Park Hotel Harkany Harkány

2025.01.07-ig
Hotel Laterum Pécs

Park Hotel Harkany Harkány vélemények

Kiváló 2022. január 24.a párjával járt itt
Nagyon jó helyen van, szemben a gyógyfürdővel, ugyanakkor csendes, nyugodt környezetben. Jól felszerelt, szép, kényelmes a szoba, barátságosak az árak, finom a reggeli, vacsora.
A szállás tiszta, modern, jól felszerelt, és jó ár/érték arányú. A recepciós hölgy kedves és segítőkész, a reggeli bőséges.
Kiváló 2022. január 23.a párjával járt itt
Tv csatorna 5 db volt. nagyon kevés volt ! Ajánlom a száloda figyelmében a bővitést . mivel erre több vendég is panaszkodott A wellnes nagyon jó volt! Személyzet kedves, segitőkész! Étel bőséges és nagyon finomak! A superirol Szoba szép és tiszta volt! Összeséggében azt kaptuk ami hirdetésben is volt! Az az elégedetten távoztunk! Csak ajánlani tudjuk!
Kiváló 2022. január 22.egyedül járt itt
Tetszett a szálloda elhelyezkedése, közel a buszmegálló, sétáló főutca, piac. Kedves, udvarias személyzet, tisztaság, jó fűtés, wellness részleg du. 1-9-ig nyitva. Ellátás (reggeli, vacsora) kielégítő, tartalmas, lehetne néha főzelék is köretnek a krumpli, rizs mellett.
Kiváló 2022. január 19.egyedül járt itt
Nagyon kedves, udvarias, segítőkész személyzet. Pontosan igaz a falukra kitett "legproblémamegoldóbb" Hotel szó. Rend, tisztaság volt minden területen. Tetszett a Hotelépületek és az Étterem közti összekötő folyosó is, amely szép élő virágokkal van díszítve.
Csak ajánlani tudom minden pihenni vágyók részére. Köszönettel: Kati
Kiváló 2021. szeptember 29.a párjával járt itt
Ár-érték arányban jó a szálloda. Az esti főzött ételek finomak, a reggeli egyhangú. Néhány zavaró hiba volt, pl. nem raktak a szobába ruhaszárítót, külön kellett kérni, a kis hűtő hőfokszabályozója letört így a hűtő gyakorlatilag használhatatlan volt, a fűrdőszobából lelopták a kifüggönyt, így a szomszéd erkélyről be lehetett látni. A törölköző tartó le volt szakava a falból.
Kiváló 2021. szeptember 1.a párjával járt itt
Több éve visszajáró vendégek vagyunk. Reggeli,vacsora is bőséges, svédasztalos ellátás, ahol mindenki megtalálja a számára megfelelőt. Megfelelő tisztaság. Személyzet nagyon segítőkész,kiemelnék két új recepcióst,akik nagyon kedvesek-közvetlenek voltak!
Biztos hogy még visszatérünk! :) Csak ajánlani tudom. :)
Kiváló 2020. szeptember 20.barátokkal járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve,a nyugdijas barátnőimmel voltunk A személyzet kedves,mindenben segítettek,felcipelni a böröndöt. Minden kérdésre barátságosan válaszoltak. A szobánk a vártnál js jobb volt. Kitőnő,hogy van saját welnesz részleg ,ami kimondottan jó volt! Az étkezés bőséges és nagyon finom,udvarias a kiszolgálás.
Kiváló 2020. szeptember 12.a párjával járt itt
A feleségemmel töltöttünk 2 éjszakát a Baranya Hotelben,jól éreztük magunkat,az ételek finomak,az ellátás kifogástalan.A szobában hiányoltam,hogy nincs hűtő,és nekem rövid volt az ágy,egyébként minden rendben volt,még visszajövünk.Külön előny,hogy a fürdő az út túloldalán van,kb.30m-re.
Kiváló 2019. október 31.a párjával járt itt
A Baranya hotel pont a fürdővel szemközt van tehát kényelmesen a változatos reggeli után át ballaghatunk a fürdőbe .Még a lustábbaknak sem kell kilométereket gyalogolni .Harkány különben nagyon barátságos kis város kb 45-perc alatt be lehet barangolni.
Kiváló 2019. október 27.a párjával járt itt
A visszatérő vendégként jártunk a Baranya Hotelben az "Őszi piknik" akciós hétvégén. A házassági évfordulónkat töltöttük itt. A szoba megfelelő volt, az ágy kényelmes. A wellness részleget könnyen meg lehet közelíteni a házon belül. Kár, hogy nem minden élményelem működik a medencetérben.