kovju

kovju adatlapja

Regisztráció2013.06.30
Utoljára itt2017.08.15

Átlagos 2013. június 30.családjával járt itt
2013. 06. 29. -én voltunk az édesanyám 85. születésnapját megünnepelni ebben a halászcsárdában
A teraszon nagyon kellemes en töltöttük az időt. Halászlét rendeltünk többek között, nekem az alaplé egy köménymagleves alapra emlékeztetett, de sok hal volt benne, igy azt kompenzálta. A lányom később jött a pincér nem kérdezte meg, hogy italt
kér-e.
Gyenge 2016. március 31.családjával járt itt
Nagy csalòdàs volt szàmomra a hotel. A szobàban nem tettek kéztörlõt, kérni kellett. Fürdõköpeny elfogyott. A fürdõ is elég lelakott. Sajnos a beigért biliàrdot ,ping-pongot, valamint a csocsot nem lehetett hasznàlni. Biliàrdozni Miskolcra mentünk.
Felhasználó fényképei:
Park Hotel Miskolctapolca - Park Hotel Miskolctapolca - Park Hotel Miskolctapolca - Park Hotel Miskolctapolca - Park Hotel Miskolctapolca - Park Hotel Miskolctapolca - Park Hotel Miskolctapolca - Park Hotel Miskolctapolca - Park Hotel Miskolctapolca -
Szörnyű 2016. augusztus 23.családjával járt itt
Ebben a "hires" étterembe tértem be a családommal és a kutyáinkkal. Belépés előtt megkérdeztem hogy a kerthelyiségbe be jöhetünk-e a kutyákkal ( 2 kistestű) közölte az idős pincér nyugodtan legfeljebb őket sütjük meg. Az italrendelésre kb félórát vártunk amikor kihozta orrát szìva ill kezével törölgette zsebkendő hiányában.