Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló ★★

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló
Hotel Hőforrás HajdúszoboszlóHotel Hőforrás Hajdúszoboszló
Hotel Hőforrás HajdúszoboszlóHotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre található a Hotel Hőforrás. A szálloda saját reumatológiai szakrendeléssel, gyógyászattal rendelkezik. A szálloda épületében egész évben üzemelő fedett termál medence, pezsgőfürdő, szauna, szolárium található.

A Hotel Hőforrás legnépszerűbb csomagjai

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok (min. 2 éj)
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Gyógyító kikapcsolódás (min. 5 éj)
Gyógyító kikapcsolódás
2024.08.30-ig
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok (min. 5 éj)
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Augusztus 20. (min. 2 éj)
Augusztus 20.
08.15-20.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló vélemények

Átlagos 2019. április 22.a párjával járt itt
Ott tartózkodásunk alatt sajnos nem volt már fűtés a szállodában,így kicsit kellemetlenné tette a szobát,ami amúgy sem volt nagyon megnyerő. Az étkeztetés megfelelő,a svédasztalos ellátásnál az ételek nagyon finomak voltak. A medencék is elfogadható minőségben vannak.
Szörnyű 2019. február 19.gyerekekkel járt itt
Ekkora szállodára az étkeztetés kevés és kicsi. Sorokban várták az emberek, hogy helyet tudjanak foglalni! Menüből volt választék bár más helyhez viszonyítva ugyanezen ár kategóriában elég szegényes volt! Ha valami étel elfogyott akkor többször kellett szólni a személyzetnek, és a hölgyike láthatóan nem tetszését fejezte ki!
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Külső képHotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Külső kép
Átlagos 2019. február 18.barátokkal járt itt
A szobát túl kicsinek (a bőröndöket az ágy alá voltunk kénytelenek rakni,mert máshol útban lettek volna! ) tartottuk a barátnőmmel. A közlekedésnél - az ablak felé kb. 30-40 cm volt a távolság az ágy lábától a TV-szekrényig. Nagyon kellett vigyázni, hogy ne üssük bele a lábujjunkat az ágyak lábába. Én egyszer bele is ütöttem.
Kiváló 2019. február 4.a párjával járt itt
Az tetszett, hogy a wellness részleg 20óráig tartott nyitva.
Tetszett a sötétítő színe, a komód, s az éjjeli szekrények. Szerintem a reggelinél lehetett volna főtt illetve sült virsli vagy debreceni. Vacsoránál pl,birka,marha pörkölt vagy sült burgonya.
2019. január 30.a párjával járt itt
A személyzet diszkrét volt, a takarítónő nagyon intelligensen, segítően viselkedett. Az étteremben a pincérek éppen megfelelő segítséget adtak nem voltak tolakodóak semmilyen szempontból. Az ételek minősége nagyon jó volt és gazdag választék állt minden alkalommal rendelkezésünkre.
Kiváló 2018. október 23.a párjával járt itt
Több alkalommal jártam már itt a férjemmel,de csak most értesültem róla,hogyha rendelkezem klubkártyával,akkor kedvezményben részesülhetek,amit nagyon jónak tartok. /Talán korábban még nem volt! /Szeretjük ezt a helyet,mert helyben van a gyógyvíz,mindig segítőkész a személyzet és kitűnő a konyhája. Sajnos a szobákban,nincs internet,ezt talán még megoldhatnák.
Átlagos 2018. október 14.gyerekekkel járt itt
Belefér egy kis felújítás
A parkoló nem teljesen megbízhato
A liftre ravár egy kis javítása
A személyzet nagy része kedves és segítőkész
Gyenge 2018. október 9.a párjával járt itt
Azért mentünk a szállodába, mert régi jó emlékeink voltak róla. Sajnos most nem ezt tapasztaltuk. A gyógyvizes medence hófoka csak ritkán egyezett a kiírttal. A wellness medencére ráférne egy felújítás, nem túl menyerő látvány a vízkő a falán. A lábmosóban valamik úszkáltak, nem szívesen megy bele az ember.
2018. július 31.a párjával járt itt
A személyzet nagyon barátságos és gondoskodó volt, igyekeztek mindenben a vendég kényelmét szolgálni. Az étterem konyhája remek volt. Figyeltek a glutén-és tejérzékeny vendégek étkeztetésére is. A szállodai szoba rendezett volt, a légkondicionálást viszont hiányoltam belőle. Sőt még ventilátor sem állt minden esetben rendelkezésünkre.
2018. július 12.a párjával járt itt
a szálloda tiszta(bár egy kicsit RETRÓ-s volt). az ablakokra kéne valami sötétítési l ehetőség(redőny,reluxa),hogy reggel 1/2 5-kor ne legyen nappali világosság a szobában. a TV csatornák száma és milyensége erősen kifogásolható. az étel elfogadható,bár nem magas szinvonalú. aszemélyzet kedves és udvarias ami sok mindent kompenzál. ár-érték arányba megfelelő volt. a masszőrt nem szabad kihagyni!
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 21.
• szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • finnszauna • gyerekmedence • gyógymedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 700 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem • bár