Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
Park Hotel Ambrózia HajdúszoboszlóPark Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
Park Hotel Ambrózia HajdúszoboszlóPark Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt apartmanokat kínál, háromcsillagos színvonalú szolgáltatásokkal, valamint saját wellness-részleggel, mindezt a városi fürdő és az Aqua Palace közvetlen szomszédságában.

A Park Hotel Ambrózia legnépszerűbb csomagjai

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2024.09.02-ig
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - Ambrózia napok (min. 2 éj)
Ambrózia napok
Nyári Silver Napok
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Üdülési joggal rendelkezem itt, ezért kétévente jövünk. Idén egy teljesen felújított apartman fogadott. ( új padlószőnyeg,parketta, kényelmes ágyak, mindkét szobához külön hűtő, klíma stb) tette kényelmessé és emlékezetessé a nyaralásunkat. A wellness részlege most is kellemes kikapcsolódást jelentett kicsiknek és nagyoknak egyaránt.
Szörnyű 2014. január 26.a párjával járt itt
Nyáron voltunk. A szobában két lehetőség van: vagy fuldoklasz a melegtől, vagy fölfázol az agresszív légkonditól. Az ágy kényelmetlen. A televízió húsz éve még megfelelt volna, ma már ciki. Az étterem minősége kritikán aluli, az a pincér, aki "kiszolgált" minket, egyszerűen alulmúlhatatlan: pofákat vágott, nem hozott ki egy salátát, amit kértem, a számlán azonban szerepelt.
Kiváló 2016. november 28.gyerekekkel járt itt
Aqua Palace csomaggal töltöttünk el 2 éjszakát a Park Hotel Ambróziában. A csomag tartalmát maximálisan teljesítették (welcome drink, ajándék bor, svédasztal, belépő az Aqua Palace-be). A recepción készséggel segítettek mindenben. A szoba tiszta volt, fel volt újítva. Jól felszerelt,2 légterű, 2 TV,2 fürdőszoba és 2 hűtő.
2013. december 28.a párjával járt itt
A welness felszereltsége lehetne nagyobb, az elemek működése nem biztosított teljes mértékben (valószínűleg dugulás miatt). A személyzet udvarias, segítőkész. Az étteremben a választék bőséges, minősége megfelelő, finom. A szobában a tv beállítása lehetne jobb.
A tisztaság megfelelő az apartmanban és a közös helyiségekben is.
Mi jól éreztük magunkat. Köszönjük.
Kiváló 2019. január 4.a párjával járt itt
Maximálisan elégedettek voltunk mindennel! Finom ételek,szuper kiszolgálás,és tiszta rendezett szobák és nem utolsó sorban tiszta wellness részleg. A jövőben szeretnénk még vissza térni! Köszönjük a Hotel dolgozóinak,hogy az ünnepek alatt is olyan készségesen dolgoztak! És persze a masszőrnek is külön köszönet,nagyon jó munkát végzett!
Átlagos 2018. április 14.a párjával járt itt
A Wellness részlegről feltöltött fotók alapján választottuk a szálláshelyet a férjemmel, hogy kiszakadjunk kicsit a hétköznapi mókuskerékből. Nagyon jó a marketingjük, mert a fotókon valóban gyönyörű wellness-részleg csábítja a pihenni vágyó érdeklődőket.
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - WellnessPark Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - WellnessPark Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - VendéglátásPark Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - Belső
Gyenge 2017. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
A szállást 14 órától lehetett elfoglalni. . . papíron. Amikor megérkeztünk több, mint egy órát vártunk, hogy kitakarítsák a szobát. 3 főre foglaltunk, két ágy volt bent. Bár pótolták, de azért fura. . . A tusoló nyitott, gondosan be van készítve vödör és felmosó. A wellness eleinte nem üzemelt, de amikor rendbe tették sem volt nagy szám.
2017. április 10.a párjával járt itt
Mi 3 nap 2 éjszakát töltöttünk el a hotelben. A szoba kényelmes volt a fürdő tágas. Az ételek nagyon finomak és kiadósak voltak. A személyzet nagyon kedves volt. Kitűnő hely gyerekes családoknak, a wellness részlegében fent az emeleten van egy játszósarok kialakítva ahol nagyon jó és szép állapotú játékokkal játszhatnak a kicsik és nagyok.
2017. január 3.barátokkal járt itt
Egy szilveszteri 4 napos alkalomra foglaltunk helyet, de sajnos a körülményeink alakulása folytán csak két napig maradhattunk. A szilveszter zseniálisan sikerült, a társaság létszámának megfelelő gyönyörű asztal terítések voltak, a menü rendkívül finom és kiadós volt, az all iclusive italfogyasztás pedig megkoronázta az estét!
Kiváló 2016. június 13.a párjával járt itt
Első közös welnesünket itt az Ambróziában töltöttük el,három éve. Azóta is szívesen emlékeztünk vissza,hiszen újra megfiatalodtunk,mert nagyszülők lévén itt eldöntöttük,hogy mi együtt maradunk. Olyan meghitt,barátságos volt a fogadtatás és ellátás az első alkalommal, hogy a sok "emlékszel? " után,az idén újra eljöttünk.
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 8.
• szauna • Spa & wellness center • masszázs
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a közelben, nem őrzött: 750 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • étterem