Park Hotel Harkany Harkány

2025.01.07-ig
Hotel Laterum Pécs

Park Hotel Harkany Harkány vélemények

Kiváló 2022. február 8.a párjával járt itt
Kifogástalanul jól éreztük magunkat. Az ételek kiválóak voltak, bár akik az étkezési sáv második felében érkeztek a reggelihez, már nem tudtak minden finomságot megkóstolni. A wellness részleg is szuper volt, bár szívesen élveztük volna délelőtt is. A wifi jól működött. A szoba tisztasága is kiváló. S a masszázs is fantasztikus volt. Köszönjük, hogy szenzációsan kikapcsolódhattunk.
2022. február 7.a párjával járt itt
Kettő éjszakát töltöttünk a szállodában, jó tapasztalataink voltak. A személyzet kedves, előzékeny és segítőkész volt. Az ételek finomak és bőségesek, ízletesek és sokfélék. A wellness részleg kitűnő és tiszta. Igazából csak jót tudok írni, kivételt képez, a szobákban található ágymatrac. Kissé deformálódott, emiatt nem túl kényelmes.
2022. február 6.a párjával járt itt
Kényelmes, meleg, tiszta, világos szoba nagy fürdőszobával. Kényelmes ágyak, szép ágynemü. Negatívum - nézhetetlen a TV: M1, M2, M3, M5, Duna és TV2-n kivül nincs más csatorna, még RTL sincs. Gyenge Wifi, ha éppen működik. Wellness részleg jól néz ki, mi reggel szerettük volna használni, de nem tudtuk: 13 órától nyit, akkor inkább fürdőbe mentünk.
2022. február 1.a párjával járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk már 5-6 alkalommal voltunk itt . Ár-érték arányban verhetetlen ! A welness részleg jó , a szobák komfort fokozat szerint változóak , ki milyet szeretne olyanra fizessen be . Mi már voltunk mindegyikben , a gyengébbek retrók ,de csak aludni bármelyik megfelel .
Gyenge 2022. február 1.a párjával járt itt
Sok vendéghez képest kicsi az étterem, tumultus volt várni kellett. Az asztalterítő koszos volt. A pincér nem érkezett időben az asztalhoz felvenni a rendelést majd a már megrendelt itallal is sokára érkezett. Volt olyan vacsora, hogy befejeztük az étkezést és nem érkezett meg az ital. Az ételek elfogytak szólni kellett, hogy hozzanak még.
2022. január 31.a párjával járt itt
Elolvastam a korábbi véleményeket, így tudtam mire számíthatok. Egyszerű szoba, tiszta ágynemű, a hotel kiváló helyen van. A reggeli tökéletes, a vacsora közepes. De van többféle étel, biztosan talál mindenki magának valót. Egy fontos észrevételről sehol sem olvastam: az egész épület túlfűtött. Annyira meleg volt a szoba, nyitott ablaknál is, hogy nem lehet aludni.
2022. január 28.a párjával járt itt
Tökéletes helyen, pont a gyógyfürdő bejáratával szemben. Saját parkolója van a hotelnek, ami nemcsak védett, de ingyenes is, amúgy sokba kerülne a parkolás az utcán. Mi a közepes árkategóriás szobát foglaltuk, hatalmas, szinte már túl nagy is. A bútorok egy része régi időkből való, de ami fontos (ágy, asztal, szekrény) azok újak.
Kiváló 2022. január 25.a párjával járt itt
A hotel személyzete nagyon kedves,mindenben segítőkészek . A Wellness részleg működött. A szobában és mindenhol tisztaság volt. A vacsora és a reggeli bőséges . A szombat reggelre hullott hó is beletartozott a téli pihenésbe. Autóbusszal való közlekedés sem akadályozta meg, hogy egy jó kis kirándulást tegyünk Siklósra és Máriagyűdre.
Kiváló 2022. január 24.a párjával járt itt
Nagyon jó helyen van, szemben a gyógyfürdővel, ugyanakkor csendes, nyugodt környezetben. Jól felszerelt, szép, kényelmes a szoba, barátságosak az árak, finom a reggeli, vacsora.
A szállás tiszta, modern, jól felszerelt, és jó ár/érték arányú. A recepciós hölgy kedves és segítőkész, a reggeli bőséges.
2022. január 23.a párjával járt itt
A szobában benn nem volt wifi, de a folyosón igen így ennyi napra nem okozott problémát. Nem minden üzemelt a welness részlegen, de hát tél van kevesebben voltunk lehet azért. Ételek változatosak, kitűnő minőségű, ízű vacsora és reggeli. ( isteni friss lángos ) szuper.