Park Hotel Harkany Harkány

Napi ár reggelivel
Sándor Hotel Pécs

Park Hotel Harkany Harkány vélemények

Szörnyű 2022. február 20.a párjával járt itt
A 301 szobát nem szabad elfogadni.A WC katasztrofális ha a wc.öblitésnél kicsap a viz,mosdoba nem tudsz kezet mosni alig folyik a viz.A szoba tele van porcicával zokniba nem lehet közlekedni csupa kosz lesz.A recepciósok be vannak savanyodva kedvtelen az egész személyzet.Katasztrofális az egész ha jót akartok nem mentek oda.
2022. február 19.gyerekekkel járt itt
A szoba kényelmes , a wellnessben a pezsgőfürdőt mi hidegnek találtuk , az étkezés nagyon jó volt, bőséges. A foglaláshoz tartozó masszázs kupont nem tudtuk felhasználni, mert nem volt már szabad időpont. Viszont az egyik recepciós azt mondta, ilyenkor hívnak még egy masszőrt, a másik recepciós másnap nem volt ilyen készségekms, így nem kaptuk meg, ami elvileg járt volna.
Gyenge 2022. február 19.egyedül járt itt
A szoba tiszta, de lepusztult volt. "Retro" jellegű a 70-es évekből. A függöny gyűrött, leszakadt. Csak műanyag pohár volt 2 db ( nem eldobható) A WC-re ülni akrobatikus mutatvány volt olyan közel volt a mosdókagyló és az hatalmas a fürdőhöz képes, a toalett papír elérése is körülményes.
Kiváló 2022. február 18.a párjával járt itt
Tudtam. Hogy retro szobába foglaltam de kis ráfordítással azt is kellemesebbé lehetne tenni. Pl: olvasó lámpa az ágyaknál. Semmilyen nem volt de még egy dugalj sem. A tv adókat ki kellene bővíteni mikor esik nincs mit nézni az 4 adó közül. a recepción szóltam mi a rossz azonnal intézkedtek javitották. Nagyon jól éreztük magunkat ezektől eltekintve a személyzet kitűnő.
2022. február 15.a párjával járt itt
A csomagban volt egy 20 perces pihentető masszázs, amit nem kaptunk meg! A főnökasszony arra hivatkozott, hogy telt ház van és mindenkit nem tudnak kiszolgálni. Ez egy rettenetes hiba volt! Jobban is oda lehetett volna figyelni! A főnökasszony, arrogáns, lekezelő, és amelyik órán az udvariasságot oktatták, ott sajnos nem jelent meg!
Átlagos 2022. február 13.a párjával járt itt
A 204 szoba nem akadálymentes az egyik ágy megközelítése,ezt azért látni kellene az illetékeseknek. Nincs egy olvasó lámpa az éjjeliszekrényen,most már tudom SZUPER----a riór az kissé riasztó. Amiért választottuk Harkányt az a gyógyfürdő. A gyógyúlni vágyóknak igazán tudom ajánlani,tervbe van az őszi visszatérés /más elhelyezéssel/.
Átlagos 2022. február 12.a párjával járt itt
A főépület régi szobájában voltunk elhelyezve. Igaz akciós áron foglaltuk,ezért gondoltam hogy a szoba szolid lesz. A bútorzattal ,az ággyal semmi gondom nem volt,de a padlószőnyeg . . . az megérett a kidobásra. Gusztustalan volt! Wifi szinte egyik nap sem működött. A wc csúnya sárga vizköves . Csak egy kis tisztítószer kellene amivel megsúrolják.
Gyenge 2022. február 12.a párjával járt itt
Azért választottuk a Superior szobát, hogy legyen terasz, hát nem volt. Az ablakon szakadt függöny, az ágy roppant kényelmetlen, de ülni nem lehetett, mert csak egy szék volt. A tv összesen öt csatornát tud, olvasni sem lehet esténként, mert az összes lámpa nem bocsát ki annyi fényt. A lift nem működött.
Szörnyű 2022. február 9.a párjával járt itt
Szoba nem megfelelő tisztaság,fürdőkád újra festett felpattogva,tv bekapcsolás szerelővel1900 évbeli tv delton 4 csatorna fogható kikapcsolás után használhatatlan nem müködik. wellness részleget csak 13 órától lehet használni.
Wellnessre,reggelizésre,vacsorára át kell menni egy másik épületbe amely 50 méterre van a szobánkhoz. Keserü szájízzel távoztunk.
2022. február 8.a párjával járt itt
Hatalmas, tágas szobát kaptunk.
A reggeli és a vacsora is bőséges és ízletes volt.
A személyzet kedves, udvarias.
Ár-érték arányban kiváló.
A recepción ajánlották az udvarban parkolást, ami a teltház miatt sajnos nem valósulhatott meg. A hotel előtt pedig fizetős volt a parkoló, amire remélem a jövőben felhívják a vendégek figyelmét és nem kell pótdíjat fizetniük, mint nekünk.