Pillangó Cukrászda Hatvan

Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Pillangó Cukrászda Hatvan vélemények

2020. augusztus 17.a párjával járt itt
Nagyon meleg volt és úgy gondoltuk betérünk egy kis fagyizásra, sütire. Két oldalról közelíthető meg. Mi az árnyékos oldalra ültünk. Kedves, udvarias kiszolgálásban volt részünk. Semmi extra, árak valóban magasak, pedig a Múzeumban kapott kuponfüzet kedvezményét is igénybe vettük. Nem tudom kihez-mihez alakították az árakat?
Szörnyű 2020. május 30., üzleti partnerrel járt itt
A kiszolgálás valami rettenetes. . . ennyire modortalan embereket miért [moderálva - a szerk. ] vesznek fel pultba ahol embereket kell kiszolgálni. . ? ! ? ? Az ár/érték arány nevetséges. . 1 harapásos sütik 600ft+++. . torta süti szelet 790 alatt nem nagyon van. . pesti árakhoz képest is pofátlan. .
Kiváló 2020. február 8.barátokkal járt itt
Hatvanon keresztül vezetett az utunk, s megálltunk a kastélyt megnézni, amikor rátaláltunk a belvárosban a Pillangó cukrászdára. Nagyon kellemes hely. Egy-egy süteményt ettünk, mind a 4 fajta nagyon finom és friss volt. A kiszolgálás udvarias, gyors. A cukrászda tiszta, szépen berendezett, a személyzet kedves.
2017. július 8.családjával járt itt
A Pillangó cukrászda Hatvan központjában működik, ennek megfelelően elég nagy a látogatottsága. A kiszolgálás megkülönböztetetten kedves volt. Ittunk valami Topjoyt, kávét, ettünk egy süteményt. Fősodratú sütiket kínálnak itt a lúdlábtól a tiramisun, répatortán és a Dobosig 400-500 forintért, talán fél fokkal jobban elkészítve az átlagnál, 4 pontot szerintem megérdemelnek.
Pillangó Cukrászda Hatvan - Étel/italPillangó Cukrászda Hatvan - Étel/italPillangó Cukrászda Hatvan - Étel/italPillangó Cukrászda Hatvan - Étel/italPillangó Cukrászda Hatvan - Étel/ital