Az étterem és a wellness jó. Bár az ételek tekintetében a választék lehetne bővebb, de ami volt, az finom.
A medencék tiszták, a szauna elég nagy és tiszta.
A személyzet kedves.
A szoba jellege elég retro, a tisztaság pedig elég sok kívánni valót hagy maga után (hajszállal volt tele a fürdő, a "tiszta" ágynemű is.
Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!






































