Zöldkert Vendéglő Harkány

Sándor Hotel Pécs

Zöldkert Vendéglő Harkány vélemények

2076
Átlagos 2022. november 2.a párjával járt itt
Egyszer szállásvadászgattunk egy hajdani osztálytársnőmmel a környéken, de ennek már vagy nyolc éve, jártunk városról városra, Harkányban aludtunk is valami szállodában, amíg végül megtaláltuk az ideális helyet az osztálykiránduláshoz. No, és akkor botlottunk bele ebbe az étterembe.
Zöldkert Vendéglő Harkány - Külső képZöldkert Vendéglő Harkány - Étel/italZöldkert Vendéglő Harkány - Étel/italZöldkert Vendéglő Harkány - BelsőZöldkert Vendéglő Harkány - BelsőZöldkert Vendéglő Harkány - BelsőZöldkert Vendéglő Harkány - BelsőZöldkert Vendéglő Harkány - BelsőZöldkert Vendéglő Harkány - EgyébZöldkert Vendéglő Harkány - Étel/italZöldkert Vendéglő Harkány - EgyébZöldkert Vendéglő Harkány - BelsőZöldkert Vendéglő Harkány - Külső képZöldkert Vendéglő Harkány - Külső képZöldkert Vendéglő Harkány - EgyébZöldkert Vendéglő Harkány - EgyébZöldkert Vendéglő Harkány - EgyébZöldkert Vendéglő Harkány - EgyébZöldkert Vendéglő Harkány - Étlap/itallapZöldkert Vendéglő Harkány - BelsőZöldkert Vendéglő Harkány - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Kiváló 2022. október 3.a párjával járt itt
Jó véleményeket olvastunk a helyről, így kipróbáltuk. Kicsit későn mehettünk, mert a vendégek - akikkel még tele volt a terasz - szép sorban elmentek, a konyha meg már záráshoz készülődött. Ennek ellenére kedvesen fogadtak bennünket és elkészítették a kért frissensülteket.
Kiváló 2017. június 16.barátokkal járt itt
Három alkalommal voltunk itt és egyszer sem csalódtunk. Szuper ételek, jó kiszolgálás. A minőség kifogástalan. A mennyiségre sem lehet panasz mert bőven jól lehet lakni vele. Aki kedveli a fűszeres ételeket annak mindenképpen ki kell próbálnia nem fogja megbánni az tuti. Tiszta tágas hely. Idén sem fogjuk kihagyni ha arra járunk már tervbe vettük. :) :)
Zöldkert Vendéglő Harkány - Külső képZöldkert Vendéglő Harkány - Külső képZöldkert Vendéglő Harkány - Étel/italZöldkert Vendéglő Harkány - Étel/ital
Kiváló 2016. július 22.gyerekekkel járt itt
Két alkalommal volt szerencsénk az étteremhez, egyszer benn, egyszer a kinti részben, és mindkétszer udvarias, gyors és figyelmes kiszolgálással találkoztunk. Az ételekre (minőség, mennyiség) sem lehetett semmilyen panaszunk. A tapasztalataink alapján nyugodt szívvel ajánlanám másoknak is. Az persze lehet csak a mi szerencsénk volt, hogy nem dohányzott senki. .
Szörnyű 2016. június 6.családjával járt itt
Helyi szállásadónk ajánlotta a helyet, közel volt, állítólag jó hely, hát ide mentünk családi vacsorára. A kerthelyiségben minden asztalnál dohányoztak, így a benti rész mellett döntöttünk. Bent lévén az egyik pincér már háromszor elment mellettünk mire észrevette hogy ott vagyunk ( amikor rászóltam ).
Zöldkert Vendéglő Harkány - Étel/italZöldkert Vendéglő Harkány - Étel/ital