Hévíz Lacikonyha Hévíz

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Hévíz Lacikonyha Hévíz vélemények

Gyenge 2015. május 13.barátokkal járt itt
először jártam Hévízen,és Laci konyhába is,de utoljára ettem ott. Nagyon sajnálom hogy nem pozitív dolgokat írok . Húslevest Rátot májat és palacsintát szeretem volna enni.
Kiváló 2015. április 6.a párjával járt itt
Évente néhányszor megfordulunk Hévízen, mindig a Lacikonyhát választjuk. Végigkóstoltuk már az egész étlapot, még sosem csalódtunk. Az ételek mindig finomak, frissek, bőségesek. Ebédre általában csak levest kérünk, mert annyira kiadós, hogy estig a tóban úszkálva sem éhezünk meg. Vacsorára pedig valami kiadósat választunk, mindig mást.
2015. március 16.barátokkal járt itt
Átutazóban Hévízen egy gyors ebédre vágytunk. A buszpályaudvar közelében kezdtünk keresgélni valamilyen egyszerű helyet. Meg is találtuk a félig büfé, félig étterem jellegű Lacikonyhát. Amíg az igen gazdag választékkal ismerkedtünk,felettébb gusztusos ételeket adtak ki a büfé ablakán, de aki úgy kívánta annak ki is vitték a fedett, fűtött sátor-étterembe a rendelést.