Szilágyi Mónika

Szilágyi Mónika adatlapja

Regisztráció2016.05.03
Utoljára itt2020.09.16

Kiváló 2016. május 3.gyerekekkel járt itt
Üdvözletem! Mi márciusban voltunk ott a 3 gyermekünkkel. Nagyon nyugodt, szép, csendes hely. Pihenésre, időtöltésre nagyon alakalmas. Nagyon tudom ajánlani szintén gyerekes családoknak is. Tiszta szobák vártak minket. A gyerekek külön szobában voltak pont mellettünk. Nagyon aranyosak és kedvesen fogadtak minket. Üdvözlő italt is kaptunk.
Kiváló 2016. december 2.családjával járt itt
Férjemmel és a szüleimmel töltöttük itt a kis pihenőnket! Mindennel meg voltunk elégedve. Az ételek nagyon finomak voltak és a személyzet kedves és segítőkész volt. A gyógyvíz is tiszta volt. :) Tiszta volt a szoba és a fürdőszoba is! Biztos fogunk még ide jönni! :) Köszönjük szépen a Victoria Hotelnek! :)
Kiváló 2017. március 16.családjával járt itt
Minden nagyon szép és tiszta volt! Az ételek is finomak voltak. Annyi észrevétel lenne, hogy a vacsora is lehetne teljesen svédasztalos. A 2. fogást úgy hozzák ki. Nem vagyunk nagy étkűek, de 2 szelet húst simán megeszik egy ember vacsorára. Amúgy nagyon jól éreztük magunkat. Este biliárd jó kis időtöltés volt. Kedves személyzet.