész hotel.Nincs légkondicionàlás a ventilátort bérelni lehet plusz költség ellnenében. Nincs a szobaszámnak mefelelő napozóágy, a reggeli nem változatos, vacsoràhoz nem lehet italt rendelni.
2021. november 29.a párjával járt itt
Többször voltunk már a Hőforrásban, csak ketten vagy a kis unokákkal, de a medencék vize miatt mindig visszatérünk,- jó a szellőzés , kellemes vízhőmérsékletek, tiszta gyógyvíz és folyamatosan működő hidromasszázs . Maga hely is csendes, nyugalmas, aki nem bulizásra vágyik, hanem pihenésre annak tökéletesen megfelel. Negatívum, hogy a WIFI-t az emeleteken nem lehet elérni.
2021. október 25.a párjával járt itt
Az egyàltalàn nem tetszett, hogy 1 db hajszàrító volt, ami hideg levegőt fújt! Hiàba kértem, nem tudtak adni kézi hajszàrítót! Meg voltam fàzva, és nem tudtam hajat szàrítani! ! ! Az ételek nagyon finomak voltak! A személyzet is kedves. Tiszta, rendes szobàban voltunk. Az àgy viszont lehetett volna keményebb.
2021. október 11.a párjával járt itt
Minden jó volt kivéve a felszolgàlok,ne kelljen màr hàromszor szólni hàrom felszolgàlónak hogy evőeszköz kérünk! És ott ülünk a kaja felett mert nem képesek evôeszközt hozni helyette pakolja a sajàt tànyérjàt és elvonul! mi meg vadàszhatunk màsik asztaltól evőeszköz azért ez felháborîtott
Kiváló 2021. október 10.a párjával járt itt
Azért volt több kérdésre is nem a válaszom, mert azt szeretném, ha lenne hely számunkra mindenkor, mert annyira jó volt. Minden szuper volt, annak tényében, hogy a másik hotel 100méterre van légvonalban s milyen rossz volt s most is bocsika 4csilaggal. Nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük!
Gyenge 2021. október 8.a párjával járt itt
A szoba 2 személyes, mégis csak 1 azaz egy kényelmes ülőhely van benne. kicsi az asztalnak csúfolt falra szerelt lap, asztal még a teraszon sem volt. A fürdőben nincs semmi tárolási lehetőség, még törülköző tartó sem. Fürdős szálloda révén elkelt volna egy szárítási alkalmatosság is.
Kiváló 2021. szeptember 14.gyerekekkel járt itt
Kedves, segítőkész személyzet, nagyon finom ételek, és remek welness! Ki sem kellett menni a szállodából, egész nap élvezhettük a welness részleget este 8óráig! Szerencsénk volt az időjárással, igy-bár hideg volt az úszómedence vize-remekül lehetett úszni benne. Remek TV volt a szobában az esti TV zéshez.
Szörnyű 2021. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Gyerekeseknek nem ajánlom! Az étterem szánalmas! Kicsi. . . ennyi ember számára! Volt,hogy nem volt olyan kaja,mit ettünk volna! Szabályos harc ment a kajáért! A felszolgállók unottak! És És még nekik áll fölljebb,ha kértem valamit is! Ha valaki evett és. . . végzett vele! Elvitték! De. . . nem terítettek újra! Úgy kellett kérni .
Gyenge 2021. augusztus 23.a párjával járt itt
Szörnyen lepusztult szálloda, gyenge ellátással, Hajdúszoboszló legjobb utcájában. Csak éjszakai menedéknek ajánlanám. A reggeli és a vacsora nem rossz, de gyenge a választék. A szemelyzeten nem múlik semmi, ők teszik a dolgukat. A medencék 40-50 éves színvonaluak. A képek alapján sokkal jobb helyre számítottunk.
Átlagos 2021. augusztus 23.barátokkal járt itt
Az étterem megfelelt,volt választék. Igaz volt mikor az utánpótlásra várni kellett,de meg oldódott,gondolom kevés a személyzet. A szoba, egy kicsit jobbat vártam,mf. 3-as volt. Nem volt egy asztal egy szék sem. De mivel mi csak aludni mentünk a szobába ezt a hiányosságot eltudtuk kerülni.
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 21.
+36 52 362144
• szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • finnszauna • gyerekmedence • gyógymedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 700 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem • bár