Park Hotel Harkany Harkány

2024.06.10-ig
Hotel Xavin Harkány

Park Hotel Harkany Harkány vélemények

Szörnyű 2022. március 16.a párjával járt itt
Rendkivűl koszos lepusztult szoba. És fürdő. Ócska kopott szőnyeg és bútor. Elszakadt függöny. 0 WiFi. Ócska tv 3 csatornával. Wellnesben 4 dolog nem működött. A pincérek kedvesek. A bejelentkezesnel nem kaptuk meg az ígért kupont. Amit utólag flegma modorral kérésre megkaptuk. Soha többet vissza..sajnalom
2022. március 16.a párjával járt itt
A város közepén, a fürdő bejáratával szemben, szép, gondozott környezetben pihenhettünk. A személyzet kedves, az ételek finomak. A befizetett csomaghoz tartozó programról nem kaptunk tájékoztatást, ezért nem tudtunk azon részt venni. A kompenzáció ezért igen jelentős volt, nincs bennünk tüske. Nagyon jól éreztük magunkat.
2022. március 10.a párjával járt itt
A személyzet kedves hozzáállása mindenképp dícsérendő! Az ételek mindig nagyon finomak voltak és választékosak. Cak egy javaslatot,ha szabad tennem: az étkezőben reggelente hiányoltuk az asztalról a kis szemeteskukákat, a szobában pedig jó lett volna egy
cipőhúzókanál. Összességében nagyon jól éreztük magunkat,szívesen mennénk máskor is!
Szörnyű 2022. március 9.egyedül járt itt
A szoba szerintem nem volt takaritva,és a kilátás is borzasztó volt.Az ágynemű kifogástalan volt,az étteremmel együt.Nagyon finomak voltak az ételek,a felszolgálok figyelmesek.Mindezek ellenére,nagyon jól éreztem magam.és elmegyek legközelebb is Harkányba,de megnézem melyik részlegen foglalok szállást a Park Hotelben.
Gyenge 2022. március 7.a párjával járt itt
A közösségi terek szépek, a szoba katasztrofális. Franciaágyas szobát kértünk, és igazoltak vissza, erre kétágyas szobát kaptunk két ágyat összetolva, amelyek között 8 cm-es rés volt. A padlószőnyegen látszott az ágy régi helye. A padlószőnyeg festékfoltos, a wc vízköves és rozsdafoltos, folyamatosan folyatott,úgy látszik nem telik tisztítószerre és kb 2000.
Kiváló 2022. március 2.barátokkal járt itt
A szállást szivesen ajánlom mindenkinek a lehetőségekhez képest tiszta rendezett. Mivel lift nincs viszont két emelet van így akik birják a lépcsőzést azoknak gondot nem okoz. A szálloda területén van parkoló, viszont az utcán fizetős. Erre a személyzet rögtön figyelmeztet a büntetés elkerülhető.
Gyenge 2022. március 2.barátokkal járt itt
A szállás jó lett volna, de a szoba tisztasága hiányos volt, a filc szőnyegpadló tisztán tartása biztos nehézkesebb,de kritikán aluli volt. Hiányoltam, hogy a fürdőszobában nem kabin volt,hanem csak zuhanyfüggöny. Az étkezésnél a választás kicsi volt, rendszerint mindig volt valami probléma. a vacsora 18-20 között volt , de első nap már 18.
Átlagos 2022. március 2.a párjával járt itt
Önöknél töltöttünk 2 éjszakát és a vélemény kérdőívüket kitöltöttem, csak kimaradt egy-két észrevétel, úgymint hogy a wc-n látható sárga lerakódás elég gusztustalan, mégha tudja is az utazó, hogy az vízkő lehet. Ez a 605-ös szobájukban volt. Továbbá a mosdóban nincs a lefolyóban szürő, igy ha pl.
Átlagos 2022. február 28.a párjával járt itt
A szálloda egy épület a letűnt időkből, viszont a fürdővel szemben. A személyzet segítőkész volt. Igyekeztek kiszolgálni a vendégeket. Honlapjukon wifi csak a recepción van,minihűtő pedig a szobában. Ezeket ki kellene javítani. Mert a szobákban is van wifi,viszont hűtőnek a helyét sem találtuk.
Gyenge 2022. február 27.egyedül járt itt
Azért mert akciósan utaztam nem kellett volna olyan szobát adni, ahol nem volt meleg víz, nem volt olvasó lámpa, hát a tv-nek nevezett retró 4-5 csatornával szánalmas még egy 3*-os hotelnek is. Ha villanyt le- vagy fel akartam kapcsolni ki kellett az ágyból szállni, ez a tv-re is érvényes volt. Ide biztos nem jövök vissza.