rózsák

rózsák adatlapja

A Párommal utazunk sok-sok éve és a gyerekekkel, amikor lehet. Mindig mi választunk, nem szeretjük a szervezett utakat.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Borbarát  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő  •  Vízimádó
Regisztráció2018.02.26
Utoljára itt2019.08.08

2018. március 18.a párjával járt itt
Négy nap étkeztünk az étteremben, előre lefoglalt hellyel. Ár-érték arányban kifejezetten előkelő helyre sorolható. A kiszolgálás udvaris, gyors és segítőkész volt. A választék is elfogadható, a szokásos éttermi kínálattal. Semmi probléma nem nem adódott, már voltunk itt és máskor is jönni fogunk.
2018. június 19.gyerekekkel járt itt
Hangulatos, nyugodt, csendes helyen van a Hotel. Nagyon könnyen megközelíthető gyalog is, minden a városban. Már többször is voltunk ugyanitt. Meg vagyunk elégedve a kiszolgálással, minden flottul működik. A fürdő is nagyon közel van, pár perces sétával elérhető. Nincs gond a parkolással sem, az udvarban van hely.
Felhasználó fényképei:
Hotel Arborétum Sárvár Sárvár - Hotel Arborétum Sárvár Sárvár -
Kiváló 2018. február 26.a párjával járt itt
Minden nagyon profin volt megszervezve, jól éreztük magunkat és szeretnénk máskor is itt pihenni! Finomak voltak a lekvárok a reggelinél. Nagy csend és nyugalom és mégis mozgalmas programok.