Thermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló

Thermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló
Thermal Hotel Victoria HajdúszoboszlóThermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló
Thermal Hotel Victoria HajdúszoboszlóThermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló

Thermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló bemutatkozása

A szálloda a város üdülőövezetében, saját pihenőparkkal, szabadtéri élmény- és fedett gyógymedencékkel, 72 db szobával várja vendégeit.
Minden szoba fürdőszobás, erkéllyel, telefonnal, rádióval, minibárral, széffel és televízióval ellátott.
Hotelünk ideális környezetet biztosít kisgyermekes családok számára.

Pihenés Hajdúszoboszlón
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Thermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló vélemények

Szörnyű 2017. szeptember 7.a párjával járt itt
Katasztrofa! ! ! ! A kèpek mik fent vannak a neten az oldalukon koràntsem fedik a valòsàgot! Mi is hibaztunk,hogy nem nèztük meg a kommenteket. . 3 ejszakara fizettünk be. . màr a recepcion èrkezeskor követeltek az idegenforgalmi adot +3 a napra a parkolàsi dijat(amugy a szàlàsdijat utaltuk). .
Thermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló - BelsőThermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló - SzobákThermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló - KörnyékThermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló - Külső képThermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló - BelsőThermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló - Külső képThermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló - Belső
Szörnyű 2015. október 24.a párjával járt itt
Pihenni szerettünk volna de sajnos a hotel rosszabb mint egy munkàsszàlló. Undorító ősrégi bútorok festék foltos szőnyeg. Az àgy tele àgyi poloskàkkal. Az volt a szerencsénk,
hogy észrevettük és nem vittünk belőlük haza a csalàdnak szuvenírt. Ezt egy hotel nem engedheti meg magànak.
Thermal Hotel Victoria válasza
Tisztelt Hölgyem/Uram!

Ezen az oldalon soha nem reagáltunk az értékeléskre,de az Önével kivételt teszünk!

Kijelentem hogy az ittjártam. hu egy nagyon igényes és könnyen kezelhető website!
2015. október 27., Üveges Csaba, üzemeltető
Szörnyű 2014. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Sajnos csalódás volt. Imádjuk Hajdúszoboszlót, de most csak egy éjszakára tudtunk szállást foglalni. Egyedül itt volt hely. Sajnos, ez az egyetlen pozitívum, amit írni tudok a hotelről. . . Érkezéskor fürdőköntös nem volt bekészítve, szólni kellett. Hárman voltunk, 11 éves gyerekkel, úgy tudtuk pótágyat kapunk, helyette franciaágyas szoba, 3.
Gyenge 2015. október 27.családjával járt itt
rengeteg szállás van Hajdúszoboszlón , jobban utána kellett volna nézni,egy dolog szólt mellette,hogy a gyógymedence bent volt a szállodába,bár ott derült ki,hogy a víz közel sincs olyan meleg,mint írják, a vendégnek kellett szólni,hogy adjanak bele meleg vizet,pedig a fürdőmester kint ült, vagy maga a vendég nyitotta meg a csapot.
Gyenge 2015. augusztus 11.családjával járt itt
A hotel nagyon jó helyen található. A központhoz közel, viszont annyira elég távol, hogy az esti forgatagtól pihenni lehet. Pozitívum még, hogy egy viszonylag nagy medencével rendelkezik, mely kint található. A víz kellemes, hűsölésre alkalmas. A masszírozás is kellemes volt. Az ételekkel viszont nem voltunk elégedettek.
Gyenge 2013. július 26.a párjával járt itt
Most voltunk a feleségemmel 5nap,4 éjszaka félpanziós ellátással. A szálloda maga rendben van csak az ágy (heverő) egy kicsit kemény,a vacsora kicsit rossz volt a 4 vacsorából egyszer ettünk. Szinte minden este rántott dolgok voltak(cukkini,karfiol,hal stb csak sajna nem frissen,és így nem a legjobb!
Thermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló - Medence/kertThermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló - Szobák
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 35 hasznos szavazat
Gyenge 2013. június 11.a párjával járt itt
2013. május közepén voltunk itt, valószínű sok minden változott az utolsó itt leírt értékelés óta. A személyzet kedvessége tagadhatatlan. De! A szakácsuktól jobb lenne elbúcsúzniuk, vagy egykettőre elterjed a híre. Iszonyat, amiket művelt. Menzaszintű ételeket készít. Vagy rosszabbat! Pld. volt egyszer pacal, ami csaknem fekete színű (?
Átlagos 2016. június 23.barátokkal járt itt
Az egész hely kicsit lepukkantnak hat, ez még nem is lett volna baj, teljesen pozitívan álltunk a dologhoz. A probléma a második napon volt mikor az ágy televolt hanygákkal, persze ezt jeleztük és készségésen átraktak egy másik szobába ahol nem volt gond. Az étel kicsit lehetne változatosabb, de finom. A központ rényleg ottvan pár méterre. Végülis jó volt.
Átlagos 2016. április 2.a párjával járt itt
Egy elõadàsra mentünk. Az ételek finom és bõséges volt. Egyes pincérek feltünõen borravalò centrikusak. A tv nézhetelen, mérete mikrò nagysàgú (közben cserélték, jobb nem lett) . Parkolàs jòl megoldott. A paplan nehéz , a pàrna kemény.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. március 9.a párjával járt itt
Visszajáróként ismerem,itt nem luxust keresek. Ami fontos számomra: gyógymedence, szauna,jó fekhely / a matrac príma! / és a konyha. Az ételek bőségesek, a választék is megfelelő. A sütemények igazán finomak. Reggelinél hiányoltam a tejtermékeket. Az abroszok, ágyneműhuzat patyolattiszta.