Forza Bár Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Forza Bár Herceghalom a térképen

Veszprém
Zirc

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha már Herceghalmon jár az ember, akkor nem maradhat el a kiváló bár tesztelése sem. Rajtunk kívül csak egyetlen asztalnál ültek. A kezdetben morcos felszolgáló lány később feloldódott és mosolygósra váltott. Nem gond, hogy tél van, a dohányosok kedvéért természetesen ilyenkor is van kiszolgálás a teraszon. A megrendelt kávéink hibátlanul megérkeztek és finomak voltak.
Cegléd
Gyöngyös

2018. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remélem, nem bántódnak meg a helyi lakosok, de Herceghalom legismertebb látnivalója az Abacus Hotel, amelyet a fővároshoz való közelsége révén előszeretettel választanak ki céges csapatépítések helyszínéül, így történt ez az előző munkahelyemnél is. A Forza Bár a szálloda lobby-jában található, továbbá az épület előtt lévő hatalmas terasz is a bárhoz tartozik.

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 9.
Megérkezésünkkor ide ültünk be, mert ajándékba kaptunk egy üdvözlő italt. Párom pezsgőt kért, én narancslevet - kellemesen éreztük magunkat. Amikor odaértünk a bárnál senki sem volt, de pár perc múlva megjelent a pincér fiú. Este kávézni szerettünk volna, nagyon finomat kínáltak, ízlett és közben jól éreztük magunkat. Innentől kezdve ide jártunk kávézgatni.

Legnépszerűbb csomagok Herceghalmon és környékén
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2020.12.20.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 17.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.30. - 2021.03.30.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.225 - 19.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.

Szállodák Herceghalom környékén
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Herceghalom
Libra Hotel Herceghalom
Tó Wellness Hotel Herceghalom
Napi ár 4 vagy több főre
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval

Forza Bár HerceghalomX