Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
Park Hotel Ambrózia HajdúszoboszlóPark Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
Park Hotel Ambrózia HajdúszoboszlóPark Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt apartmanokat kínál, háromcsillagos színvonalú szolgáltatásokkal, valamint saját wellness-részleggel, mindezt a városi fürdő és az Aqua Palace közvetlen szomszédságában.

A Park Hotel Ambrózia legnépszerűbb csomagjai

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2024.09.02-ig
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - Ambrózia napok (min. 2 éj)
Ambrózia napok
Nyári Silver Napok
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 121 feltöltött kép
Kiváló 2023. szeptember 27.a párjával járt itt
Üdülőjoggal jártunk a szállodában. Nagyon szépen felújították! Az ágyak elég magasak, de nagyon kényelmesek. A wellness részleg is megújult. A medencék hőfoka megfelelő volt. Megkérdezték, hogy a nyakzuhanyt bekapcsolják-e? Kaptunk külön törölközőt, így nem kellet a sajátunkat bevizezni.
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - EgyébPark Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - EgyébPark Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - EgyébPark Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - EgyébPark Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - EgyébPark Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - EgyébPark Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - EgyébPark Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - Egyéb
Kiváló 2022. december 28.gyerekekkel járt itt
Kedves, segítőkész személyzet, választékos, finom, bőséges félpanzió. Az ünnepi ételkínálat, az alkalomhoz illő éttermi díszítés mind a Hotel figyelmességét bizonyítja a vendégek felé. Az apartman kényelmes, patyolat tisztaság mindenhol. A szobák modernül felújítva, az étterem életben felülmúlta a képek alapján látottakat.
Kiváló 2022. július 1.a párjával járt itt
Nagyon jó helyen van a Hotel. A szakács nagyon érti a dolgát, isteniek, és változatosak voltak az ételek reggel, és este is. Ritka, hogy a köretek is finomak. Egy kis gyümölcslevet, üdítőt hiányoltam a vacsorához. A klíma picit hangos volt a szobában, de kifogástalanul működött. A személyzet udvarias. Összességében minden rendben volt, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2019. január 4.a párjával járt itt
Maximálisan elégedettek voltunk mindennel! Finom ételek,szuper kiszolgálás,és tiszta rendezett szobák és nem utolsó sorban tiszta wellness részleg. A jövőben szeretnénk még vissza térni! Köszönjük a Hotel dolgozóinak,hogy az ünnepek alatt is olyan készségesen dolgoztak! És persze a masszőrnek is külön köszönet,nagyon jó munkát végzett!
Kiváló 2018. július 10.családjával járt itt
kedves, udvarias recepciósok. A takarítók minden nap ürítették a szemetesünket.
Egy apró problémánk volt a TV-vel ---- rögtön jöttek és meg oldották.
Volt egy pici gond az étkezéssel. Amikor mi voltunk az étterem akkor felújítás alatt volt és át kellett menni a z In Hotelbe, de nem volt nagy gond mert kb. 20 métere van tőlük. Ezt leszámítva nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2018. január 9.a párjával járt itt
Szállás ár érték arányban kivánló, ételek finomak, bár reggelibe több fantáziát vihetnének, illetve a melegen tartást jó lenne megoldani. Wellness részlege kiváló, bár a medencéknél a befúvók nem működtek. Szálloda tiszta, személyzet nagyon barátságos. Szilveszteri programot nagyszerűen megszervezték, mindenkinek csak ajánlani tudom
Kiváló 2016. november 28.gyerekekkel járt itt
Aqua Palace csomaggal töltöttünk el 2 éjszakát a Park Hotel Ambróziában. A csomag tartalmát maximálisan teljesítették (welcome drink, ajándék bor, svédasztal, belépő az Aqua Palace-be). A recepción készséggel segítettek mindenben. A szoba tiszta volt, fel volt újítva. Jól felszerelt,2 légterű, 2 TV,2 fürdőszoba és 2 hűtő.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Üdülési joggal rendelkezem itt, ezért kétévente jövünk. Idén egy teljesen felújított apartman fogadott. ( új padlószőnyeg,parketta, kényelmes ágyak, mindkét szobához külön hűtő, klíma stb) tette kényelmessé és emlékezetessé a nyaralásunkat. A wellness részlege most is kellemes kikapcsolódást jelentett kicsiknek és nagyoknak egyaránt.
Kiváló 2016. június 13.a párjával járt itt
Első közös welnesünket itt az Ambróziában töltöttük el,három éve. Azóta is szívesen emlékeztünk vissza,hiszen újra megfiatalodtunk,mert nagyszülők lévén itt eldöntöttük,hogy mi együtt maradunk. Olyan meghitt,barátságos volt a fogadtatás és ellátás az első alkalommal, hogy a sok "emlékszel? " után,az idén újra eljöttünk.
Kiváló 2016. január 4.barátokkal járt itt
A hotel személyzetének udvariassága, a szálloda hangulata, kedvező elhelyezkedése, az ételek minősége, mennyisége, mind-mind kellemes benyomást keltettek.
Másoknak is szívesen ajánlom.
Egyetlen negatív megjegyzés: a fürdőszobai falon több helyen, feltűnő pókháló volt látható, ill. a konyhában a hűtőgép ajtaja kávé pecsétes volt.
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 8.
• szauna • Spa & wellness center • masszázs
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a közelben, nem őrzött: 750 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • étterem